Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Prvo šišanje

+16
Ivana_Sa
Ivana
MimaR
Emi
Tamara
IRENA
milenica_89
Endzi
Betty Boop
Mildan
mama_daisy
Veka
Andjela
Milica
Dy
Lidija
20 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Prvo šišanje Empty Prvo šišanje

Počalji od Lidija Sre Mar 05, 2008 10:35 pm

Ja sam mojoj Ivoni do sada samo skraćivala šiške,kosica joj je baš duga do polovine leđa
http://picasaweb.google.com/lidijahajko/SpremamSeZaSpavanje/photo?authkey=pWUXQv86j2w#5166375098801447074
Mm jako voli da ona ima dugu kosicu i često se podžapamo oko toga da li je malo skratiti(jer ja bi a on neće)
Uglavnom joj je vezana u rep,jer joj puštena jako smeta,ide joj u lice,usta... i imam sreće da voli da se češlja i da trpi kojekakve šnalice i džidža bidže na glavi(da nije tako davno bih je ošišala)
I tako ja sinoć krenula da joj skratim šiške,međutim odlučih da joj malo skratim i od pozadi i tako malo po malo i ja joj baš skratim kosicu za jedno dobrih 4 prsta(sada joj otprilike do ramena),i sad mi je nekako žao,znam da će porasti ali...
A imam još jedan problem,muž nije primetio jer sam joj ja vezala repić,ali kad sazna...biće :tucem: (ljutiće se)

Da li ste i kada Vi šišale Vašu dečicu?
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Dy Sre Mar 05, 2008 10:37 pm

ja ne..samo siske..i obozava moju frizerku Maju...
I Anastaisji je kosa,skoro do pola ledja..i dvoumim se jos uvijek da li da sisam ili ne??!!!!!! Bas nisam pametna
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Milica Sre Mar 05, 2008 10:39 pm

Ja sam manje vise naisla na osudu okoline zato sto sa Natu pre par meseci osisala skoro na sasvim celavo, ali evo malo po malo kosa joj vrlo lepo raste. Gusca je i veoma ravnomerno raste,sreca je i sto sam to uradila jer je ubrzo potom dobila boginje pa joj je cini mi se bilo lakse. Nismo imali problema prilikom sisanja bila je veoma mirna.
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Andjela Čet Mar 06, 2008 1:47 am

Ja sam Andjeli tek sa tri godine osisala kosu do ramena,do tada sam samo siske skracivala,narasla joj bila skroz do guze!
Posto Andjela ima jaku i gustu kosu,mnogo se znojila i tako dugacka bila je teska za pranje,cesljanje i uopste odrzavanje,morali smo joj prati skoro svaki dan jer se toliko usmrdi od znoja,ulijepi se......pa smo se odlucili skratiti!
Scarlet ne treba da ti bude zao, kosa ce vrlo brzo opet narasti,nemaj brige.....a sto se tice muza i moj je tako zakerao pa sam mu ja rekla da on onda preuzme potpunu brigu o njenoj kosi,pranju,cesljanju,pravljenju svakojakih frizura a to kod Andjele vjeruj mi,nimalo nije bilo lako.....pa je on onda vrlo brzo prihvatio moju odluku o sisanju Laughing
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Milica Čet Mar 06, 2008 2:17 am

andjela ::Ja sam Andjeli tek sa tri godine osisala kosu do ramena,do tada sam samo siske skracivala,narasla joj bila skroz do guze!
toliko se usmrdi od znoja,ulijepi se......pa smo se odlucili skratiti!
I Nati jako smrdi kosa od znoja...ali mi imamo veliki problem sa pranjem kose
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Dy Čet Mar 06, 2008 2:19 am

[quote="Milica"]
andjela ::Ja sam Andjeli tek sa tri godine osisala kosu do ramena,do tada sam samo siske skracivala,narasla joj bila skroz do guze!
toliko se usmrdi od znoja,ulijepi se......pa smo se odlucili skratiti!
I Nati jako smrdi kosa od znoja...ali mi imamo veliki problem sa pranjem kose


MENE SRAMOTA RECI-7 DANA JOJ NISMO OPRALI KOSU..JER VRISTI-TRAUMU IMA KADA JOJ PEREMO KOSU.
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Milica Čet Mar 06, 2008 2:22 am

[quote="stasija"]
Milica ::
andjela ::Ja sam Andjeli tek sa tri godine osisala kosu do ramena,do tada sam samo siske skracivala,narasla joj bila skroz do guze!
toliko se usmrdi od znoja,ulijepi se......pa smo se odlucili skratiti!
I Nati jako smrdi kosa od znoja...ali mi imamo veliki problem sa pranjem kose


MENE SRAMOTA RECI-7 DANA JOJ NISMO OPRALI KOSU..JER VRISTI-TRAUMU IMA KADA JOJ PEREMO KOSU.
Ja se prvo spremim psihicki, pa tek onda fizicki za obracun prilikom pranja kose. Sto negde Renata rece kao da je derem. Ni ja ne perem po nedelju dana No No
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Andjela Čet Mar 06, 2008 2:26 am

Milica ::Ja se prvo spremim psihicki, pa tek onda fizicki za obracun prilikom pranja kose. Sto negde Renata rece kao da je derem. Ni ja ne perem po nedelju dana No No
Takav je kod mene slucaj sa Djoletom!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Veka Čet Mar 06, 2008 2:26 am

Ja sam Danicu jesenas prvi put malo osisala. Inace ne volim siske pa njih nismo nijednom skracivali, cak su joj one malo duze bile od cele kose a i sad su malo duze, cini mi se da joj one brze rastu. Voli da se ceslja i da pravimo frizure pa mi nije problem duga kosa. A polako se smirujemo i kad je pranje kose u pitanju. Sad se pripremam za jos jedno skracivanje od jedno 2-3cm.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Dy Čet Mar 06, 2008 2:27 am

a sta da radimo?????? stasijana u zadnje vrijeme i tusiranje ne podnosi, ustvari voli, ali jadna vjerovatno misli da cu joj i kosu prati.
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Milica Čet Mar 06, 2008 2:31 am

Ja ubacim pola tone igracaka u kadicu i super se kupamo, ali pomenem li kosu, krece histerija ne snosivih razmera...voda ide na sve strane, nju drzim za ruku da ne padne posto ustane da izadje..kosu ispiram kako stignem...uhhhh
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Lidija Čet Mar 06, 2008 2:33 am

i Ivona kad ulazi u kadu obavezno me pita da li i kosu peremo???Ako ne,e onda je to kupanje pravo uživanje a ako da nastaje otpor i protiv kupanja koje toliko obožava.
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od mama_daisy Čet Mar 06, 2008 2:49 am

Mi nemamo problema sa pranjem kose...A sisamo se redovno na mesec ipo dva...ali decko je ipak decko...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Gost Čet Mar 06, 2008 2:58 am

ja sam nini od kad se rodila do negde dve skoro dve i po godine samo siske (tj frizerka)skracivala.
imala je jos tu prvu kosu skoro do pola ledja,a dole se kovrdzala...dusa me je bolela kad smo je morali skratiti jer je bilo leto,sva se znojila po vratu,cak i ojela,a i taj donji deo je uvek ujutru posle budjenja bio sav ucebao i tezak za rascesljavanje.

tada sam je osisala pa malo duzi paz,kasnije sledece leto opet na malo kraci,i evo od tada joj skracujem samo siske i krajeve za nekih 2-3 prsta.ima jako lepu kosu,ne cveta,nije bas dugacka jer kao sto rekoh sisamo je po malo s vremena na vreme,ali je kvalitetna.
sad smo skoro osisali siske i na onaj moderan stepenasti fazon,pa smo u trendu,a kikice,repici,pletennice,gumice i snalice i svako jutro novi friz pred vrtic su obavezni.
inace kosu joj perem jednom nedeljno i to nedeljom.

nikolu smo sisali posle prve godine,jer kazu da pre nevalja,nemam pojma zasto,a i nije bilo potrebe sem srto sam mu ja malo recnula jednu sisku koja mu je upadala u oci.
to prvo sisanje za razliku od nininog je proslo strasno,i ja i berber smo bili preznojani,cak su ga i ostale musterije sto su cekale na red zabavljale i radile na tome da ostane na stolici, Laughing tada nije bio bas perfekno osisan,ali morao je makar i tako.
drugi put je takodje plakao tj vristao,ne boji se on toliko makaza koliko masinice...kad je samo vidi gotovo,tako da je i tada bilo povuci -potegni,cak je i na podu zavrsio,a frizer cuceci pored njega radio svoje...

od tada ga tata vodi na sisanje,mada imamo nasu frizerku i ona ga osisa bez problema,evo vec nekoliko puta,da mu pumpicu kojom kvasi kosu,on kao prska,cuti i bude miran svo vreme.tako da smo te muke resili i sada se bez problema sisamo.
i njemu kao i nini perem kosu jednom u 7 dana,takodje nedeljom.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Lidija Čet Mar 06, 2008 3:00 am

Ja Ivoni kosicu perem kako kad,preko leta skoro svaki dan a sada zimi dvaput nedeljno
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Mildan Pet Mar 07, 2008 11:56 am

Obe smo šišali sa godinu dana skroz.One su se rodile sa velikom kosom, ja sam im sa godinu dana sačuvala repiće dugačke otprilike 10cm.Posle im je veoma brzo kosa rasla.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Betty Boop Uto Mar 11, 2008 3:38 am

moje dete zrelo za šišanje, a ja sve nešto odlažem...sve mi žao da mu još šišam te loknice nazad!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Endzi Sre Mar 12, 2008 12:48 am

..i mi sito treba da se sisamo ali kad vidimo kako nam je drug Vuk cupko,nama zao da Vakija sisamo (obozavo i Goran i ja kad su deca "cupava").
Neka ga jos malo do leta,ne smeta mu jos uvek.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od milenica_89 Ned Mar 30, 2008 11:16 am

Nama je isto zao da je sisamo jer se rodila sa vrlo malo kose i sada kad ima jos ima malo i loknice pozadi jooooj Rolling Eyes ali moracemo najverovatnije preko leta,cula sam da posle brze raste i da je kvalitet kose bolji
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od IRENA Pet Apr 11, 2008 11:08 am

željka smo ošišali sa godinu dana posle krštenja jer nam nisu dali kažu kao "nevalja" a kad ih pitaš zašto neznaju i nismo hteli da se svađamo ,a Ivonu smo prvi put ošišali sa 6 meseci jer joj je kosa sa strane opala osta la joj ćuba na vrhu i svako jutro je krevetac bio pun dlaka i nije me zanimalo da li se neko ljuti. Ja mislim da decu treba ošišati dok su mali bebironi pogotovo devojčice aj dečaci se uvek mogu ošišati na kratko zbog gustine i jačine kose a ne kasnije
IRENA
IRENA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 68
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Tamara Pon Apr 14, 2008 10:59 am

Mi nemamo problema sa pranjem kose, cak naprotiv, voli da pere kosu. Leti kosu peremo svaki dan, a zimi svaki treci. Ja je jos nisam sisala skroz, samo sam joj skracivala siske i poravnala kosicu.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Endzi Sre Apr 30, 2008 10:02 am

Mi smo obavili prvo sisanje pre dve nedelje..iznenada smo odlucili i nije nam zao.Jos nam je sad lepsi,super mu stoji.Sad je pravi decak.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Andjela Sre Apr 30, 2008 10:12 am

endzi ::Mi smo obavili prvo sisanje pre dve nedelje..iznenada smo odlucili i nije nam zao.Jos nam je sad lepsi,super mu stoji.Sad je pravi decak.
Mama davaj slike da vidimo malog ljepotanka!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Endzi Sre Apr 30, 2008 10:15 am

Evo bas sad gledam albume,pa vidim da odavno nismo stavljali slikice..
Stiglo prolece..ili sredjujemo kucu ili smo po citav dan napolju.
Cim prodju praznici obecavam..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Lidija Uto Avg 26, 2008 12:01 am

Evo i nas da se upišemo opet u ovoj temi iako nije reč o prvom šiškanju...Bila nam pre neki dan frizerka kući da me šiša pa je htela i Ivona da se šiša...ej ljudi moji tako je mirno sedela,sva važna,nije joj puno skratila samo šiškice ali ju je ošišala stepenasto,tako joj lepo stoji frizurica i kad ima puštenu kosu,baš mi je slatka...imamo par slika pa ću da ih stavim u album da vidite kako je bila mirna
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prvo šišanje Empty Re: Prvo šišanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu