Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Popijte i vi sa nama jednu....

+14
Mildan
maja31
Lidija
Betty Boop
Miloseva_mama
Ivana
Milica
Dy
Andjela
tanasija
Emi
Bojana
Mima
Veka
18 posters

Strana 28 od 34 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Sledeći

Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Veka Uto Mar 04, 2008 11:43 am

First topic message reminder :

Evo nove kafanice.... chees


Poslednji izmenio Veka dana Sub Mar 15, 2008 7:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sre Mar 12, 2008 5:22 am

Aaaaahhhhhahaaaaa...... :haha: :haha: :haha:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 5:25 am

e onda ajde i ti...sad ce i ostale jos malo..jedna po jedna...e ja odo da se spremam pa se pisemo veceras ..... kissssssssssssssssssssssss

odo ja da se potkujem ko oce nek dize noge..... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sre Mar 12, 2008 5:27 am

Ajde cekam sliku....
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 5:28 am

naravno bice veceras..potrudicu se da sto lepse ispadne da se isti i vide.......
bufdite mi pozdravljene....za par sati se vracam....verovatno veceras kad uspavam decu...
odoh...aj chees
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sre Mar 12, 2008 5:48 am

Hoces li otici vise ??? Ti si zeno zavisna od foruma.. NMekako bi tebi i meni trebali hiruskim putem da nabiju kompijuter u dupe da se ne odvajama do duse meni sa sve novim napajanjem :haha: :haha: :haha:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 6:01 am

Milica ::Hoces li otici vise ??? Ti si zeno zavisna od foruma.. NMekako bi tebi i meni trebali hiruskim putem da nabiju kompijuter u dupe da se ne odvajama do duse meni sa sve novim napajanjem :haha: :haha: :haha:
Hahahahahahahahahaha!!!!!!!!! :haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:Jao stomak me otkida od smejanja!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sre Mar 12, 2008 6:06 am

Pa ozbiljno..nju mrzi do WC-a da ide zbog foruma,a i ja kad sednem ne umem da ustanem. Prosto mi guzica poprimi oblik stolice...hahhahhhahah :haha: :haha: :haha:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 9:42 am

dvaput sam ispisala ovde poruku ,i izbrisao mi je affraid treci put vala nemogu....danas definitivno nije moje vece...bolje da idem da spavam....

nisam se jos posteno ni offlajnisala,a vi udrite po meni,pa jel to lepo... :udribre:
bolje milice da nisam ni ustajala danas od kompa,naime prvo svekrva nije htela da ih cuva, No pa sam ih morala voditi kod moje tetke,drugo stavila mi je neku svetlu boju i pramenovi nisu uspeli, Mad vide se,ali na svetlost i kad mi se unesete u facu...nije ona kriva ja sam htela svetle,ali eto na ovu moju boju nije htelo da uhvati... Sad
i vratim se kuci i nemam net do malopreeee Evil or Very Mad evo i sad me zeza...polllllllluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudelaaaaaaaaaaaaaaaaaaa saaaaammmmmmmmmm

to ste me vi urekle Laughing ...imala sam dobru volju,ali eto nista od ove promene bar ne vidljive. Crying or Very sad .za dve nedelje cemo probati tamne pa sta mi bog da..a toliko sam im se radovala... :placem:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 9:52 am

Ajde, ajde Rene bice bolje sledeci put! Bolje da se ne vide nego da budu idljivi iz aviona a u groznoj boji! Ja kad sam ih prvi put radila kokoska me napravila narandzastu! affraid Htela sam oko da joj iskopam, dosla kuci i prefarbala se kolor samponom! Rolling Eyes
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 10:07 am

ma da to i ja kazem,vide se oni,ali ta boja ne ispade ono da se ba vide da su to pramenovi,vise kao da sam pobacala farbu po kosi....ma neznam ni ja...eto od mog cascenja cveceras nista,moze samo kafica,ako neko oce da mi je skuva....ja nemogu.... No
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 10:10 am

Tesko da ti i ja mogu staviti tu kafu Rene... Odoh u krevet da ne budePopijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 3_8_12v! Umorila sam se vecaras sa tegovima pa cu ranije na pocinak da punim baterije... Laku noc!Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 23_9_11
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od maja31 Sre Mar 12, 2008 10:12 am

zasto nije blajhana pa onda boja, kako to mislis stavila je svetlu i nije uhvatila?
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Mima Sre Mar 12, 2008 10:14 am

evo rene kafice za tebe
Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 7_13_17izvoli :kafica:
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 10:15 am

pa to je i ona posle rekla....stavila je svetlu neku svetlo plavu cini mi se i lepo nije uhvatilo jeste ali nije to to,vide se samo ponegde i to ponesto sve bezveze nesto kao nijansirano...trebala je prvo da je izblajha pa boju ili neku tamnu...al jbg sad....mislila je da me puno ne davi i ne tretira mi kosu i bila je ubedjena da ce uhvatiti i uspeti tako,ali nazalost nije...... No
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 10:17 am

hvala milana,ja vas svaki dan ovde sluzim a vi ni jednu kafu nemozete da mi skuvate..dobro dobro pamti pa vrati....
vraticu se ja u formu kuvacete vi same sebi....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Mima Sre Mar 12, 2008 10:22 am

kakvi bre pramenovi zenoPopijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 15_1_145
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 10:57 am

pa i ja kazem kakvi..nikakvi.... No
ali vec sam bolje....pijemo li kafu...pa nije smak sveta....imam jos kose valjda na nesto od ove metle uhvati sledeci put... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Mima Sre Mar 12, 2008 11:00 am

ma sad si ko princeza Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 36_22_31
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 11:05 am

ma da samo me ti tesi..... Laughing
al posto si ti u pitanju...ajd verujem ti... Wink
da je stvarno ruzno garant bi mi rekla.....bar se nadam da bi...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Bojana Sre Mar 12, 2008 11:16 am

alooooooooo zenska glavo super su ti pramenovi diskretni sta si ti htela da budes plava ko pamela :laska:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 11:25 am

plava ko pamela..... :haha:

aj u pravu si....hihihi odo da spavammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :kiss: kisss svima
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Mima Sre Mar 12, 2008 11:31 am

odo i ja laku noc,stize mm u krevet ihihihihhi
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Emi Sre Mar 12, 2008 11:57 am

ajde idite, pa idem i ja sta cu hiihihiiiiihihihih
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 9:30 pm

dobro jutro,ja sam jutros ustal sa oteklim grlom ko kod zdrala,jedva i pricam,a kamoli gutam,sve me boli i drma me neka temperatura....ispratila sam ninu pa se vratila kod nikole u krevet koji je za divno cudo spavao bogami dva sata duze nego inace,a ion kaslje li kaslje...

jedva i kafu pijem...ja cu danas ipak piti samo virtuelne cajeve...e da i kijam ko nesvet apcihaaaaaaaaaaaaa
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sre Mar 12, 2008 9:32 pm

Renata ::ma da samo me ti tesi..... Laughing
al posto si ti u pitanju...ajd verujem ti... Wink
da je stvarno ruzno garant bi mi rekla.....bar se nadam da bi...
Ribo daj sliku, da ti je ruzno neko bi vec rekao zato smo i otvorile onu temu valjda...Dobro jutro. :kafa:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 28 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 34 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu