Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Popijte i vi sa nama jednu....

+14
Mildan
maja31
Lidija
Betty Boop
Miloseva_mama
Ivana
Milica
Dy
Andjela
tanasija
Emi
Bojana
Mima
Veka
18 posters

Strana 15 od 34 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Sledeći

Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Veka Uto Mar 04, 2008 11:43 am

First topic message reminder :

Evo nove kafanice.... chees


Poslednji izmenio Veka dana Sub Mar 15, 2008 7:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Pet Mar 07, 2008 11:56 pm

ne filozofiras tako je stvarno i ja nisam u momentu zaplakala kad mi je javljeno za oca...ali kasnije suze su same od sebe krenule..
verujem da ti je mnogo zao i bilo bi dobro da te stigne plakanje da to izbacis iz sebe...

ajde sad dolazi na kafu..ispusi li vise... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od maja31 Sub Mar 08, 2008 12:01 am

Kada sam krenula da cavrljam na forumu jos pre ovog samo se pricalo o temama vezanim za klince i imam osecaj da su sada sve teme nekako istrosene ili nema novih mama sa dilemama, sada je vreme igrica super iovako nemam vremena za drustvene igre kod kuce.
Znate koliko puta pozelim da mi dodju prijatelji tj. par pa da pijuckamo sta god , kafu, sok ,,,,, i da odigramo lorum ili monopol ili yamb ali mi se neda pa bar ovde imamo razonodu.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 12:05 am

Pa iskrena da budem, ovde par zena svaki dan precesljava odredjene teme. Na forumu ima mnogo tema koje nisu, cini mi se istrosene, vec trenutno ne aktuelne.Ima mnogo tema gde se osebi sve moze reci do najintimnijih detalja, od zivota pre i u braku...deci, muzevima, hobiju..treba samo naci inspiraciju i raspisati se..a sto se drustva tice..meni pored vas ovde drustvo i nije mnogo potrebno, istina je da ne mozemo igrati yamb, ali su ove igre jako zanimljive. Ja dugo nisam cesljala teme,. ali bih volela da ih ti sve precesljas i sve o sebi kazes cheers.
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 12:33 am

Gde odoste zencici..... :razmisli:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 12:34 am

slazem se sa time da ovaj forum nesluzi da se prica samo o deci,nego i o nama i svim stvarima koje nas okruzuju,proslosti,braku,nasim razmisljanjima,hobijima,pa i o tome kad idemo u wc... :haha:

i ja u zavisnosti od raspolozenja dem u oderedjenu temu,nekad samo sedim u opustenom,a nekad odem i pomazem svojim savetima drugim mamama u temama koje sam vec prosla sa svojom decom,a isto tako nekad i sebe i otvorim i ispraznim u nekoj.
dakle za nekoga sve za vakog ponesto...
drago mi je sto si majo ovde i kao i milica zelim da imas sto vise vremena i das se po temama da te upoznamo sto vise i bolje...isto vazi i za crvenkapu,i ona nam se navukla i nadam se da ce ovde do daljnjeg i ostati..

ljubimo vas sve,zajedno smo jace... :volim:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 12:35 am

ja sam tu,obukla sam,se sredila,nasminkala affraid kako kritike date s zenske strane uticu...necu bas danas kod frizera,ali ovih dana cu sigurno.. Wink
i jos pijem kafuuuuuuuuuu
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 12:38 am

Prosucu ti tu kafu...ajde idi vise, a ja cu sada da idem da uspavam dete
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 12:39 am

sad cu cek jos malo da procesljam ovde...hihihi nejde to tako lako...ajde sad idi...
posle kad odem..bice ti zao... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 12:41 am

Vec mi je zaoooooo..ali zivot je surooovv. a tu kafu cu ti nabiti na nos...Nadam se da izgledas lepo.Ajde idi snimi nekog dasu
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 12:42 am

nisam se ja sredila zbog dasa vec zbog sebe i mogu ti reci bas se lepo osecam...
sto me teras..dugacak je dan...crci cu bez vas do veceras... :placem:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 12:45 am

Tek se veceras vracas????????A..ne ides ti nigde u tom slucaju
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 12:46 am

pa vec je jedan sat,dok odem dok rucamo dok ovo,ono pa sad ti gledaj pre sest necu sigurno...i jos me teras... Sad
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 12:47 am

Izviiiinnnniiii..necu nikada vise :udri2:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 12:49 am

sad je gotovo...unazadila si me,a taman sam se pridigla... Surprised

evo jos malo i stvarno idemmmmmmmmmmmmm to govorim vec pola sata... Cool
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 12:51 am

Ajde, ajde.....pre odes pre se vratis...
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 12:53 am

pa jeste,evo ispusim ovu i stvarno odoh...falicete mi,ali veceras cemo ve nadoknaditi..mici nemoj da odes sa kokoskama da spavas...cekaj me...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 12:54 am

Ofline.................moram zbog Natalija i pre kokosaka
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 12:59 am

ajde ja taman da odem,zamajavate me o sexu...i pravite mi zazubice,vi bar danas imate s kim da se posteno...
ajde idi ti rva pa cu i ja,tako cu lakse da odem...
vozdra do veceras..... lol!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 6:23 am

evo me:lol!:.......zene......kafa.... :kafa:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Mima Sub Mar 08, 2008 6:27 am

i sat ste danas dobile???
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 6:35 am

Renataaaaaaaaa sreccooooooo...stize kafa :kafa:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 6:42 am

moze milice......

mene je muz zvao da mi cestita 8 mart i to mi je najlepsa cestitka... :volim:
od mame i tetke sam dobila par sitnica,od tece cvece,dobila sam i karanfil od taksiste.. Laughing a od svekra I DEVERA jedno veliko NISTA!!!!!!!(tome sam se i nadala)

a vi?????
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 6:44 am

Ja sam dobila cvece i tortu...
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 6:49 am

ja sam zato sebe castila,muz mi rekao da to bude kao od njega jer nije tu,pa nemoze da bude po svom kreativan i mastovit i iznenadi me necim,pa sam se ja u mom "skromnom" stilu ponovila sama za sebe...kupila sam nove patike,farmerice i majicu... :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Ivana Sub Mar 08, 2008 6:49 am

hihi,ja nisam nista,mm radi i danas i sutra,jedino ako racunamo digitalni koji mi je urucen malo ranije,i da,bila sam sa drugaricom i njenim deckom u Rodicu,oni u kupovinu,Stefi i ja da im pravimo drustvo,i tamo su sve zene dobile po karanfil,a njen decko nas je castio picem i jos nekim sitnicama
mada,on je uglavnom brinuo o Stefiju,jer ga obozava,tako da mi je to najveci poklon
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Popijte i vi sa nama jednu.... - Page 15 Empty Re: Popijte i vi sa nama jednu....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 34 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu