Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Voda

3 posters

Ići dole

Voda Empty Voda

Počalji od Stazi Sre Jan 30, 2008 11:41 pm

Dobih ovaj tekst, ucinio mi se interesantnim.. Izgleda shashavo, al mozda pomaze Smile


1. Cim se probudite ujutro, pre nego sto operete zube, popite 4 x 160 ml (640ml) casa vode

2. Operite zube i nemojte jesti ni piti ništa narednih 45 minuta

3. Nakon 45 min. možete mormalno jesti i piti

4. Nakon 15 min. (koliko je trajao vaš doručak/ručak/večera) nemojte jesti ili piti ništa narednih 2 sata.

5. Odmah na početku, stari ili bolesni i ne mogu popiti 4 čaše vode (dok se ne priviknu) mogu početi tako da popiju odjednom koliko mogu a onda svakim danom povećavati količinu vode dok ne dosegnu te 4 čaše vode.

6. Ova metoda izlečiće bolesne, a zdravi će uživati još veće zdravlje

KOLIKO JE DANA POTREBNO DA SE IZLEČE SLEDEĆE BOLESTI:

1. visoki krvni pritisak - 30 dana

2. gastritis - 10 dana

3. dijabetes - 30 dana

4. zatvor - 10 dana

5. rak - 180 dana

6. TB - 90 dana

7. oni koji imaju artritis, ovu metodu lečenja mogu sprovesti samo 3 dana u prvoj nedelji, a od druge nedelje nadalje, dnevno.

Ovo lečenje nema popratnih efekata, osim što ćete češće ići mokriti.

Dobro bi bilo da ovo uzmemo za dnevnu praksu tokom celog života, a ne samo dok lečimo bolest. Pijte vodu i ostanite aktivni.

Ima smisla. Kinezi i Japanci piju vruć čaj tokom jela ... ne hladnu vodu. Možda je vreme da usvojimo njihove navike pijenja (u malim gutljajima) tokom jela.

Ovaj članak je koristan za one koji piju hladnu vodu.

Lepo je popiti neko hladno piće nakon obroka, ali hladna voda će zbiti masnoće koje ste upravo konzumirali - usporiće probavu. Kada takve tvorevine reaguju s kiselinom, slome se i creva ih apsorbiraju brže nego tvrdu hranu. To će izbrazdati creva (oštetiti crevne resice) i uskoro će uzrokovati debljinu i voditi do raka. Zato je bolje piti toplu supu ili toplu vodu nakon jela.

Važna napomena o srčanom udaru: morate znati da bol u levoj ruci nije jedini simptom pre srčanog udara. Budite svesni intenzivnog bola u vilici. Mučnina i intenzivno znojenje takođe su uobičajeni simptomi. 60% ljudi koji su imali srčani udar tokom sna, nisu se više probudili. Bol u vilici može vas probuditi iz čvrstog sna. Budite pažljivi i svesni toga. Što više znamo, imamo više šansi za preživljavanje...

Koliko vode na dan vi popijete?
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Voda Empty Re: Voda

Počalji od Gost Sre Jan 30, 2008 11:46 pm

zanimljivo....
znam da je voda zdrava i korisna za nas organizam,ali ja nemam naviku da pijem vodu bar ne toliko koliko bi trebalo,ovoliko vode popijem za tri dana,i samo kad je jako toplo i kad sam bas zedna,ali potrudicu se ubuduce!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Voda Empty Re: Voda

Počalji od Emi Čet Jan 31, 2008 10:25 am

uh ja pijem jedva 1l na dan.
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Voda Empty Re: Voda

Počalji od Bojana Čet Jan 31, 2008 10:29 am

koliko sam ja shvatila ovaj tekst poenta je u tome da se ne pije hladna voda posle jela niti uz obrok vec pre a ako pijemo posle jela da to onda bude neki topli napitak...a to je bas tesko svi uglavnom radimo upravo suprotno
zanimljiva stvar pokusacu bar nedelju dana da tako funkcionisem mada ce mi najteze biti da ne jedem od kad ustanem sat vremena...ali vredi probati
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Voda Empty Re: Voda

Počalji od Stazi Čet Jan 31, 2008 10:51 am

i ja cu da pokusam. Ja inace ne jdoruckujem to mi nece biti problem, nego da popijem 3 case od 2 dcl vode! Ja jako malo vode pijem i moram da teram sebe na to, pogotovo sada kada dojim. Iako znam jos odavno da voda cisti organizam od toxina
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Voda Empty Re: Voda

Počalji od Gost Čet Jan 31, 2008 8:51 pm

ni ja stazi nikada ne doruckujem,pa cu da se natovim vodom do rucka,samo sto cu svakih pet minuta da trcim da se praznim :haha:
ajoj sad se setih kad sam trebala ici prvi put na ultrazvuk pa kad sam morala da se nalijem vodom,pila sam je na silu vec posle druge case,i bukvalno klokotala svo vreme do preglda i cupkala jer sam mislila da cu puvci ko zaba....
popila sm od jutros dve case,trecu cu kasnije,nemogu bas odjednom,sva cu se naduvati... :smeh:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Voda Empty Re: Voda

Počalji od Stazi Pet Feb 01, 2008 1:50 am

e a ja popila odmah 3 case, svaka mi cast! Very Happy samo sto sam zube oprala pre toga. Bilo mi najteze cekati 45 minuta da popijem kafu :nesanica:
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Voda Empty Re: Voda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu