Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Bicu tata-panika me hvata

+6
pricalica
Mima
milenica_89
Emi
Andjela
Betty Boop
10 posters

Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Gost Uto Jan 29, 2008 4:52 am

Kako ste saopstili svom suprugu da ce postati otac?
Da li je to bio uobicajeni nacin tipa dragi"trudna sam" ili ste bili mastoviti i kreativni i saopstili mu to na neki vas ,originalan ili nesvakidasnji nacin?

Ja sam sa ninom par dana ranije pre nego sto sam uradila test sumnjala na trudnocu,toga dana drugarica koja je trebala da mi dodje taj dan se javila da ce malo kasniti jer mora nesto poslom do grada,a meni ko iz topa izletelo iz usta aj kad si vec u gradu kupi mi jedan test za trudnocu.
Naravno kupila mi ga je,ali ga nisam uradila tog dana tek sutra ujutru,jer sam cula da je tako pouzdaniji,cutala sam to vece i nisam mu ni spomenula ni nagovestila svoje sumnje i namere.
Jedva sam cekala da ode na posao,zakljucala se u kupatilo i cekala.
Test je pokazao dve crte,bukvalno sam vrisnula od srece,sva sreca nikog nije bilo u blizini da me cuje jer bi morala da im objasnim svoje izlive, nisam zelela da niko pre njega sazna za to.
Kad je dosao sve je bilo uobicajeno kao i svakog dana,nesto smo pricali i ja sam u jednom momentu i u jednoj recenici rekla pa kako cu kad sam trudna,on je u momentu poskocio od srece,zagrlio me nije bas vrisnuo kao ja,ali mogla sam mu videti u krajicku suzu radosnicu koju je vesto sakrio.
Bio je to divan momenat,samo je ponavljao pa kako znas,pa sto mi nisi ranije rekla,pa kako da ti kazem kad sam i ja danas saznala Laughing .Kasnije smo obavestili,njegove roditelje,pa moje,ali jos par sati drzao ga je blagi sok i neverovanje da ce za devet meseci biti tata.
Sa nikolom sam takodje imala sumnje,ali ovoga puta je znao za njih jer mi je kasnilo vise od dve nedelje i sto smo do pre tog puta uvek pazili,tada smo se opustili rekli nek bude sta bude i eto ispao nikola.I za neverovati je,ali to je bio jedan i jedini put posle nikolininog rodjenja da nismo pazili,svaki ostali put smo se cuvali bas zato sto je nina jos uvek bila mala i sto smo mislili da je jos rano.
Kupio mi je test ,uradila sam ga i izasla sva snuzdena iz kupatila,glumeci da je test negativan,on je cekao moju reakciju i kad vise nisam mogla da izdrzim nasmejala sam se i odma je znao da je ipak pozitivan.
Zagrlio me je kao i prvog puta i prihvatili smo to bez obzira na njegovo cesto odsustvo od kuce,na ninu koja jos tada takoreci bila beba,na to da cu morati sama sa njima da se izborim,ma sve to je tog trenutka bilo nebitno,jos jedan plod nase ljubavi je nikao i prihvatili smo to kao sudbinu i dar od boga.
Danas su moja deca zlata vredna,i sad kad bi opet zatrudnela bez razmisljanja bi rodila,mada sada pazimo svaki put i ne izlecemo se nijednom jer taj put makar bio i jedan -jedini nije nam bas naklonjen,sto bi ja rekla oce nas bebe.... Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Betty Boop Sre Jan 30, 2008 2:32 am

Pošto smo bebu jako dugo planirali, kada smo počeli da radimo na ostvarenju tog plana, moj muž je bolje nego ja znao kad treba da dobijem, tako da nije bilo te vrste iznenađenja. Ali pošto nisam odmah zatrudnela (dva testa pre trudnoće su bila negativna), svaki mesec smo bili u iščekivanju, tako da smo oboje bili blago rečeno ludi od sreće kad se na trećem testu pojavila i ta druga crtica! Doduše, test sam uradila dok je on bio na poslu, a dočekala sam ga svečano postavljenim ručkom i svećama na stolu...odmah je znao šta ću mu saopštiti!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Andjela Sre Jan 30, 2008 2:52 am

Mi smo obije bebe planirali sto znaci da smo ocekivali moje trudnoce tako da nije bilo nekih iznenadjenja.
S prvim djetetom sam odmah ostala trudna u prvom mjesecu pokusavanja,poslije sedam dana izostanka mjesecnice ja sam ujutro sama uradila test i kad je on dosao s posla saopstila mu i naravno da je bio srecan na neki nacin ocekivali smo to i bili spremni!
Poslije porodjaja ugradila sam spiralu i kad sam htjela drugu trudnocu izvadila sam je i ostala trudna poslije sest mjeseci pokusavanja.
Nismo bili nestrpljivi znali smo da ne mogu odmah ostati trudna kao s prvom trudnocom,a kad mi je poslije pola godine zakasnilo devet dana uzela sam test i uradila ga.Posto je mm znao da cu tog jutra raditi test,cim je stigao na posao zvao me da cuje rezultat....kad je saznao stalno me je ispitivao:"jel stvarno,ne zezas me,stvarno".....sve kroz smjesak...bas se obradovao!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Gost Sre Jan 30, 2008 3:26 am

Mi bebu nismo planirali i dosla je kao iznenadjenje. U to vreme bili smo razdvojeni jer sam ja studirala a mm radio pa je od ispitnih rokova i godisnjih odmora zavisilo kako cemo se i kad videti.
Zato sam i buduceg tatu morala da obavestim na jedan krajnje neuobicajen nacin- preko Skype-a!
Bila je Srpska nova, ja dosla ranije sa zurke posto nisam vise mogla da cekam da mu kazem. Pre zurke kad sam tek uradila test mi se pojavio brat pa nije bilo vreme za pricu. Ne mozete misliti kako sam se "provela" na doceku brojeci minute do odlaska kuci.
Jos sam bila u kaputu kad smo krenuli da pricamo i ja onako izokola: sta bi bilo kad bi bilo. Znala sam da obozava decu i vec smo bili isplanirali kad cu ja doci u Englesku da zivim sa njim al ovo je stvari pomeralo unapred. Kad sam mu rekla ocekivala sam da ce trenutak cutati ili nesto slicno... On je ko iz topa rekao da je to odlicna vest i da je presrecan! Bio je jedino zabrinut da cu ja ostati pri starim planovima da diplomiram i tek onda se preselim ali meni nije bilo ni na kraj pameti da budemo odvojeni ni minut duze no sto moramo niti da se desi da dete bude rodjeno daleko od tate! Porodica na prvom mestu!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Emi Pet Feb 01, 2008 10:42 am

Jao ja ima ludu pricu lol!

Mm uvek je pricao kako smo mladi ima vreme za decu, da malo uzivamo i setamo.....ali ja hocu i tacka.
Jedna decembarska noc bili smo u diskoteci u Kumanovo, i malo je on popijo i kad smo se vracali stao je na auto put i eto nama beba:).

Onda nije hteo da poveruje da sam ostala trudna samo od jedan put hihihihiihihihih...ali nije bio u panici, ...prvo sam uradila test koi je bio pozitivan a onda na 31.12 sam mu definitivno saopstila da sam trudna, a tada sam bila u 5 nedelji trudnoce!
Sad ga stalno zezam.....autoput Kumanovo-Skoplje lol!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Gost Pet Feb 01, 2008 11:14 am

:haha: :haha: Nije covek mogao da saceka da dodjete kuci,ubo ga iz prve hihihihi jos samo da je i bio i sin .
:smeh: Super prica,ima ih raznih........
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Emi Pet Feb 01, 2008 11:19 am

Renata :::haha: :haha: Nije covek mogao da saceka da dodjete kuci,ubo ga iz prve hihihihi jos samo da je i bio i sin .
:smeh: Super prica,ima ih raznih........

Sad cemo probati obrnuto hihihihihihihihiihhihihi..
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Gost Pet Feb 01, 2008 11:52 am

E al sad pravite sina u suprotnom smeru Skoplje-Kumanovo. :smeh: :smeh:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od milenica_89 Uto Apr 01, 2008 4:32 am

Pa posto sam ja imala samo 17 godina i kada smo sumnjali da sam trudna mm nije cekao da mu potvrdim on je znao da meni kasni i da sam verovatno trudna,bio je presrecan!!Cesto je dok smo se vozili gradom pustao pesmu -kralj diskoteka- od Djoganija hhehehe pa tako da su svi vec znali o cemu je rec Laughing
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Mima Uto Apr 01, 2008 6:11 am

Mm i ja smo uboli iz prve,i znao je da ga ocekuje iznenadjenje al nije znao kad,uradila sam pet testova u toku jedne nedelje i najzad dobila 2 crte,uslikala sam mob.tel.i poslala mu sliku...bio je presretan!
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od pricalica Uto Apr 01, 2008 7:57 am

Ja sam ne znam koliko testova preplakala,mm je uvek znao kada sam kupila test i cekao bi ujutru dok ja to ispitam...Posto su mi ciklusi neuredni,nije bilo cudo sto mi je tada kasnilo mesec i po dana,znalo je i vise...I tako,ja tog jutra 24.11.2006.,u strahu uradim test,kad on automatski dve crte pokaze!Odmah sam odjurila u sobu da mu pokazem!Koliko nismo verovali,kupila sam jos jedan za sutra dan...
avatar
pricalica
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 220
Godina : 48
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Beba Uto Apr 01, 2008 11:41 pm

Mi smo prvo želeli bebu i nismo se čuvali, onda smo se zbog raznih problema predomislili. I onda smo se jednom užasno posvađali, plakali, bili jako besni i na kraju zaskočili jedno drugog ne razmišljajući ni o čemu. Posle mesec dana sam uradila test, zajedno smo čekali rezultat, ja se totalno oduzela a on bio priseban i objasnio mi situaciju, hehe. Nije bilo vreme, puno problema, puno razloga protiv, pa smo se premišljali. Ali, na svu sreću, doneli smo pravu odluku.
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od tanasija Uto Apr 29, 2008 11:20 pm

Mi smo planirali bebu, ja sam prethodni mesec dobila i plakala tri dana! Onda sam kupila test i ustala ujutru pre posla da ga uradim i odmah sam ga zvala telefonom i javila mu posto tad nismo ziveli zajedno, bilo je presretan, kaze da scene od mesec dana ranije ne bi izdrzao ponovo. Odmah smo svima razglasili.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Endzi Čet Jun 26, 2008 11:51 pm

Pa i nisam bas bila mastovita....
Nismo tad bili u braku.Po povratku sa mora smo sumnjali (nisam dobila,povracala citav put....) a na moru smo isplanirali i da se uzmemo po povratku.Kupili test usput.
Dosli kod mene kuci,rucali..Goran otisao svojoj kuci a ja legla da odspavam mrtva umorna od puta..cekala da mama i sestra odu na posao.
Probudila se nevreme odjednom (a zaspala po naj vecem suncu.
Uradila test i odmah "iskocise" dve crte...Nazvala Gorana,saopstila mu...i nismo bili toliko svesni sta nam se desava.
Posle nekoliko dana potvrdio i dr.i sve je bilo kao i da smo planirali trudnocu..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Brankica Uto Nov 18, 2008 8:51 am

Moj dragi je za moju trudnocu i ovu vest saznao uzivo,zvala sam ga prethodno telefonom i rekla da mi hitno treba,on je tada bio u gradu (imao je slobodan dan),pa je naravno odmah dotrcao vidno uznemiren jer je mislio bog zna sta se desilo...skuvala sam mu kaficu i bila skroz mirna a on totalno zbunjen,ubrzo sam mu rekla...bio je mnogo srecan toliko da to nije znao ni pokazati,skroz je smesno kad su muskarci uzbudjeni raduju se,a samo cute tj zbunjeni su i neznaju ko mi zene pokazati emocije...posle smo saopstili roditeljima i prijateljima i taj dan je bilo bas veselo.
Brankica
Brankica
Novi član
Novi član

Broj poruka : 17
Godina : 44
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 18.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od tanasija Sre Avg 25, 2010 8:36 pm

Ovaj put se Janko nije bas proslavio. Planirali smo bebu, nije nam se omaklo i odmah sam ostala u drugom stanju. Jos uvek nisam videla da je nesto odusevljen, samo nesto gundja i smeta mu sto spavam, sto sam usporena, sto mi je vec po nekad muka... U prvoj trudnoci smo poceli da zivimo zajedno tek kad sam usla u 8. mesec, pa je ovo njemu sad sve novo, kad kazem da sam se namucila od povracanja sa Ivom, on kaze da izmisljam i da se on toga uopste ne seca, da sam bila bas super.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bicu tata-panika me hvata Empty Re: Bicu tata-panika me hvata

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu