Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Sta mislite o osobi iznad vas :)

+25
IvanaPG
Maserka
tanasija
Mima
milenica_89
maja31
Endzi
Betty Boop
Lidija
Stazi
mama_daisy
NasaDeca
Viki de Marko
maja
Dy
Bojana
Milica
Ivana
Tamara
Miloseva_mama
Daca
Emica07
Veka
Mildan
Emi
29 posters

Strana 14 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pon Dec 03, 2007 10:35 am

First topic message reminder :

Ajde sta mislite za mene...pa onda ja za vas....i takoooooo:)

Edit administratora: Potrudimo se da ovo bude iskrena igrica, ako neko nije spreman na to da cuje necije misljenje o sebi nemoj da je igra....
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole


Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Stazi Pet Sep 05, 2008 1:31 am

E ja cu da kazem nesto o njoj posto smo se konacno juce i licno upoznale. Super je i opustena osoba. VELIKA pricalica(ovo kazem u pozitivnom smislu) ali to je ono slatko kod nje. Veoma draga osoba, gostoljubiva i veoma voli decu. Volela bih da je bolje upoznam i da izgradimo lepo prijateljstvo. NAdam se da se vidimo sledece nedelje!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Dy Pet Sep 05, 2008 1:32 am

endzi pricalica??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Miloseva_mama Pet Sep 05, 2008 1:35 am

Moja draga Mardz mnogo si mi zgodna!!!!!!! :suncanje: uvijek si mi pozitivna
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Dy Pet Sep 05, 2008 1:37 am

kraljica moja, obozavam njeno- ...MA LAZES...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Stazi Pet Sep 05, 2008 1:39 am

Da Dy! I ja sam se iznenadila i to ne znas koliko !!!! affraid
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Dy Pet Sep 05, 2008 1:46 am

Stazi i dalje mnogo zagonetna i n e d o k u c i v a, za mene....ali u svakom slucaju pozitivna...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Miloseva_mama Pet Sep 05, 2008 1:49 am

gdje god otvorim iskoci mi Mardz hahahahhahahahahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahahah
Zana za sve
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Pet Sep 05, 2008 1:54 am

Lepa,pozitivna,draga...u svakom slucaju nemam nikakvu zamerku Laughing
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Dy Pet Sep 05, 2008 1:55 am

Ma bokica damica ovog foruma..jednostavno jedno pristojno i njezno stvorenje..ne mogu te zamisliti drugacije...previse si fina...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Pet Sep 05, 2008 1:58 am

Pa ta finoca mi se cesto obije o glavu...a Dy,moja buduca prija,totalno blesava i pozitivna,inteligentna,crna po telu i plava po glavi Laughing ...nikom ne ostaje duzna,bori se za sebe i svoje stavove,zena zmaj...pa mislim pogledajte joj funkciju cheers
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od ZZ Pet Sep 05, 2008 2:15 am

Bojana je fenomenalna cura..lepotica, dama, veliki drug, nežna mamica i deluje mi jako iskreno i neiskvareno..mislim da bi svako poželeo da je poznaje..
ja na primer bih!
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Pet Sep 05, 2008 2:21 am

Osoba koju bih bas volela da upoznam,toliko ima godina,a nikad joj ne bih dala,pravi laf od zene,bas je zagotivih...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Dy Pet Sep 05, 2008 2:35 am

ma golubica moja, najvise volim kada pop...., najljepsa si kad si ljuta...posbeno kada se ljutis bez razloga..



a uzecu si za pravo da komentarisem ZZ... pred tom zenom se osjecam tako odvratno i jadno...prvo sto sam si uzela za pravo da ucestvujem negdje u necemu a nisam to smjela(nova bila, ponijelo me) bezveze..
drugo sto je jos gore, tada joj mrvica bila bolesna a sluha nisam imala ni sekunde, uzasavam se na samu sebe, kada se sjetim toga..

I VANJA ti si jedna velika zena, divna mama i svaka ti cast sto nisi dozvolila ili si bar pokazala da nisi dozvolila da se tada spustas na nivo prvo mene pa i ostalih..

p.s. ne ulazim i nije me briga ko je tada bio u krivu ili ne, vise nije ni bitno(ali ponavljam ja nisam bila dorasla takvim komentarima tada i tu) ali ti si tada bila samo mama cija je kcerka trebala ici na operaciju, a ja sam se ponijela kao neka bezosjecajna vjestica i to bez i jednog jedinog razloga..
zato cu iskoristiti priliku po ko zna koji put da ti se izvinim, i da ti kazem da od mene imas jedno veliko divljenje....
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od ZZ Pet Sep 05, 2008 4:29 am

jao cure, pa naterale ste mi suze na oči..stvarno ste divne..
nisam ja ni jednog trenutka bila ljuta na vas, a to dokazuje što sam ovde sa vama posle svega..i lepo mi je sa vama..
ne učestvujem bog zna koliko na forumu jer sam se malo zasitila svega, ali vas redovno čitam i uživam u fotografijama vaše dečice..gledam ih kako rastu i radujem se sa vama..

draga Dy, zaboravi što je bilo, a to što si priznala grešku i izvinula se, dokazuje koliko si veliki čovek..samo si malo impulsivna, ponele te emocije, a takva sam i ja..
šta je bilo, bilo je..

malo smo otišle off topic, ali nismo puno..
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Endzi Pet Sep 05, 2008 8:11 am

Dy ::endzi pricalica??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hahahahaa,da Dy pricalica mnogo velika ali naravno ako mi odgovara drustvo.Bas mi neprijatno bilo i zbog susreta sa Stazi-zena ni jednu temu nije zavrsila (jer sam ja pocinjala nove.. Embarassed ).

A,sto se tice Vanje mogu samo da napisem da mi je mnogo drago da je dosla na forum.
Volim da citam njene postove,gledam klince....
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Pet Sep 05, 2008 8:30 am

endzi-mislim da mi po karakteru najvise odgovara,obozavam je i lepo mi je kad vidim da je online,suvisno je reci koliko je brizna nezna i dobra mama...mogla bih po ceo dan da pricam sa njom...izuzetno je slatka i zanimljivog izgleda,ima neku specificnu lepotu,mnogo je fina i prijatna...mogla bih ovako do sutra da kuckam :volim:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Endzi Pet Sep 05, 2008 9:21 am

Daj Bojana ja citam i sve mi nesto neprijatno Laughing ,ali hvala ti od srca.


Bojana- kao sto sam negde vec napisala,ja delim komplimente ako me neko baaaaaaaaas odusevi..a tu spada i Boki.
Lepa,slatka,umiljata,nezna.....divna majka.
Obozavam da citam njene postove,a naj iskrenije cu napisatu da je jedna od retkih prema kojoj osecam ogromno postovanje.
Mala beba i ni malo lak fax u isto vreme - skidam kapu (a ipak tako krhko deluje)
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Miloseva_mama Pet Sep 05, 2008 9:50 am

Endzi totalno drugacija od svih,ima svoj stil i jako simpaticna!!!
Sve pozitivno za Endzi sunny
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Pet Sep 05, 2008 9:04 pm

obozavam je,ali stvarno!Ali sto me nervira kads mi govori da se ne nerviram...ccccccc
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od ZZ Sub Sep 06, 2008 1:38 am

e dočekala sam i ovu Ivanu na "penal"..
šalim se, naravno..

ona je jedna velika devojčica i mnogo mi je draga zbog toga..volim kad ljudi dugo zadrže taj detinji duh..doživljavam je kao jednu veselu osobu i vrlo hrabru da kaže ono što misli..

ps.tek sad vidim da ima novi hobi, slatko sam se nasmejala.. Wink
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Sub Sep 06, 2008 1:49 am

Hahaha,pa Vanja,hobi mi postaje i zanimljiv...
Cutim ja ponekad,ali ne mogu bas mnogo i dugo,i onda sve "lepo" kazem Suspect

A za tebe bih potpisala sve sto je Dy i ostale napisale,a najvise me kopka sto si nekako tajanstvena,niti znam sta radis,niti kako provodis dane,kako muz Very Happy ......
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Veka Sub Sep 06, 2008 4:40 am

Radoznalice, slab si mi ti haker, Vanja nam je zubni tehnicar ako se ne varam , ili bese stomatolog, ma znam da ima neke veze sa zubicima Razz
A dane provodi verovatno kao i sve mi, samo sto se bori sa pubertetlijom Lakijem verovatno Wink

A Ivancica, pricalica, draga mi je oduvek, jos draza od kad se porodila pa joj se smirili hormoni, salim se malo, ali zna da plane, dok je bila trudna cesce je padala u vatru. Brizna mamica.... :kiss:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Sub Sep 06, 2008 5:31 am

Veka je divna, zena koja zna sve
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od NasaDeca Sub Sep 06, 2008 6:34 am

Predivna osoba i odani clan. Neko ko je oduvek sa nama... neko ko ucestvuje u raspravama i daje korisne savete... sta jos reci...
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Stazi Sub Sep 06, 2008 7:20 am

Hmmm...ne poznajem ga mnogo ali mislim da je ok tip. Mislim da je muz koji ce braniti svoje
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 14 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu