Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Najinteresantniji porodjaj

4 posters

Ići dole

Najinteresantniji porodjaj Empty Najinteresantniji porodjaj

Počalji od Gost Ned Nov 18, 2007 2:32 pm

Koja je to najinteresantnija prica o porodjaju koju ste culi? Jel poznajete nekog ili ste citali o nekom ko se porodio na izuzetan ili drugaciji nacin? Ili ste to mozda bile vi?
Moja se recimo prijateljica porodila na WC solji. Bila je to njena druga beba i sve je bilo gotovo i pre nego je pocelo. Htela je porodjaj kod kuce ali je mislila da ima jos vremena pa jos nija zvala babicu. Krenula u WC, muz sa njom (ko zna zasto samo ovog puta) i kad je dobila potrebu da gura nije pojma imala da je beba u piatnju. Muz joj dete uhvatio posle 2 kontrakcije i drzao ga tako pored WC solje sa nepresecenim pupcanikom dok babica nije stigla pola sata kasnije. Popili u medjuvremenu ca i pojeli po kolac koji je tasta donela!
Druga se sa svojim petim porodila 10min po pristizanju u bolnicu. Stigla samo iz jedne nogavice pantalona da izadje! Cerka je ostavila ispred i dok je parkirala sve vec bilo gotovo pa se sokirala kad je na pitanje: "Gospodja koja treba da se porodi?" dobila odgovor: "Dobili ste sestru!"
Uteha - sa svakim sledecim ide lakse! Gurajte zene makar do petog!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Najinteresantniji porodjaj Empty Re: Najinteresantniji porodjaj

Počalji od Veka Ned Nov 18, 2007 9:18 pm

Meni su interesantne pric moje sestre sa porodjaja...sa prvom klinkom kad se poradjala i sama je bila klinka, imala je 15 god, dete radja dete, uveli je u salu a tamo vec bila zena koja se mucila celo jutro jer je beba krenula karlicno pa hteli da je okrenu...a moja seja je tip ako nista ne vidi sve ok, ako vidi kako prima neko injekciju kad ona dodje na red ona se onesvesti...tako i tad, kako ova krene da vristi i kuka, moja sestra se onesvesti, a onda je polivaju vodom...Kad se porodila svi odusevljeni, mlada mama, lepa beba, porodjaj manje vise normalan, sem sto je secena i sto se cepala ostalo bilo ok.
Sa drugom klinkom, posle 4 god, prenela 5 dana iz straha da je javi lekaru, a kad je zet odvezo u bolnicu, on se vratio po stvari i po moje roditelje, ona se vec porodila. Ali svemu tome opet je usledila panika moje sestre koja je dovela do toga da joj skoci pritisak, pa je spricali jer nisu smeli sa pritiskom da je stave na sto, a onda kad je stavili svi otisli nekud, ona ostala sama u sali, i u jednom trenutku usla babica i ona joj rekla da ne moze vise da izdrzi, a ova mislila da ne moze da izdrzi bolove pa je tesila, a moja sestra dreknula "ma sestro, beba krece" pa babica brzo zvala lekara, i od jednog napona napolju beba, sa 4500g...svi bili odusevljeni, beba velika, mamu nisu ni sekli nije se ni cepala....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najinteresantniji porodjaj Empty Re: Najinteresantniji porodjaj

Počalji od Gost Ned Nov 18, 2007 9:24 pm

Ja sam citala u novinama,jedna poznata glumica je pricala svoje zgode sa porodjaja.
Nosila je bebu izmedju 3,5 i 4,kg,bila je dosta stna i vec su mislili o carskom rezu,kad je doktor koji joj je i vodio trudnocu rekao da ce uz malo muke i truda roditi bebu prirodnim putem.
Tako je sve pocelo i u jednom trenutku doktor joj je bukvalno skocio na stomak i beba je izletela,ali pritom joj je pukao prsljen na ledjima ,tj kicmi,jedva su joj ga spasli.Lezala je posle u bolnici jos mesecima,niije mogla da ustane,sve je bolelo,nije mogla da doji bebu,nista.
Bukvalno je bila prikovana za krevet.
Mozda nije bas najzanimljivije,ali eto i tako nesto se dogadja.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Najinteresantniji porodjaj Empty Re: Najinteresantniji porodjaj

Počalji od Dy Ned Nov 18, 2007 11:03 pm

Meni je najinteresantniji porodjaj moje drugarice..

I to onaj dio kada je na stolu malo pokakila doktore i babice...

Ja uvijek umirem od smijeha tome..i oni na nju galame , vriste, a ona i dalje kakucka... Nije mogla mrvicu jednu sebe kontrolisati...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najinteresantniji porodjaj Empty Re: Najinteresantniji porodjaj

Počalji od Milica Pon Nov 19, 2007 5:32 am

Ja imam rodjaku koja se porodila ispod stola. Dok je moja majka stigla do njihove kuce vec je zakmekalo. Na lici mesta je obradila bebu i odvezla ih u Krusevacko porodiliste. Kaze da su se doktori krstili kako je porodila zenu bukvalno ispod stola jer ova nije smela da izadje. Pupcanik je presekla sterilnim ziletom....Kaze mi da se tresla dok nisu stigli u porodiliste jer je mogla dobiti otkaz.
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najinteresantniji porodjaj Empty Re: Najinteresantniji porodjaj

Počalji od Emica07 Pon Nov 19, 2007 11:02 am

Meni je najsmesniji moj porodjaj. Posto postoji pravilo da kad se porodis i okace bebi broj majka mora da ga procita i isti procita sa svoje ruke. Meni doveli Emu na razdaljinu od 1.5 metar i kazu ajde mama procitaj sta pise bebi (a ja inace nosim naocare i nevidim na daljinu) a ja kazem da nevidim. A ova sestra kad je skocila doktore ona nevidi brzo svi poskakase a ja pokusavam da im objasnim da mi dodaju naocare. A tek moj doktor dolazi i vidi guzva oko mene uplasio se i pita u cemu je problem a ova sva unezverena ona nevidi. Pita doktor a sta to nevidi i ova mu objasni i vidi on da ja pokusavam da im kazem a da me niko neslusa. I on njima pa normalno da nevidi devojka nosi naocare.
Emica07
Emica07
Chat Službenica

Broj poruka : 416
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najinteresantniji porodjaj Empty Re: Najinteresantniji porodjaj

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu