Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Bolovi u nogama

4 posters

Ići dole

Bolovi u nogama Empty Bolovi u nogama

Počalji od gagam Sre Dec 01, 2010 9:53 pm

Ima vec nekoliko dana bole me noge, tacnije butine i sa prednje i sa zadnje strane, vise sa zadnje. Kao da sam trcala maraton. A nisam se nista fizicki opterecivala. Moram da napomenem da radim u banci i da sedim citav dan....pa dolazim u dilemu da me noge bole od sedenja...a bole me pomalo i ruke i ledja i vrat, ma sva sam polomljena, ali mi cudno sto me noge bole tako...kada ustanem sa stolice jedva se pokrenem ali kada krenem ja posle picim....sve se bojim da ni kicma ne strada od tolikog sedenja
gagam
gagam
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 142
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Hobi : Smej se, smej, uvek se smej!!!
Datum upisa : 01.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bolovi u nogama Empty Re: Bolovi u nogama

Počalji od Andjela Sre Dec 01, 2010 10:49 pm

Ako si inače fizički neaktivna tj veći dio dana (posla) presjediš onda ti je možda i neki manji fizički napor uzrokovao bolove u mišićima a da ti nisi ni svjesna toga... morala bi sebi da uvedeš neko razgibavanje ili neke šetnje tj da izbjegavaš automobil i bilo koji drugi prevoz i da se više krećeš,znam da je teško izdvojiti neko posebno vrijeme za neku rekreaciju ali ono što svi možemo da uradimo je baš ovo što sam prije rekla,da u svakodnevnom životu nađemo priliku za fizičku aktivnost..
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolovi u nogama Empty Re: Bolovi u nogama

Počalji od gagam Sre Dec 01, 2010 11:06 pm

Draga moja Andjela, sve ja to znam, ali ja kada zavrsim s poslom ja samo zelim da stignem kuci svojoj deci da sa njima provedem ostatak dana. Radno vreme od 08-16 h, ostanem i malo duze...pa jos i peske da idem, kada bih stigla...ma daj Boze da je to sto ti kazes da nisam ni svesna kada sam dobila upalu...da nije nesto ozbiljnije....CMOK za divnu decicu
gagam
gagam
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 142
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Hobi : Smej se, smej, uvek se smej!!!
Datum upisa : 01.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bolovi u nogama Empty Re: Bolovi u nogama

Počalji od tanasija Sre Dec 01, 2010 11:54 pm

Mene bole noge i od cizama. Smesno zvuci ali cim pocne sezona i krenem da nosim cizme ja imam bolove u cevanicama i ne retko na zadnjem delu butina. Nisam inace nesto fizicki aktivna i dosta sedim tako da me kicma uvek boli, ali noge samo kad duze nosim ravnu cizmu.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bolovi u nogama Empty Re: Bolovi u nogama

Počalji od Veka Pon Dec 06, 2010 12:21 am

Da se prijavim i ja za bolove u nogama, samo mene u zadnje vreme mnogo zezaju kolena, pretpostavljam da mi se prenosi bol iz kicme u kolena.... ko bi ga znao Smile
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolovi u nogama Empty Re: Bolovi u nogama

Počalji od gagam Pon Dec 06, 2010 12:44 am

Koleno me je letos bolelo do bola....narocito kada silazim niza stepenice, to pucka, zvace...ko zna sta radi...sada me ne boli, ali ko zna sta je bilo...mada i sada kada silazim niza stepenice zvacka...I ja mislim da se sve to reflektuje od kicme, ja licno citav dan sedimi za par godina ce se tek pokazati kakva je moja kicma...kakva? u haosu....kao neka baba sam od 100 godina... No
gagam
gagam
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 142
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Hobi : Smej se, smej, uvek se smej!!!
Datum upisa : 01.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bolovi u nogama Empty Re: Bolovi u nogama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu