Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

+12
maja31
Andjela
Dy
Emi
Beba
Lela
NasaDeca
Milica
Ivana
maja
Veka
Mildan
16 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Mildan Sre Okt 24, 2007 11:59 am

Pošto je ovo kutak za tate, mislim da ova tema treba da bude ovde.
Koliko vi ženama pomažete oko kućnih poslova?I naravno šta pomažete.
Ja mogu mm da pohvalim po tom pitanju.Jedino oko čega mi ne pomaže je peglanje.Ne zna čovek, kaže još više će da se izgužva kada bi on peglao.
On baca đubre, ide u kupovinu, često pusti mašinu pa prostre veš, nekad uzme i nešto ručno opere, ne čeka mene.Zavese on pere i kači, jer sam ja niska, pa mi trebaju merdevine, stolica mi nije dovoljna.Pere čak i prozore, kada pere zavese.Inače u međuvremenu ih ja perem,hoće neeeekad da spremi neki specijalitet kada vidi na TV-u.Sudove opere jedino ako se ja osećam jako loše, a to je dva puta godišnje.Ili ako je kući, a ja na poslu, ono što isprlja, uglavnom opere.
To je sve počelo tako što sam ja studirala kada smo počeli da živimo zajedno, pa me je terao da učim, a on je hteo sve što može da uradi.Nije želeo da nam drugi pomažu, već samo on i ja.Pri kraju studiranja sam ostala u drugom stanju, pa je opet hteo što više da mi pomaže.Brisao podove i radio te poslove, kod kojih bi trudnica mogla da se preoptereti.
Sve u svemu super muž.
A sada da vidimo tate (muževi) kako vi pomažete vašim ženama ili trebaju malo :udri: da vas "vaspitaju". :haha:
A može i neka mama da pohvali ili iskritikuje svog m.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Veka Sre Okt 24, 2007 8:53 pm

Ja cu mog da pustim da vam se sam hvali :haha:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od maja Sre Okt 24, 2007 9:05 pm

Mildan, gde ga nadje?!
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Mildan Čet Okt 25, 2007 3:54 am

maja ::Mildan, gde ga nadje?!
Našao je on mene.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Ivana Čet Okt 25, 2007 8:50 am

i moj je super sto se tih stvari tice,kakve specijalitete sprema-mmmmm,moze i da opegla i cisti i pere,ukljucuje ves masinu,cak i kupatilo-vc sredi celo...
ali to je zato sto poslednjih deset godina ne zivi sa svojima...


Poslednji izmenio Ivana dana Čet Okt 09, 2008 11:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Milica Pet Okt 26, 2007 6:44 am

:rucam: :uzivanje2: Mog je mama razmazila, hranu ume samo da naruci, ali nesto drugo, mozda ponekad da usisa.
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od maja Pet Okt 26, 2007 8:11 am

mildan ::
maja ::Mildan, gde ga nadje?!
Našao je on mene.

Jooj, sto mene ne nadje jedan takav...:placem:
Ovaj moj hoce da izbaci djubre i da skloni, ali naglasavam SKLONI sa stola posle jela (spremanje rucka, postavljenje stola i pranje sudova su moja briga..).
I...to bi otprilike bilo to....
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od NasaDeca Pet Okt 26, 2007 9:26 am

Meni glupo da pisem o sebi. To bi vi zene trebalo da pisete ovasim muzevima. I ne verujem da ima takvog ko ni malo ne pomaze zeni...
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Mildan Sub Okt 27, 2007 2:53 am

Admin ::Meni glupo da pisem o sebi. To bi vi zene trebalo da pisete ovasim muzevima. I ne verujem da ima takvog ko ni malo ne pomaze zeni...
Zašto glupo?Slobodno napiši.Ovo je kutak za tate, da vidimo kakvi ste.Neki će možda malo i da se hvale, ali nadam se da ima i onih samokritičnih.Sve je ovo razmena iskustva.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Gost Ned Okt 28, 2007 1:20 am

moj mm ne provodi puno vremena kod kuce,pa zato i da oce da mi pomogne nema kad.inace hoce kd je tu i kad ga zamolim i imam puno posla da mi pomogne,obicno usisa celu kucu,baci djubre ili kaci zavese kad ih perem.vise volim da cuva decu dok ja sve sredim.inace u trudnoci mi je stvarno pomagao,usisavao,nosio mi ves u dvoriste nekad i sirio.hoce da spremi veceru ili dorucak i to jako lepo radi.posto i ovako puno radi kad dodje kuci ja ga postedim svega,ali kad treba nije mu tesko i ne buni se.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Gost Ned Okt 28, 2007 10:46 am

Moj muzic takodje puno radi- ustaje u 6 vraca se u 19h. Kad stigne trudim se da ga postedim. Uradim koliko mogu sama u toku nedelje a sta ne stignem on mi vikendom pomaze. Idemo zajedno u kupovinu, vikendom on kuva, uvek postavi i podigne sa stola kad ja kuvam, napuni masinu za sudje i pusti je, usisa i ocisti kupatilo kad treba, tj kad mu kazem. Moram da priznam da se retko hvata sam nego ceka da ga ja podsetim.
Ali ipak- on je taj koji radi 10 sati dnevno i vozi do posla 45min u jednom smeru.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Lela Ned Dec 30, 2007 4:19 am

Moj dragi mi je uvek bio najveci oslonac i pomoc.Sada mi takoreci pomoc i ne trba posto sam nezaposlena pa imam vise vremena da obavim kucne poslove ali zato kad sam bila trudna bio mi je najveca pomoc na svetu.Posto mi je razlika izmedju dece 15 meseci mozete pomisliti koliko mi je pomoci trebalo.Uvek je tu kad mi treba i to mi je najbitnije!
Lela
Lela
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 89
Godina : 45
Lokacija : BGD-Boka
Datum upisa : 30.12.2007

http://www.blogoye.org/Lela

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Beba Uto Feb 26, 2008 12:17 am

I mog je mama razmazila, ali nije da on neće. Trudi se maksimalno, mada je meni najveća pomoć da pripazi Nikolu, dok uradim šta treba. Navikao se dok sam bila trudna da on usisava, pa to uglavnom i sad radi. I izbacuje smeće kad kreće ujutru na posao. Mislim da je dovoljno, ja sam zadovoljna, ima on mnogo više obaveza od mene.
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Emi Sre Mar 05, 2008 9:55 am

Mm pomaze stalno, nekad on radi sve isto ko i ja, znaci zna da upali usisivac, da opere sudove...E sad ne pruza ves i ne pegla, ali on cuva bebu da ja to zavrsim!
Zadovoljna sam i puno ga volim!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 12:17 pm

E podseti me Emilija na peglanje! Kad je bio mladji mm-a je sveki placala da pegla ocu kosulje! Laughing A ja to nisam znala pa mislim ne zna ko i svako musko scratch Sad ce sam da se pegla! Laughing
Salim se naravno! Ne bi mu dozvolila i da je bolji od mene u tome! Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Emi Sre Mar 05, 2008 7:16 pm

Hiihih pa mogu ponekad, sta ce da im fali Very Happy
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 8:09 pm

Ja mog niti vidim niti mogu da zamislim sa peglom,neznam ni dal zna da je drzi... Laughing i slazem se sa Milicom ovako neki sitni poslovi i pomoc oko njih su ok,ali peglanje mi je bas previse za jednog muskarca i deliju Laughing ,sam sebe da pegla,pa zasta se onda i zenio,a mi to radimo mnogo ,mnogo bolje priznacete te,i mene mrzi da peglam,ali kad ga ispeglam ponosna sam na svoj ves... Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Ivana Čet Mar 06, 2008 2:48 am

mala Milena ::hiihih pa mogu ponekad, sta ce da im fali Very Happy
Podrzavam te,potpuno
Mm sve zna da radi i ne pada mi napamet kad mi je lose ili imam neke obaveze da sve ostavljam i trcim njemu,na primer da peglam
Izvini,Renata,ali mislim da se nisu zenili samo zbog toga da im neko kuva,pegla i bude dobar u krevet,to je po meni-robinja-da on sve cetiri u vis,a zena se raspada,to ne dolazi u obzir
Kakav god da je neki od njih frajer i muskarcina,moze se uhvatiti pegle,i frajeri i jesu ti sto pomazu,a ne oni sto samo odmazu


Poslednji izmenio Ivana dana Čet Okt 09, 2008 11:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Dy Čet Mar 06, 2008 2:54 am

Od moje drugarice muz obozava peglanje..Pdmara ga.

MM opere sudje, usisa, raspremi svako jutro krevet, posto zadnji ustaje..
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Andjela Čet Mar 06, 2008 3:11 am

Mm ponekad kad ja ne stignem ispegla sebi majicu ili nesto sto mu treba i ne vidim u tome nista lose....I ja ponekad uradim "njegov" dio posla npr. osistim odvod od sudopera ili nesto slicno sto ja umijem da uradim a on nije tu....
....Sve je to zajednicki zivot,zajednicki poslovi....Sta ko stigne i uspije on to i uradi a ako ne stizemo ispomazemo se....Ja to tako gledam.....
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Emi Čet Mar 06, 2008 3:24 am

stasija ::od moje drugarice muz obozava peglanje..odmara ga.

..
Bas lepo, gde ga nadje......Da ga pustim i ja moj veceras da malo odmara hahahahahaha
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Gost Čet Mar 06, 2008 3:30 am

Ma bre zene a jel neki od vasih ispeglao kosulju?! Ispeglaju oni al sta se desava sa ivicama i naborima Laughing Zato sam se ja iznenadila kad mi je mm rekao da on jeste peglao i to jos svom ocu jedno vreme... Nisam smatrala da je on iole prici pedanteriji i perfekcionizmu koji moj svekar za svoje kosulje trazi. Ne bi ni njemu ni meni smetalo da "sredi" svoje al znam da bi na brzinu presao preko njih a kad je bio placen onda je znao i umeo bolje! Laughing Sad ne ide da ga tako polu-ispeglanog pustim na posao pa ga ja "doteram".
Inace imamo temu Balkanci pa pohvalite svoje macane i tamo... Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Ivana Čet Mar 06, 2008 3:35 am

Mm sve sto zna da radi,on radi lepo,ono sto ne zna ni ne uzima u ruke.
Sasvim lepo opegla kad hoce ili sredi kupatilo....


Poslednji izmenio Ivana dana Čet Okt 09, 2008 11:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Andjela Čet Mar 06, 2008 4:41 am

Ma kad hoce znaju oni i bolje od nas samo mi zene volimo da se pravimo nezamjenjive i u svemu najbolje Wink
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Gost Čet Mar 06, 2008 6:26 am

IVANA ::

Izvini,Renata,ali mislim da se nisu zenili samo zbog toga da im neko kuva,pegla i bude dobar u krevet,to je po meni-robinja-da on sve cetiri u vis,a zena se raspada,to ne dolazi u obzir
Kakav god da je neki od njih frajer i muskarcina,moze se uhvatiti pegle,i frajeri i jesu ti sto pomazu,a ne oni sto samo odmazu

Izvini ti Ivana,ali moj muz radi od jutra do mraka i pritom nije nikad kuci,pa zamisli da ga docekam sa korpom neispeglanog vesa,prljavim sudovima i usisivacem kao dobrodoslicom.
A kad je kuci oce da mi pomogne,daleko od toga da nece ili nezna,zna itekako,ali jednostavno smo mi u vecini slucajeva tu za te stvari,po tome se najbolje pokazao dok sam bila trudna pa smo vecinu poslova delili ili je on radio one koje ja nisam mogla.

Ja sam no stop kuci i volim da spremim istu ,jer tu zivim,bnevidim zasto bi cekala muza da mi usisa,ispegla...
Ne znam kako je kod tebe,ali ja vodim racuna o kuci i higijeni u istom,on je samo tu kad hoce i moze da uskoci gde treba,i kad mu ja kazem ili dozvolim.

I zbog toga uopste nemislim da sam robinja ili zrtva iste,ja sam na prvom mestu domacica,a po sporetu i uopste kuci moze se reci i videti i kakva.

On kad dodje kuci i treba da digne sve cetiri u vis i da legne i opruzi se jer danima sedi za volanom i donese kuci pare i nevidim probklem niti zasto da mi bude tesko da mu ispeglam kosulje ili spremim palacinke,ako mu se jedu.


Po muskarcu se vidi kakva mu je zena,zapamti to,ali da je sve na njemu od pete do glave mislim i na stomak i na oblacenje njenih ruku delo,i da zenili su se bas zbog toga da budu maze,da ih neko sredjuje,pegla...


Moj mm niti je frajercina niti bog zna kakva muskarcina,ne kazem da ne moze da mi pomogne u necemu,ali da njemu prepustim peglanje,usisavanje,prasinu,kupatilo,sudove,pa sta ona ja da radim..Sem bavljenja sa decom.
Ne slazem se sa tobom ,mislim da si jos mlada i sa malo iskustva u braku pa zato tako i razmisljas vremenom kad budes imala jos dece ,a pritom i kucnih obaveza znaces o cemu ti pricam i jos plus ako ti Mimi i dalje bude radio ovaj posao koji ad radi(nesto slicno ko moj)...Nemoj se ljutis niti ostale koje se ne slazu sa mnom nijedna recenica nije bila zlonamerna...Ja samo tako gledam na te stvari...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova Empty Re: Tate (muževi) kao pomoć oko kućnih poslova

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu