Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Muzicka skola

4 posters

Ići dole

Muzicka skola Empty Muzicka skola

Počalji od tanasija Uto Sep 30, 2008 7:58 pm

Da li biste volele da vase dete pohadja i muzicku skolu?

Ja bih volela da Iva ide u muzicku skolu i svira neki instrument. Ja sam isla u muzicku od petog razreda osnovne, zavrsila sam nizu muzicku odsek flauta. Sto znaci da imam neko osnovno muzicko obrazovanje i znam da sviram flautu. Kroz celu osnovnu i srednju skolu svirala sam u orkestru na svim priredbama, isla sa orkestrom na takmicenja. Flauta nije obelezila moj zivot ali mi je sigurno ulepsala detinjstvo i mladost.
Iva sad ide po kuci i pevusi, ja joj pevam, obozava da slusa decu kako pevaju, u kolima se samo decja muzika slusa. Imala je mali sintisajzer ali joj se pokvario, pa cu morati da joj kupim neki kvalitetniji jer stvarno voli da ga svira, sad smo kupili metalofon, obavezno mi svira nesto svaki dan, ima i neki bubanj koji je dobila iz Tunisa od mog najboljeg druga, on je za ukras, ali njoj to ne moze da se objasni ona ga redovno uzima i svira na njemu.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Muzicka skola Empty Re: Muzicka skola

Počalji od Mildan Sre Okt 01, 2008 2:49 am

Dana je danas krenula u Muzičku radionicu.To je počelo danas u vrtiću.Svake srede imaju po jedan čas prepodne, dok su tamo.Mogla su da se prijave deca iz starijih grupa, ko je hteo naravno.Plaća se 200din mesečno.Istaknut je program i veoma je zanimljiv.Uče one osnove iz muzičkog, nešto o notama, pevaće na mikrofonu, imaće priredbe za Novu Godinu, Svetog Savu,...
Danas su učili Na kraj sela žuta kuća.Dana mi je sama rekla i otpevala uz taktiziranje prstima.
Videćemo kako će sve da ide, ali čula sam od vaspitačice, a i od Dane da su deca oduševljena.Iz njene grupice idu skoro svi.
Ja sam kao mala išla na klavir, ali kratko.Polomila sam bila nogu, nisam mogla da idem, pa posle toga više nisam htela.Mada mi se profesor solfeđa nije baš dopao.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Muzicka skola Empty Re: Muzicka skola

Počalji od Ivana_Sa Sre Okt 01, 2008 10:16 am

Andjela je htela da upise za klavir ali smo malo zakasnili za upis za pripreme pa od septembra bi joj krenula parava muzicka skola,za Anabelu u Drzvavnoj skoli je rano a ima jedna privatna ali oni vrse upis dvaputa godisnje i moram da se raspitam
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Muzicka skola Empty Re: Muzicka skola

Počalji od tanasija Sre Okt 01, 2008 7:57 pm

Andjela je zakasnila za ovu godinu, ali vec sledece mozete da krenete na vreme ako ona hoce, klavir traje 6 godina. Ja sam krenula tek od petog razreda jer flauta traje 4 godine.

Milidan odusevilo me to kod Dane u vrticu. Ja sledece godine planiram da dam Ivu u vrtic i pre nego sto se odlucim u koji, dobro cu da se raspitam kakve programe nude. Mislim da su te radionice super stvar, cim god da se bave, ali muzicka mi sjajno zvuci, valjda zato sto ja ceo zivot, pevam i sviram. Ucestvovala sam uvek na svim mogucim priredbama, divno sam se provodila.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Muzicka skola Empty Re: Muzicka skola

Počalji od Mildan Čet Okt 02, 2008 2:40 am

Ovo je državni vrtić, jedan jedini u gradu.Kod nas ne postoje privatni.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Muzicka skola Empty Re: Muzicka skola

Počalji od tanasija Ned Okt 05, 2008 3:21 am

Mildan ::Ovo je državni vrtić, jedan jedini u gradu.Kod nas ne postoje privatni.

Kod nas postoji jedan privatni, koliko ja znam, ali mislim da nije za malu decu. Slusala sam neke price o tom vrticu, neke stvari mi se svidjaju ali vecina ne. Mozda ce neko da kaze da sam luda, ali moje dete tamo nece ici samo zato sto jedna od vaspitacica maze lak za nokte devojcicama od 5 godina. Ja bih je rascupala da mom detetu namaze nokte. Znam da uce engleski, ali nisam cula da imaju neke druge radionice, crtaju sa vaspitacima i to je to. Mala je grupa i ima dosta vaspitaca pa su zato bolji uslovi nego u drzavnim obdanistima, ali to im je sva prednost, sto se mene tice
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Muzicka skola Empty Re: Muzicka skola

Počalji od amarilis Ned Jan 18, 2009 7:02 pm

:sviram: Ja nisam bas odgovarajuca osoba da nesto puno "filozofiram" samo mogu da dodam na vase reci, moj suprug je zavrsio srednju muzicku i trenutno je na Akademiji, klarinet ... pre upisa Akademije je bio nastavnik u nizoj muzickoj skoli, te on savetuje svim roditeljima cija deca i malo imaju smisla za muziku, da dovedu svoje malisane do najblize muzicke skole da tamo dete nesto odpeva i na osnovu toga i malog razgovora sa detetom, moze se utvrditi da li deteila sluha i da li ima svrhe upisivati ga u skolicu. Nadam se da ste me razumele jer ja sam nesto malo nabacala informacije i reci! Lepo je kada dete ima lepo vaspitanje i naravno mucki da je obrazovan...samo napred :gitara:
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Muzicka skola Empty Re: Muzicka skola

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu