Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

APRILILILILILI

2 posters

Ići dole

APRILILILILILI Empty APRILILILILILI

Počalji od Gost Sub Mar 29, 2008 1:05 pm

blizi nam se svetski dan smeha 1.april ili ti apriliiiiiii...
da li volite i obicno znate nekog zeznuti,zafrknuti ili ga bas bas nasmejati za taj dan...

mi ga volimo i bas nam je sladak i obicno se takmicimo ko ce koga pre i bolje zeznuti...obicno darko pobedi o je nekako originalniji sto se tice duhovitosti i ideja,a ja ga obicno pecnem i ubodem tamo gde ga najvise boli..kola,telefon..itd..
a vi da li se zezate i zabavljate smicalicama i smehom tog dana i cuvenim izgovorenim aprililili???
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

APRILILILILILI Empty Re: APRILILILILILI

Počalji od Emi Sub Mar 29, 2008 1:09 pm

ja odavno nisam nikoga zeznula, a ovu godinu bas hocu!!
Kod nas se deca maskiraju i skupljaju na trg, neznam sta da smislim za moju bebu ihihihih
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

APRILILILILILI Empty Re: APRILILILILILI

Počalji od Gost Sub Mar 29, 2008 1:11 pm

ja cu tebe prvu... Wink smislicu vec kako... Razz
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

APRILILILILILI Empty Re: APRILILILILILI

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 10:18 am

i jel uspeste danas zeznuti nekog..sucajno ili namerno... Laughing

ja uspeh njih troje...i to slatko i ono bas bas...neznam kako izdrzah biti ozbiljna...tih par minuta,a ubola sam ih bas gde najvise boli tj u ono sto najvise vole hihihihi gadjam uvek gde treba...nasla sam im zicu..i bas ih gadno prestravih doduse na kratko..al sam bezobrazna...ali moralo je biti ,zvucati i delovati sto ubedljivije i uverljivije.. Razz
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

APRILILILILILI Empty Re: APRILILILILILI

Počalji od Viki de Marko Uto Apr 01, 2008 10:35 am

Naravno da jesam. Dovoljno je da prvog predjem, posle toga vise ne umem da razmisljam u drugom pravcu. Laughing Laughing

Moju porodicu celu jednim udarcem. Sami su krivi. Svi su izgubili kljuceve od stana, u poslednje dve nedelje. Danas sam ih i ja "izgubila" i to u setnji, cak sam i znala na kom mestu. Pa su se svi vracali sa mnom. Ja obozavam da setam, a oni ne vole. Very Happy Rekla sam im tek kada smo tamo stigli.

Da li je ovo bila i prakticna sala sa poukom videcu kada im narezem nove kljuceve. Smile
Viki de Marko
Viki de Marko
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 412
Godina : 51
Lokacija : internet
Hobi : grafika, grafika i grafika
Datum upisa : 16.10.2007

http://www.svetgrafike.com/Forums/viewtopic/t=274.html

Nazad na vrh Ići dole

APRILILILILILI Empty Re: APRILILILILILI

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 10:39 am

viki svaka cast za ideju...a spojila si i lepo i korisno nadam se.. Wink

ja bas nisam terala moje da setaju...ali sam izabrala fazone i stvari za koje sam unapred znala da nece biti tesko da poveruju u isto,a isto tako sam znala da im ni na kraj pameti nece biti da je u pitanju sala... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

APRILILILILILI Empty Re: APRILILILILILI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu