Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Ko vam pomaze u cuvanju djece???

+15
Melanija
IvanaPG
Ivana
Tamara
daniela
Beba
Betty Boop
Mildan
pricalica
Andjela
Emi
Bojana
Milica
Mima
Dy
19 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od Dy Pet Mar 14, 2008 2:50 am

First topic message reminder :

imate li nekoga ko vam svaki dan uskoci u cuvanju djece, mamu,tatu, svekrvu affraid , svekra :placem: , sestru brata..

mi nikoga- moji daleko zive. super mi je kada sam kod njih,ali kod njih sam 3 puta godisnje...
kuci niko-svekar ni sebe ne zna cuvati...

jednom ga do sada zamolili da je pricuva(dok spava) smao da mi obavimo nesto..
mi se vratili, vrata otvorena, on zaspao, hrce li hrce... sreca ni ona se nije bila probudila.

Meni je najgore kada dodjem s posla..treba mi samo pola sata da je neko pricuva da ja dodjem sebi...
U slucaju kada uvece izlazimo, zamolim tetu i ona je pricuva...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od Ivana Čet Jun 12, 2008 12:29 am

da,i ja smatram da bake,deke i ti blizi rodjaci mnogo znace za lepse detinjstvo,uvek cu misliti na moju bake i lepe dane kod nje na selu...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od Dy Čet Jun 12, 2008 12:33 am

Ivana ::da,i ja smatram da bake,deke i ti blizi rodjaci mnogo znace za lepse detinjstvo,uvek cu misliti na moju bake i lepe dane kod nje na selu...

mene vezuje najljeps esjecanje za baku,ona mi je bila i mama i baka..
ali isto tako znam da nekima postojanje baka ne znaci nista u ovom slucaju o kojem mi pisemo!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od IvanaPG Čet Jun 12, 2008 1:48 am

moja baba po majcinoj strani ima 62 godine i stvarno je zena super , ja sam uz nju i dedu odrasla , oni su nas podigli jer su se majka i tata razveli kad smo mi bili mali , i sada svakog vikenda vodi ili andjelu il andreu kod nje , bas mi je velika pomoc , posto mi majka nije tu....
IvanaPG
IvanaPG
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 367
Godina : 40
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od Melanija Ned Jun 22, 2008 11:59 am

Niko...ja sama...Sonja je vec velika...ona se sama spremi ,obuce,jede...Sinisu jos uvek motrim,ali i on polako zna sam i da se zaigra i da veci deo poslova obavi,jedino je Mika mali pa mi je sve vreme uglavnom usredsredjeno na njega,ali kao sto vec rekoh ovi dvoje su vec povelicki,pa se onda sami snadju ili pomognu...da mama ima vise vremena...
Melanija
Melanija
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 58
Godina : 44
Datum upisa : 30.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od tanasija Ned Jun 22, 2008 8:11 pm

Meni mama cuva Ivu kad radim, moja sestra i moj tata su tu, pa joj pomazu. Jankovi su u Bg-u pa ni oni nju dovoljno ne poznaju da bi je cuvali a ni ona nece bas da ostaje sa njima osim sa Jankovom sestrom koja ima sina, mislim da bi Iva sa njom ostala ako treba i da ne bi pravila problem. Mene je cuvala samo mama i nisam bliska ni sa jednom babom, mamina je mlada umrla a pre toga nije zivela ovde pa sam je vidjala dva puta godisnje a tatina mama je ziva ali zivi u Crnoj gori pa je vidjam jednom ili ni jednom godisnje. Jedni za koga smo ja i sestra bile vezane i mama mogla da se osloni na njega je bio deda po majci ali i on je umro prosle godine...
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od Ivana Čet Apr 09, 2009 1:10 am

Meni mama pomaze.Odvedem Stefija kod nje na dva dana,on obozava biti tamo,a ja stignem da sredim kucu i malo se odmorim.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od Andjela Čet Apr 09, 2009 9:26 pm

Ja otkako sam počela da radim svekrva mi čuva Đoleta i dočeka Anđelu iz škole....zasada to štima,a poslije vidjeću....
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od Cvrki Pet Apr 10, 2009 3:05 am

Meni kad treba (kad je Sara bolesna i ne ide u vrtić) uskače moja tata, i Sara ne pravi pitanje, obožava ga. Svekrva ne može jer je skroz slepa, na žalost.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od Veka Pet Apr 10, 2009 3:26 am

Meni su do sad od kad sam krenula ponovo na fax Danku cuvale svekrva i mama, ali ce se uskoro to promeniti, trebalo bi da krenemo uskoro u vrtic Smile
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od amarilis Pet Apr 10, 2009 3:55 am

Sad meni na žalost niko ne čuva Mariju... ovde nam je još sve nepoznato.... eto, vešeras Akademija održava koncert svojih učenika i orkestra... Aca će ići a ja... ostajem kod kuće. Iskreno, od kada smo u BL, nigde nismo izašli baš iz razloga što nemamo kome ostaviti dete.... šmrc
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam pomaze u cuvanju djece??? - Page 2 Empty Re: Ko vam pomaze u cuvanju djece???

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu