Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

+18
Mildan
Viki de Marko
tanasija
Beba
spectar
Bojana
Betty Boop
milenica_89
maja31
Andjela
Miloseva_mama
pricalica
Endzi
Stazi
Emi
Milica
Mima
Dy
22 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Dy Uto Mar 04, 2008 12:58 am

REKLAMA ZA REXONU,tipa;zena u liftu podigne ruku a tip pored nje sav izbezumljen brzo istrci van,ona onda pogleda sta je kad ono ispod ruke nacrtana:SVINJA!!!
IZ TOGA SLIJEDI DA ZENE PRIRODNO SMRDE KO SVINJE!!!
e ovo je stvarno previse....
smeta li to jos ikom???
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Gost Uto Mar 04, 2008 1:31 am

meni licno ne,ma oni sa reklamama i da izreklamiraju proizvod su spremni na sve,koja mi se dopadne ja je pogledam u sustini ih i mrzim pa menjam kanal da ih negledam,nemam zivaca da cekam da prodju.

nek snimaju i reklamiraju sta oce,ima par rklama koje su mi bas originalne,ove ostale sve gluposti i sve na isti fazon.

smeta mi samo kad vidim neku rugobu od zene ili tipa da reklamira nesto,e ona bi i ja mogla komotno snimati reklame,posto ocigledno ovi sto biraju su coravi i lepota nije bitna li je to nevazno,a bitno da se vidi proizvod i zapazi jer sto su ruzniji akteri bolje reklama i proizvod prodju.
bezveze trebalo bi da spoje i jedno i drugo da bude lepo da bi reklama uspela i bila gledana.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Mima Uto Mar 04, 2008 2:49 am

ne smeta mi al cisto da uporedimo ovu reklamu sa reklamom muskarca koji reklamira ja mislim axe kao sav je od cokolade pa ga kidaju i lizu,a mi zene imamo prasice ispod pazuha
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Milica Uto Mar 04, 2008 2:58 am

Sve gore pomenute reklame su glupe...a meni je takodje glupa reklama za neko pivo gde se cura sluzi vudu magijom i lutka je na kraju zapisa
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Dy Uto Mar 04, 2008 3:00 am

Milica ::Sve gore pomenute reklame su glupe...a meni je takodje glupa reklama za neko pivo gde se cura sluzi vudu magijom i lutka je na kraju zapisa


hahahahahhihihohoho e to jos nisam vidjela!!!!!!!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 2:25 am

sve su mi uzasne... affraid
...ja bi sto puta bolje smislila... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Emi Uto Mar 11, 2008 1:13 pm

u tebi ne sumljam hiihihihiih
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 41
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Gost Uto Mar 11, 2008 11:15 pm

kad bi me neko angazovao verovatno bi mi i nadosla inspiracija... Laughing
evo bas juce gledam reklamu za coca -colu onu ako ste videli za stolom porodicni rucak...e ja bi sasvim drugi angazman i protokol stavila i bas bi bilo coool... Wink ali nek ostane mala tajna kako..ipak su coca coline reklame medju najboljima i najskupljima,necverujem da bi moju ideju iko i saslusao a kamoli uvazio.....mada nikad se ne zna... lol!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Stazi Pon Mar 24, 2008 6:40 am

ja reklame vise ne gledam. Kada ih ubace u neki film ja odem do Wc-a ili kuhinje
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Milica Pon Mar 24, 2008 6:42 am

Renata ::kad bi me neko angazovao verovatno bi mi i nadosla inspiracija... Laughing
evo bas juce gledam reklamu za coca -colu onu ako ste videli za stolom porodicni rucak...e ja bi sasvim drugi angazman i protokol stavila i bas bi bilo coool... Wink ali nek ostane mala tajna kako..ipak su coca coline reklame medju najboljima i najskupljima,necverujem da bi moju ideju iko i saslusao a kamoli uvazio.....mada nikad se ne zna... lol!
saslusao bi, ukrao i nikom nista....ali se ne slazem da su najbolje..mene cak i nerviraju njihove reklame tipa fabrika radosti sa onim glupim igrackama..bas mi se ne dopadaju.Lepe su im novogodisnje reklame sa irvasima i deda mrazom
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Stazi Pon Mar 24, 2008 6:56 am

[quote="Milica"]
Renata ::
Lepe su im novogodisnje reklame sa irvasima i deda mrazom

jaoooo, i ja ih jako volim!!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Gost Pon Mar 24, 2008 7:09 am

hihihi stazi kako si citirala ispa da sam ovo ja rekla ,a ne milica...no nema veze...ja nekad sebe uhvatim da kad gledam neku reklamu odma u glavi vidim i smislim svoj zamisljeni deo i ideju za istu...koja bi verovatno mnogo bolje prosla nego ove sada aktuelne...neke mi se opadaju,a ne nikako ne,recimo mrzim kad vidim super reklamu po scenariju,ideji,proizvodu,a neki ruzan tip ili riba do bola reklamiraju isti,bila je jedna takva cini mi se i za uloske i za zube..e to vec nemogu gledati,tako nesto me odbija i od tv-a o,a i od zainteresovanosti za sam proizvod...
volim one decje nezne..sa puno radosti,smeha,srece gde se vidi da reklama zivi...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Milica Pon Mar 24, 2008 7:11 am

meni su mnogo lepe reklame za DOVE zato sto nisu nasli neke ekstra ribe..vec prosecne, cak i buckaste zene..bas lepo
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Gost Pon Mar 24, 2008 7:14 am

u sustini moram priznati niti ih volim niti ih gledam,ali eto zapadnu mi tako neke neukusne za oko,ili sa klincima odgledam po koji set,pa kad bvidim njih da skacu i klicu nekoj odma je i meni zanimljiva i slatka,jer cim se deci nesto dopada valjda nemoze da ne bude dobro...i sama reklama ,a valjda i sam taj proizvod...nisam jos tako probala meriti kvalitet istih... :lol:mada recimo reklamu za cipiripi obozavaju kao i sam krem,isto tako i za Coca-Colu,a u istoj bi se mogli daviti...eto dokaza da deca ipak ne grese... Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Stazi Pon Mar 24, 2008 9:59 am

Ja se secam kada je devedesetih bila najezda reklama za uloske, a moja sestricina imala samo 4 godine.I kada je jednom gledala reklamu, kaze ona mojoj sestri: sta je to mama? Sladoled? i sad kako cetvorogodisnjem detetu objasniti!!!!! Ocaj, mrzim te reklame za uloske, paste za zube, praskove i uvek je onaj novi bolji nego prethodni a dok su reklamirali prethodni taj je bio najbolji!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Endzi Pon Mar 24, 2008 10:03 am

Vaki obozava onu cipiripi reklamu za kremic pa je i ja gledam,ali zato ima jos jedna reklama za kremic (drugi proizvodjac) od koje mi se povraca.
Kao umoci prst u teglu pa ga onako "slasno" citavog polize...fuj...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Stazi Pon Mar 24, 2008 10:11 am

a jel onaj TANGO??? Wink
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od pricalica Pon Mar 24, 2008 10:13 am

Mene trenutno nerviraju one reklame za Coca colu,porodica za stolom,zdrava hrana i pice,nema sta!Nervira me i Seka Sabljic u onoj reklami za Merix,kad na kraju kaze YES,kao neka ludaca.Ima tu jos mnogo toga,ne mogu da se setim svega.
avatar
pricalica
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 220
Godina : 48
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Endzi Uto Mar 25, 2008 2:51 am

Stazi ::a jel onaj TANGO??? Wink

Joj ne znam ni sama...moguce da jeste..evo i sad mi bezveze kad se setim.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Miloseva_mama Uto Mar 25, 2008 2:56 am

endzi ::kremic (drugi proizvodjac) od koje mi se povraca.
Kao umoci prst u teglu pa ga onako "slasno" citavog polize...fuj...
jee nisam jedina.. meni kazu da sam luda,ali ta me rekrama stvarno tjera na povracanje!!!!
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Endzi Uto Mar 25, 2008 2:59 am

Miloseva_mama ::
endzi ::kremic (drugi proizvodjac) od koje mi se povraca.
Kao umoci prst u teglu pa ga onako "slasno" citavog polize...fuj...
jee nisam jedina.. meni kazu da sam luda,ali ta me rekrama stvarno tjera na povracanje!!!!

pa probaj da gurnes citav prst u usta i da ga polizes...sta reci?!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Andjela Uto Mar 25, 2008 3:14 am

Bljaaaak!!!!!
Ne znam tu reklamu valjda sto nemam nijedan srbijanski kanal ali ovo sto ste opisale mogu reci samo fuuuujjj....inace sam jako gadljiva osoba!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Stazi Uto Mar 25, 2008 5:14 am

kada pogledam tudje reklame zgrazavam se nad nasima. BAs imamo glupih!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od maja31 Uto Mar 25, 2008 5:37 am

meni su dobre
cipiripi i tak krekerizam
a odvratna mi je ona na nekom crnogorskom kanalu nesto kao sto moraju da oznace zemljiste sa belim zastavicama.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 48
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Neukusne reklame ( reklama za Rexonu) Empty Re: Neukusne reklame ( reklama za Rexonu)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu