Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Imena i nadimci

+23
Ivana_Sa
Melanija
marijana
IRENA
Betty Boop
Beba
tanasija
Bojana
Lidija
Emi
Stazi
Jankito
Pokita
maja
lena
Andjela
Ane
Tamara
Mildan
Milica
Veka
Emica07
Dy
27 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Imena i nadimci - Page 3 Empty Imena i nadimci

Počalji od Dy Čet Nov 01, 2007 11:38 pm

First topic message reminder :

mi smo od pocetka trudnoce pravili spisak imena..i uglavnom se nismo slagali, imali smo totalno razlicite ukuse..

recimo, mm je vise volio neka kraca imena kao Ana(to mu je najljepse ime), Ena, Una, Mia.. a meni se opet svidjala Matea, tara, Kasja...

za djecaka smo se slozili da bude stefan, jer je to krsna slava i mojih i njegovih roditelja, a i svidja nam se..s tim sto je u opticaju bio i Niksa..


e onda sam se ja porodila, nismo se mogli dogovoriti i niotkud pojavila se Anastasija...ustvari on me molio da bude Ana jer je to njemu ime najljepse na svijetu..i onda se kao kompromis pojavila Anastasija..

Medjutim, nju niko ne zove Ana, cak ni tata...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Imena i nadimci - Page 3 Empty Re: Imena i nadimci

Počalji od amarilis Sub Jan 31, 2009 6:38 am

Nadimci... ni sama neznam kako je tacno zovem... za sada je to pilic nekada Maki al se mm tada jako ljuti, kaze to nije za nasu princezu... A za starije klince... nadimak je dosao sam od sebe. Ivona je dugo vremena bila bez nadimka. Kada se Sasa rodio, propricao... on je nekako zvao Vona, nekada Nona ali je do danas ostalo Mona i ja je tako uvek oslovljavam a Sasa, on je Sale, Salence mamin...
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu