Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Da li koristite osvezivace za vazduh

+3
Mildan
Milica
mama_daisy
7 posters

Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od mama_daisy Pet Okt 19, 2007 10:51 am

Mi koristimo neke razne, stalno isprobavamo, ali ja nikako da budem zadovoljna ...Imate možda neki predlog???
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Milica Pet Okt 19, 2007 9:35 pm

Glade sveca sa mirisom vanile. Prelepo
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Nataša Sub Okt 20, 2007 5:41 am

Ovde je bilo dosta emisija na TVu o stetnosti tih stvari...
Ne koristimo nista, jer nije zdravo.
avatar
Nataša
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Mildan Sub Okt 20, 2007 11:15 am

Mi uglavnom ne koristimo.MM je skoro kupio neke da probamo.Probali smo samo jedan i tu stali.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Ivana Sre Okt 24, 2007 1:43 am

i mi stalno neke menjamo,za sada mi se svidja lavanda...
neko vreme sam ih iskljucila,jer mi i od toga bilo muka...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Dy Sre Okt 24, 2007 1:45 am

mi koristimo mirisno ulje i ok je
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Gost Pon Nov 26, 2007 5:21 am

mi smo kupili onaj sto se ukljuci u struju,sa mirisom pomorandze.
kad se potrosio darko nam je iz beca doneo uloske za isti sa raznim mirisima,bor,malina,vanila,kivi,jagoda,kokos.,lavanda,ruza.
bor i ruza su jako jaki pa smo ih izbacili iz upotrebe.
malina,vanila i jagoda imaju prijatan miris,a ove ostale promenim i stavim s vremena na vreme,jer nevolim da uvek mirise na isto.
a i ovako imam osecaj da mi je neko naparfemisan sa istim mirisom parfema prodefilovao kroz kucu.
ali kao sto rece ivana nekad mi od tih mirisa bude muka pa ih na odredjeno vreme iskljucim.
inace volim i mirisljave svece koje s vremena na vreme upalim.
jednom sam kupila mirisne kapi sto se sipaju u vodu , stave na pec i onda miris isparava,to ne mirise to tako smrdi,odma te zaboli glava,tako da vam ih nikako ne preporucujem.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Emi Pon Dec 03, 2007 10:28 am

airvik aparat za u struja....mislim da je miris cvetan?
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Endzi Pet Dec 14, 2007 10:48 am

Uf,ja bas obozavam kad mi mirise po kuci (ne kazem da neko voli kad mu smrdi) ali ja bas volim da se osete neki upecatljivi mirisi...na zalost stalno kupujemo neke svece,sprejeve...sve ima miris trenutno i cao nema vise,a ja bi bas volela da se malo i zadrzi.
Super je teme jer i mene bas interesuje sta da kupim sledece?!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od mama_daisy Pet Dec 14, 2007 11:46 am

Ja koristim trenutno Air Wick, onaj na baterije, koji sam prska, moze da se podesi na koje vreme da prska, trenutno je miris narandze i fino je, samo sto me je dugo, kad prsne isterivalo iz pameti, bas je neprijatno, ali sad sam navikla pa mi ok. Ali kad neko dodje uvek pita :"Jao sta je to?"

Kupili smo sada zamenu miris jabuke i cimeta, ja prsnula ovako i predivno mirise, jedva cekam da se ovaj istrosi pa da stavim taj...

Imam i glade mirisne svece, ali nisam jos probala, javljam kad probam...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Ivana Pet Dec 14, 2007 12:50 pm

Nevena,i mi trenutno koristimo taj air vick na podesavanje i isto imamo narandzu...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Milica Sub Dec 15, 2007 7:04 am

IVANA ::Nevena,i mi trenutno koristimo taj air vick na podesavanje i isto imamo narandzu...
Ja imam neki air vick ali radi na struju, a Ivani bih savetovala da neko vreme ne koristi osvezivace prostorija. Ipak imas bebu i nije preporucljivo. Citala sam u decijim novinama
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Ivana Sub Dec 15, 2007 8:27 am

Milica :: a Ivani bih savetovala da neko vreme ne koristi osvezivace prostorija. Ipak imas bebu i nije preporucljivo. Citala sam u decijim novinama
hvala,Mico,nisam znala da ne sme
:cvet:
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Milica Ned Dec 16, 2007 2:46 am

Pa tako sam procitala u jednoj Bebi...ja i sada izbegavam da ukljucujem miriskala...Cak lavanda za kupanje nije preporucena do nekog perioda jer usporava motoriku
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Ivana Ned Dec 16, 2007 10:09 am

Milica ::Pa tako sam procitala u jednoj Bebi...ja i sada izbegavam da ukljucujem miriskala...Cak lavanda za kupanje nije preporucena do nekog perioda jer usporava motoriku
do kog perioda ne smem da ga kupam lavandom?
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Gost Ned Dec 16, 2007 10:39 am

Mi imamo kamin u sobi pa meni najvise prija miris drveta koje gori! A jos pucketanje vatre... mmmmm...
Povremeno upalim svecu sa mirisom mora a osvezivace ne koristim nesto cesto. U spreju ne koristim nikako! Ponekad kupim onaj Air Vick na izvlacenje zeleni.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li koristite osvezivace za vazduh Empty Re: Da li koristite osvezivace za vazduh

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu