Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Depilacija

+7
Mima
mama_daisy
Veka
Bojana
Ivana
Betty Boop
tanasija
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Depilacija Empty Depilacija

Počalji od tanasija Pon Feb 25, 2008 9:49 pm

ja se depiliram od 12-te godine. poslednja dva meseca se depiliram na 15 dana i kao mi to pomaze. inace sam bas maljava i ludim. pored toga sto me boli depilacija noge su mi sve u ranicama od uraslih dlaka. desavalo mi se vise puta i da mi zagnoji na mestu gde je dlaka urasla i da se napravi potkozni cir. skoro sam pocela da koristim oriflame piling sapun od algi i prvi put u zivotu mi je koza glatka ali i dalje mi urastaju dlake, radim piling maltene svaki dan i mackam se raznim kreicama ali nema pomoci.

kakva su vasa iskustva?
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Gost Uto Feb 26, 2008 12:35 am

ja se leti depiliram hladnim voskom,probala sam i topli,ali najcesce posegnem za brijacem ili wett sprejom ili kremom.
mrzim dlake ,nepodnosim ih i uvek volim da sam izdepilirana jer to gledam kao jedan vid licne higijene,ovako se osecam ko neki majmun.
leti obavezno depilaciju jer me mrzi svaki dan/drugi da se brijem,a zimi brijacem ,ostavim ponekad i po nedelju dana tako,ali me nervira i smeta,pa ih se resim.
zimi se depiliram redje,ali uradim je jer kao sto rekoh nemogu da ih podnesem.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Betty Boop Uto Feb 26, 2008 1:05 am

tanasija, probaj da pronađeš serum protiv urastanja dlaka na bazi papaje, ja sam ga kupovala u Donna cosmetic prodavnici, specijalizovana prodavnica za kozmetičke i frizerske salone...u BG-u su na Slaviji, a ima ih i u NS, ko zna, možda i u KG-u...
Meni je bio odličan za prepone, a moja kuma koja je izrazito dlakava i kojoj su se takođe čirevi stvarali od uraslih dlaka se takođe kune u taj serum...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Ivana Uto Feb 26, 2008 1:29 am

Betty Boop ::tanasija, probaj da pronađeš serum protiv urastanja dlaka na bazi papaje, ja sam ga kupovala u Donna cosmetic prodavnici, specijalizovana prodavnica za kozmetičke i frizerske salone...u BG-u su na Slaviji, a ima ih i u NS, ko zna, možda i u KG-u...
Meni je bio odličan za prepone, a moja kuma koja je izrazito dlakava i kojoj su se takođe čirevi stvarali od uraslih dlaka se takođe kune u taj serum...
potpisujem,kad sam radila,u salonu smo to stavljali musterijama,i bas taj sa papajom
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od tanasija Uto Feb 26, 2008 1:38 am

nema u kg-u sigurno ali cu da nadjem u bg-u i da kupim. ako radi ima da vas ljubim sve, to bi me spasilo svih muka u zivotu.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Bojana Uto Feb 26, 2008 1:41 am

jooj i meni dlake na nogama urastaju i imam ranice jer ja to cackam da izvucem pa jos gore napravim,koristim elektricni epilator a od njega najvise dlake urastaju ali sta da radim kad nemam vremena da idem na depilaciju na 15 dana a brijanje mrzim,od krema mi izlazi alergija
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Veka Uto Feb 26, 2008 2:13 am

Ako sudite po gustini moje kose, znacete koliko sma maljava, tako da hladna depilacija ne dolazi u obzir, boli rastura, tako da se depiliram toplim voskom, a protiv urastanja koristim alojin first, kojim odmah posle depilacije naspricam noge, i nekoliko dana posle stavljam....Depiliram sve sto se da depilirati, ruke, noge, zadnjicu, prepone, nausnice....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od mama_daisy Uto Feb 26, 2008 3:37 am

Ja idme na hladnu depilaciju od prilike na mesec dana...Retke su mi dlake na nogama, pa zimi ne moram toliko cesto...A leti idem i cesce, a nekad se i obrijam ako je bas nesto hitno...Probleme sa urastanjem imam na preponama i jos nisma nista nasla da resim taj problem...moracu i ja da probam
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Gost Uto Feb 26, 2008 5:47 am

Veka ::Depiliram sve sto se da depilirati, ruke, noge, zadnjicu, prepone, nausnice....

veko zaboravila si da spomenes ledja :haha:
salim se,ali zaista saosecam sa svim zenama pa i sa tobom koje imaju problem maljavosti pogotovo crnke kojima se svaka dlaka vidi.
ja brijem samo noge,zimi samo listove do kolena,a leti sa sve butinama,prepone,ispod pazuha i to je to.
ruke,nausnice i zadnjicu hvala bogu nemoram... :ups: :igram: lol!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od tanasija Sre Feb 27, 2008 1:26 am

znaci ja samo kosu ne depiliram, ispod pazuha brijem ali stomak, prepone, guzu, noge, nausnice i obrve na 15 dana. ruke jednom pred novu godinu i jednom pred leto, nisu mi strasne, moja kozmeticarka kaze da su mi ruke drugacije od svega drugog ko da nije ista osoba.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Betty Boop Čet Feb 28, 2008 3:23 am

Imam tu sreću da nisam maljava...na potkolenicama budu dosta duge kad se zapustim (što je retko), ali nisu jake niti tamne...prepone, gde koja i bukvalno ih pincetom sredim za 5minuta. Ruke takođe depiliram samo leti, kad se nose kratki rukavi. Nausnice ne diram, jer se stvarno ne primete...
Vidim da sam jedna od retkih sretnica koje nemaju puno posla oko maljavosti...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Gost Čet Feb 28, 2008 6:23 am

Betty Boop ::
Vidim da sam jedna od retkih sretnica koje nemaju puno posla oko maljavosti...

i ja spadam medju te i sebe tu ubrajam,citajuci sta sve ostale depiliraju ja sam jos sto kaze beti srecnica cheers ...ali mene i ovo malo mojih dlaka koje su doduse svetle jako nerviraju Mad
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od tanasija Čet Feb 28, 2008 12:14 pm

dlake su najgora stvar koja moze da ti se desi u zivotu. ja bih se najradije potopila u vosak
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Gost Čet Feb 28, 2008 12:26 pm

Ja depiliram noge, prepone, ruke i nausnice. Za noge koristim Braunov depilator, na preponama radim brazilsku a ruke sam u poslednje vreme prestala da sredjujem (obicno sam takodje depilatorom) jer i noge i prepone jedva izdrzim od pred kraj trudnoce naovamo. Divljaju mi hormoni pa sam osetljivija i na cupanje i na golicanje Laughing Za nausnice koristim trakice za depilaciju. Obrve cupam pincetom a ispod pazuha koristim brijac.
Ranije sam imala problema sa urastanjem na preponama ali vise ne. I ja kao Veka naprskam First i ponovim nakon tusiranja. Serum koji pominjete sam u Nisu uzimala u kozmetickom Andonovic (sad je zatvoren) i u onom na Paliluli (zaboravih ime...). Ima vise vrsta ali ja sam probala dve i obe su pomagale. Iste sam nalazila i u Vranju pa mi je cudno sto Tanasija kaze da ih nema u Kragujevcu...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od tanasija Čet Feb 28, 2008 12:37 pm

mozda ima po nekim kozmetickim salonima ali ta prodavnica koju pominju ne postoji, makar ne da ja znam
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Gost Čet Feb 28, 2008 8:09 pm

videh proslo leto zenu koja nema ni jednu jedinu dlaku na telu sem onih sitnih,i svetlih takoreci neprimetnih,sva je glatka,gledala sam u nju ko u boga,da znate samo kako to lepo izgleda,zena je uradila pre nekoliko godina trajnu depilaciju negde u inostranstvu i sad vise nema problema sa dlakama,a ima jednu obavezu manje.
ja bih bas volela da uradim isto,ali kad videh cene i kolicinu tretmana...mozda jednog dana...ako dobijem neko bogato nasledstvo ili na lutriji kao prvo sebe cu castiti istom Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od tanasija Uto Mar 04, 2008 8:48 pm

ja bih uradila trajnu makar prepona i to nije sto dukata par stotina eura, ali i to trajno nije skroz trajno, snaja moje kume je radila pre neku godinu i kad je ostala u drugom stanju ponovo su pocele da rastu. promena hormonskog statusa i odmah krenule, naravno mnogo manje ali ih ima. tako da gledam da izradjam prvo decu, pa cu onda jedno po jedno, da ne placam dva puta Twisted Evil
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Betty Boop Sre Mar 05, 2008 1:53 am

Tanasija, da te razočaram...moja kumica takođe radila trajnu epilaciju prepona, pa joj ponovo izrasle posle nekog vremena i to poprilično guste, a nije rađala decu...još uvek...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Ivana Sre Mar 05, 2008 1:56 am

Betty Boop ::Tanasija, da te razočaram...moja kumica takođe radila trajnu epilaciju prepona, pa joj ponovo izrasle posle nekog vremena i to poprilično guste, a nije rađala decu...još uvek...
trajne depilacije se ponavljaju s' vremena na vreme
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Mima Sre Mar 05, 2008 1:59 am

iju kakve su mi noge doro da videh ovu temu,salim se,ja brijem boli jako kad se depilira.ruke sam jednom depilirala i vristala sam
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Betty Boop Sre Mar 05, 2008 2:02 am

IVANA ::
trajne depilacije se ponavljaju s' vremena na vreme

kumica je ponavljala...tri puta, u određenim intervalima, onako kako joj je rekla dr (dermatolog) koja joj je i radila epilaciju laserom...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Ivana Sre Mar 05, 2008 2:14 am

Betty Boop ::
IVANA ::
trajne depilacije se ponavljaju s' vremena na vreme

kumica je ponavljala...tri puta, u određenim intervalima, onako kako joj je rekla dr (dermatolog) koja joj je i radila epilaciju laserom...
to sam i mislila,ali mora tako stalno,ako su joj jake dlake
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Betty Boop Sre Mar 05, 2008 2:20 am

e, pa j..i ga, koliko puta? Svaki tretman je platila oko 100eurića (nešto manje..)

Pa, to ti je da se depiliraš svaki mesec narednu večnost!!!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Ivana Sre Mar 05, 2008 2:34 am

Betty Boop ::e, pa j..i ga, koliko puta? Svaki tretman je platila oko 100eurića (nešto manje..)

Pa, to ti je da se depiliraš svaki mesec narednu večnost!!!
hihihohiiohoihioh,znam,nije ti ta trajna tako sjajna
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Beba Čet Mar 13, 2008 1:18 am

E, a ima li neka od vas depilator kod kuće? Kakvi su utisci? Ja nikad nisam radila depilaciju, pa mi je ovo vrlo strano. Sredila sam noge, nije bilo strašno, ali zadnji deo listova me peče baš jako u toku depilacije, baš mi je tu osetljiva koža... Predlažete li nešto da ublažim boli Smile ?
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Depilacija Empty Re: Depilacija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu