Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Balkanci

+11
mama_daisy
Miloseva_mama
Veka
Dy
tanasija
milenica_89
Ivana
maja31
Andjela
NasaDeca
Bojana
15 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Balkanci Empty Balkanci

Počalji od Bojana Pon Jan 28, 2008 11:09 am

Kako vasi muzevi razmisljaju na temu musko-zenskih odnosa?
Da li smo po njima svi ravnopravni clanovi drustva i u porodici?A po vama?
Znate ona razmisljanja tipa nije isto kad muskarac prevari zenu i kad zena prevari muskarca i ostale bljuvotine...
Ukatko:vas muz je tipicni balkanac ili ne?


Poslednji izmenio Bojana dana Sub Apr 05, 2008 2:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Gost Pon Jan 28, 2008 11:41 am

A jel ja da pisem... Ili ne...?
Mm Balkan triput u zivotu video... Very Happy
Svejedno... Na temu "balkanluka"- to mi se nikada nije dopadalo. Gnusala sam se takvih ljudi i molila Boga da se ne zaljubim u takvog coveka. U mojoj je porodici takva situacija da to ne postoji pa verovatno otuda i moje neodobravanje takvog ponasanja.
U mm-u sam nasla sve ono sto sam ocekivala od svoje jace polovine. On je u kuci pre svega uvidjavna osoba koja ce ispostovati to da sam ja recimo nekoliko puta u toku noci ustajala zbog deteta ili cistila, sredjivala ves, isla u kupovinu i zbog toga sam umorna. Ispostovace i nece praviti problem sto je za veceru nesto jednostavno, ili kasni ili je cak i nema. On ce cak i ustati zbog deteta u pola noci- ne uvek al ponekad. Vikendom ujutru ce je kad se probudi izneti iz spavace i igrati se sa njom u dnevnoj sobi da bih ja mogla da odspavam ako vidi da sam umorna. Isto i ja za njega radim.
Nas dvoje smo u braku 8 meseci i mogu reci da je od samog pocetka tako bilo. Poneki ispad s njegove strane u vidu komentara tipa- kuci sad ne treba ciscenje se je javljao ali je video koliko je to meni bitno pa danas postuje i pomaze kad god ja kazem da treba nesto da se uradi. Gvozdje se ne kuje dok je vruce, vec dok je vrelo, ali samo ako je to gvozdje stvoreno za kovanje. Ako nije, Bog nek vam je u pomoci!
U nasoj kuci nikad nije bilo musko-zenske podvojenosti- sta mogu ja moze i on da radi. On nam vikendom obicno i kuva jer to znaci da ce sam odabrati svoje omiljeno jelo a mene rasteretiti. Istog tog dana uspe da uklopi i fudbal pa meni apsolutno ne smeta sto je odsutan 2-3 sata. Mojoj svekrvi je njena svekrva rekla: "Sportski um je zdrav um" a ona je istu misao i meni ponovila. Bolje da se u slobodno vreme bavi fudbalom, kriketom, tenisom, golfom i sa jos 50 sportova nego da visi u kafani ili juri druge zene! Dok god ispunjava (a i vise nego ispunjava!) sve svoje obaveze oca i supruga i dok god mi kao porodica ne ispastamo sve je u najboljem redu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Gost Pon Jan 28, 2008 12:08 pm

Mislim da je moj ravnopravan sto se tice podele koju si navela.
Smatra da zene mogu biti i dobri lekari i dobri vozaci i raditi od jutra do mraka i biti uspesne u svom poslu,tacnije da mogu sve ono sto i oni sami,mozda cak i daleko vise.
Moj mm voli jake zene,odlucne i realne u svojim zamislima i namerama,koje se ne keze i ne kukaju nad svojim problemom ili sudbinom vec grebu na sve strane i snalaze se na sve moguce nacune da dodju do resenja istog.
I ja i on se slazemo da je zena stub kuce,da je ona drzi na nogama i pod kontrolom ,da je ona u njoj jedini diktator ,a muz tu samo njena desna ruka,podrska i najveci prijatelj.
Mozemo reci da je zena direktor kuce,a muz seketar tako nekako mu dodje,znaci i on se pita i ucestvuje u svemu ,ali zavrsnu i glavnu rec donosi uprvo ona,i u vecini slucajeva se pokaze da je u pravu i da je njen zenski instikt nikad ne vara.
Moj mm nije tipican balkanac po pitanju kuce i uopste ko je glavni,ne pati od toga da on bude mocan ili bude taj koji ce lupiti sakom o sto i reci bice kako ja kazem.o svemu se dogovaramo,a posto on cesto nije tu vecinu stvari odlucujem ja.
Isti je i sto se tice kucnih poslova kad treba tu je,zna da pomogne i hoce,nevidi u tome nista lose,niti smatra da ce zbog toga biti papucic,ceni svoju zenu i to pokazuje.
Nije alergican na prasinu niti se grozi prljavih sudova i uopste mu ne predstavlja problem da zasuce rukave i da ih sredi ,ako vidi da ja necu u skorije vreme stici.
Zna i da spremi veceru uglavnom i to jako dobro,jeste da meni ostane nered koji ostavi za sobom,ali to mu progledam kroz prste.
U nasem braku svih ovih 5 godina vlada razumevanje i tolerancija i postovanje sa obe strane.
Vikendom kad je obicno i kuci zna da ceo prepodne zanima decu,spremi im dorucak,obuce ih,a mene pusti da spavam duze jer zna da volim da spavam,a i da sam preko nedelje po ceo dan na nogama.
Isto tak i ja znam da izolujem decu ili se izgubim sa njima kad on dodje s puta i treba mu sna.
Ipak je on non stop na putu,nije lako voziti,zameniti dan za noc i ja ga potpuno razumem i priustim mu da u miru i tisini odmori par sati koliko mu je potrebno da se vrati u formu i bude kao nov.
Tada smo ja i deca samo njegovi i da pozelimo i na kraj sveta on ce se sloziti...
Sa decom je isto nikada mu nista oko njih nije tesko palo,niti je odbijao billo sta da uradi sto se tice poslova oko njih,a sad sto su stariji nekako se sve vise interesuje i zanima ga sta oni misle,uci ih svemu,igra se sa njima i ti trenuci su vredniji od bilo koje titule maco mena ili balkanskih muskih( sto kaze bojana) glupavih razmisljanja.
Po meni ne misle svi muskarci kao moj mm i neki smatraju,ako ne i vecina njih da su poslovi kako u kuci tako i van nje podeljene na musko zenske,da su oni sposobniji ,pametniji,da ostvare karijeru,ambicije,a zene napravljene samo kao marionete i robinje kuce,a u vecini slucajeva oni se na kraju pokazu kao najvece kukavice ili gori od bilo kojeg deteta,nesnalazljivi i za resenje svojih nedoumica kao i za savet savet najcesce pitaju zenu.
Po meni zene su stvorene da budu majke,supruge,domacice,ali isto tako i pored toga imaju prava na svoj posao,svoju karijeru,svoja ostvarenja i napredovanja u istima,kao i bilo koji drugi muskarac i nevidim zasto bi im ta mogucnost na bilo koji nacin bila ugrozena ili zabranjena.
Sto se tice prevare mislim da tu nema razlike bilo u kojem slucaju da muskarac prevari zenu ili zena muza,a mislim da mm deli isto misljenje sa mnom.
Prevara je prevara i tu je i pocetak i kraj sredine nema.
Mada u neku ruku gledano sa druge strane gledista donekle je to i tacno,naime zena vara srcem,i ona kad prevari ima daleko vecih razloga zasto je to uradila,ako ona to uradi to znaci da vise ni nevoli tog koga je prevarila,a muz vara na sve strane,na sve to gleda drugacije,ako se on izduvao,olaksao i potrazio drugu zenu zato sto je bio pijan ili je hteo da se zabavi on to nevidi kao prevaru i njegova zena je i dalje za njega jedna i jedina,one druge se vise ni ne seca.
Oni gledaju tako,ali mi ne,prevaru ne bi oprostila ni u kom slucaju niti je opravdala bilo kojim razlogom,ali to je vec druga tema...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od NasaDeca Pon Jan 28, 2008 7:55 pm

Sta dodati na ovolki post?
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Gost Pon Jan 28, 2008 8:59 pm

Bez podele na muške i ženske poslove

Česte su žalbe na to da muškarci neće da rade neke poslove u kući, one "tradicionalno ženske", i tek se poneko nada da će se to u budućnosti promeniti. Da bi do te promene došlo, potrebno je u tom duhu vaspitavati decu već danas.

Šta to konkretno znači? To da, ako imate decu, ne treba da ono čime ćete ih zaduživati u kući određujete prema njihovom polu. I ne samo to, ako želite da se deca zaista osećaju ravnopravno, nemojte im određivati ni koje su igre "ženske", a koje "muške", i nemojte sputavati njihova interesovanja.

Naravno, pošto deca najpre uče posmatrajući roditelje, potrebno je da poslovi budu ravnomerno raspoređeni između oba partnera. Ukoliko vi bolje kuvate nego vaš partner, normalno je da ćete vi to češće činiti, ali deci mora biti jasno da je to zato što ste vi bolji u kuvanju, ne zato što kuvanje nije za muškarce. Što se, recimo, čišćenja stana tiče, tu stvarno nema "boljih" i "gorih", osim ako se neko namerno ne izvlači od obaveza pa zato nešto obavi loše.

Kako deci dodeliti kućne poslove? Tako što ćete ih prilagoditi njihovom uzrastu - ali nećete praviti razliku između sina i ćerke. Nema nikakvog razloga da vam sin ne pomaže u kuhinji dok ćerka pomaže tati u majstorisanju (naravno, nemojte se ljutiti na ćerku ako dođe uprljana nakon što joj je tata pokazao kako se menja ulje u kolima, samo je pošaljite da se presvuče i očisti).

Ovakav stav trebalo bi imati i prema interesovanjima vaše dece. Malo ko će praviti pitanje ako devojčicu interesuje neki borilački sport, prihvatljivije je da devojčica bude "muškobanjasta" nego da dečak pokazuje "ženske" osobine - vi nemojte podleći tom stereotipu. Svakako, ako vašu ćerku zanima karate i ne postoji zdravstveni ili finansijski razlog zbog koga ne bi smela da ga trenira, podržite je - ali podržite i sina ako želi da ide na časove plesa, bez obzira na to "šta će svet reći". Ples je zdrav i za dečake i za devojčice, i vaš sin neće nimalo izgubiti na muškosti time što će ga naučiti, samo će obogatiti svoj život još jednom veštinom.

Naravno da će biti nekih stvari u kojima će dečaci zbog drugačije konstitucije biti bolji nego devojčice, i obrnuto - ali, izuzev toga, kada birate kućne poslove za svoju decu, kada im predlažete neki hobi, usmeravate im interesovanja, zaista ne bi trebalo praviti podelu na "muško" i "žensko".

Izvor: krstarica
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Andjela Pon Jan 28, 2008 10:13 pm

Ukratko: mm nije tipican balkanac!
Nikad ni u kom kontekstu ne omalovazava zene,naprotiv uvijek vise nekim muskarcima nadje mane!
Sto se tice poslova po kuci i oko djece pomaze mi kad ima vremena,ja bi voljela da ima vise ali nema i tu se za sada nista ne moze uciniti!
Mislim da ce njegov i nas najvazniji ispit biti ako ja pocnem da radim,da li cemo uspjeti sve uskladiti,koliko cemo biti fleksibilni,tolerantni......kako li cemo se tu snaci voljela bi bas da znam......
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od maja31 Sub Mar 15, 2008 11:32 pm

Nije tipican Balkanac, hvala bogu!!!
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Ivana Pet Apr 11, 2008 10:58 am

Ma,jok,ovaj moj uopste nije Balkanac,sve taj moze da uradi-kad hoce!!!
Jedino je malo vise ljubomoran,ali to nema veze sa tim odakle je...


Poslednji izmenio Ivana dana Pet Okt 10, 2008 12:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od milenica_89 Pet Apr 11, 2008 11:44 am

Mm ima te podele u svojoj glavi naravno da su neravnopravni musko zenski odnosi i kada se radi o prevari muskom se prasta zenskom ne uh sto me to nervira ali kod mene nema sest pet ja to smatram da je isto,bas je razlika da li je musko ili zensko Evil or Very Mad
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od tanasija Uto Jun 24, 2008 11:00 pm

Ja mislim da tipicnih balkanaca vise nema, bar ne u tom pogrdnom
smislu. Mm nije balkanac, on je vise sumadinac, voli da pojede, popije,
misli da musko-zensko prijateljstvo ne postoji, da se tu uvek krije
neka simpatija, ja mu na to kazem da je u pravu jer da bih se druzila
sa nekim moram na neki nacin da ga volim. Misli da su muskarci i zene
ravnopravni, tj. da i jedni i drugi mogu i treba da rade kao crnci.
Nije maco, nije grubijan... Dobar muz, malo naporan, divan otac.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Dy Sre Jun 25, 2008 9:44 pm

Hahahah sve fine..A sve u dubini duse pate za jednim sirovim balkancem...Hihihohohohahahah
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Andjela Čet Jun 26, 2008 10:47 pm

Dy, mislim da su nasi muskarci odbacili sve ruzne strane jednog balkanca a zadrzali one dobre strane...u krevetu su ostali sirovi,dobri, samo nasi balkanci cheers a zene zapadnog svijeta i ne znaju sta propustaju, one grle bledunjave verzije... lol!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Veka Čet Jun 26, 2008 11:02 pm

Andjela, ovo sam htela da napisem.... Preduhitila si me..... Meni se svidja ova moderna verzija Balkanaca.... geek
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Andjela Čet Jun 26, 2008 11:09 pm

E pa drago mi je Veko da nam se misljenja poklapaju tj da kraj sebe imamo te moderne verzije muskaraca balkanaca!
Pa mozemo nekad da se mijenjamo,sta mislis?! lol! :haha: :haha: :haha:
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Veka Pet Jun 27, 2008 12:46 am

Moze li da se ne menjamo, ja ti dam i mog a ja cu da se snadjem lol! :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Andjela Pet Jun 27, 2008 12:54 am

Veka ::Moze li da se ne menjamo, ja ti dam i mog a ja cu da se snadjem lol! :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh:
Moze,moze Laughing
Pa cemo se obije snalaziti kako znamo i umijemo u novonastaloj situaciji! lol! lol!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Gost Pet Jun 27, 2008 8:40 am

andjela :: a zene zapadnog svijeta i ne znaju sta propustaju, one grle bledunjave verzije... lol!
Ja jednostavno ne mogu da poverujem da citam ovu konstataciju... Shocked
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od tanasija Pet Jun 27, 2008 9:19 am

Veka ::Moze li da se ne menjamo, ja ti dam i mog a ja cu da se snadjem lol! :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh:

U sto si ti neka, evo ja se odmah prijavljujem za takvu razmenu, pa cu ja nekako da se snadjem, moj je takodje moderni balkanac. Divan jedan muz. Ko hoce da proba nek se javi.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Miloseva_mama Sub Jun 28, 2008 8:13 am

Cogswell ::
andjela :: a zene zapadnog svijeta i ne znaju sta propustaju, one grle bledunjave verzije... lol!
Ja jednostavno ne mogu da poverujem da citam ovu konstataciju... Shocked

Zasto Cogswell??? Ja ne mogu da vjerujem da neko tako brzo zaboravi ko je i odakle je...... Shocked
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od mama_daisy Sub Jun 28, 2008 10:01 am

Miloseva_mama ::
Cogswell ::
andjela :: a zene zapadnog svijeta i ne znaju sta propustaju, one grle bledunjave verzije... lol!
Ja jednostavno ne mogu da poverujem da citam ovu konstataciju... Shocked

Zasto Cogswell??? Ja ne mogu da vjerujem da neko tako brzo zaboravi ko je i odakle je...... Shocked

Potpisujem Shocked
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Gost Sub Jun 28, 2008 11:37 pm

Miloseva_mama ::
Cogswell ::
andjela :: a zene zapadnog svijeta i ne znaju sta propustaju, one grle bledunjave verzije... lol!
Ja jednostavno ne mogu da poverujem da citam ovu konstataciju... Shocked

Zasto Cogswell??? Ja ne mogu da vjerujem da neko tako brzo zaboravi ko je i odakle je...... Shocked
Zasto? Zato sto ni Andjela, ni ti Miloseva Mamo ni Nevena niste grlile i krevet delile sa barem jednim-dva-tri muskarca zapadnog sveta da bi ijedna imala pravo da donese takvu konstataciju. Ja mislila da sve promovisete pisanje iz iskustva a citam ovakve postove! Ko vam daje za pravo da generalizujete i ceo svet trpate u isti kos samo da bi dokazale da volite ono sto imate? I treba da volite kao sto i ja volim svoje!
A na temu ostatka posta rekla sam vec jednom- nikome necu dozvoliti da me isprovocira! A razmisli ste si time rekle o meni (niti ste me poznavale, niti me sada znate) a sta o sebi! Uzivajte u sopstvenoj oholosti!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od GAGA Ned Jun 29, 2008 12:19 am

...


Poslednji izmenio FoxMulder dana Ned Jun 29, 2008 2:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Obrisana poruka)
avatar
GAGA
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 83
Godina : 41
Lokacija : Daleko negde..negde daleko
Datum upisa : 28.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Andjela Ned Jun 29, 2008 12:49 am

Meni nije bio cilj da bilo koga provociram,iza mog komentara stajao je ovaj znak lol! ,ali vala necu nikom da se pravdam....
Eto i vi imate unaprijed,bez ikakvog znanja donesena misljenja....sta vi znate ko je kog konja jahao....dijelila sam ja krevet i sa jednim Portugalcem i sa jednim Norvezaninom,znaci pisem iz iskustva,ali vise sam se nasalila sa predrasudom koja vlada kod nas da su nasi muskarci dobri u krevetu...ma nema veze....pih....rekla sam vec,necu nikom da se pravdam....uzivajte vi u svojoj oholosti,prepotentnosti,pokondirenosti...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Ivana Ned Jun 29, 2008 1:48 am

andjela ::Meni nije bio cilj da bilo koga provociram,iza mog komentara stajao je ovaj znak lol! ,ali vala necu nikom da se pravdam....
Eto i vi imate unaprijed,bez ikakvog znanja donesena misljenja....Sta vi znate ko je kog konja jahao....Dijelila sam ja krevet i sa jednim Portugalcem i sa jednim Norvezaninom,znaci pisem iz iskustva,ali vise sam se nasalila sa predrasudom koja vlada kod nas da su nasi muskarci dobri u krevetu...Ma nema veze....Pih....Rekla sam vec,necu nikom da se pravdam....Uzivajte vi u svojoj oholosti,prepotentnosti,pokondirenosti...
Potpisujem!!


Poslednji izmenio Ivana dana Pet Okt 10, 2008 1:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Dy Ned Jun 29, 2008 11:26 pm

Cccc..Kad miseva nema, macke kolo vode(jel se tak kaze)...

Nego, ma nema nista bolje od sexa sa balkancima... Kao sto vazi uzrecica da smo zaostali , tako vazi i da smo(su ) dobri u krevetu..I sta se tu ima raspravljati...I pobogu uvrijediti...

Nego, ko ce sa mnom mijenjati Balkanca, virtuelno..hihihi
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Balkanci Empty Re: Balkanci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu