Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Sta mislite o osobi iznad vas :)

+25
IvanaPG
Maserka
tanasija
Mima
milenica_89
maja31
Endzi
Betty Boop
Lidija
Stazi
mama_daisy
NasaDeca
Viki de Marko
maja
Dy
Bojana
Milica
Ivana
Tamara
Miloseva_mama
Daca
Emica07
Veka
Mildan
Emi
29 posters

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pon Dec 03, 2007 10:35 am

First topic message reminder :

Ajde sta mislite za mene...pa onda ja za vas....i takoooooo:)

Edit administratora: Potrudimo se da ovo bude iskrena igrica, ako neko nije spreman na to da cuje necije misljenje o sebi nemoj da je igra....
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole


Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Ned Dec 09, 2007 3:22 am

Milica je stvarno jako zanimljiva osoba,svidja mi se posebno sto je otvorena,iskrena i bez predrasuda a uz to cini mi se i jako brizna mama i po tome vrlo slicna meni
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Ned Dec 09, 2007 7:46 am

Milica ::Ivana mi u pocetku nije bila zanimljiva,mislila sam. Razmazena trudnica koja ne zna sta je snaslo..ali sam puno pogresila i Ivanu posebno zagotivila zbog njenih stavova i smisla za humor,sve to i da stavim na stranu. Za malo da je pogresno procenim Iki volim te
affraid
Juuu,Mici,bree....hihihihi,ja-razmazena trudnica??-nemoj da ti dodjem kuci da te bijem!Da nemate boginje,dosli bi Stefan i ja da te
:udribre:
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Ned Dec 09, 2007 7:47 am

sto se tice Bojane,izvinjavam se,ali jos uvek nisam stekla neko misljenje,ona je bas dosla kad sam ja otisla da se poradjam,pa nisam stigla da je upoznam,polako....
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Ned Dec 09, 2007 8:52 am

Ivana Super si.....Novopecena majka
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Dy Pon Dec 10, 2007 3:19 am

a okome bi ja sada trebala pisati???

mala milena jel? ispravite ako sam pogrijesila...


slabo je jako slabo poznajem..
ostala mi je u sjecanju kao lubenica, trudnica..neznam zasto..bila mi upecatljiva...


a sada je vec jedna mama koja se vec snasla perfektno i uhvatila je ritam sa svojom bebicom...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Pon Dec 10, 2007 3:23 am

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 36_3_16 Dakle Stasija- obozavam je. Uvek po malo neodlucna, i nikako sama sa sobom da napravi dogovor, smotana ali djavoljski spretna, promocurna, ali detinje naivna..O njoj bih mogla do sutra. Veliki drug, alapaca





Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Sig
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Daca Pon Dec 10, 2007 3:35 am

Milica je jedna extra zena(samo sam te cekala ovde) i divim joj se!!ALI STVARNO!!!!!!
avatar
Daca
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 263
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Pon Dec 10, 2007 3:41 am

Daca-zeznut igrac...mudra,ni malo naivna, popustljiva, drugarcina. Ume da iznervira i do suza da nasmeje....tajanstvena na svoj nacin. Vrlo mi je interesantna u svim ovim transferima. Sve u svemu Daca mi je bas u srcu.Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 36_3_7Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 11_1_211v
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Veka Pon Dec 10, 2007 4:21 am

Mico ja tebe obozavam, i sama znas koliko.... :volim: narocito zbog toga sto coveku kazem sve u lice, iskrena, nekad malo plahovita, ali kad uvidi da gresi ne okleva da to prizna i izvini se.....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Pon Dec 10, 2007 4:29 am

Veku dozivljavam kao jaku i sposobnu zenu spolja cvrstu a iznutra neznu,posebno mi se dopada odnos prema detetu kao i odnos prema muzu,secam se kad je jednom davno rekla da tata treba u svemu da ucestvuje kao i mama i da zajedno odlucuju tj da mama nije vazniji roditelj.Svidja mi se sto je nekako vesela i sto je pomalo sanjar(sve utiske o njoj sam stekla uzivo,ne ovde na forumu,ovde je neko moze doziveti strozu i uzdrzaniju neko sto ona cini mi se jeste)
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Pon Dec 10, 2007 4:43 am

Zao mi je sto Bojanu ne poznajem dovoljno tako da necu nesto da pametujem, za sada mi se svidja kao majka, brizna je i pazljiva.Nadam se a i bice prilike da se boljue upoznamo
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pon Dec 10, 2007 6:16 am

sta da kazem o milici ....osim da imam stariju sestru volela bi da izgleda i bude glavom i bradom kao ona.
da je tako opicena u pozitivnom smislu,duhovita,opustena,da ima lepu rec da te utesi,oraspolozi i nasmeje, ali i onu koju moze da ti zabode u srce ako misli da si zasluzila i kazi ti sta misli i kako jeste ma koliko istina bila surova i bolela.

mislim da ovo sve govori kakvo misljenje imam o njoj i kako je dozivljavam.
Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 00020144
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Pon Dec 10, 2007 6:37 am

Ajde i ja tebe da opletem
Dakle Renata-za nju bih ruku odsekla ako treba,puno mi je draga, a posto sa njom najvise pricam cini mi se da mi je jako bliska, mada mi se nije dopala u pocetku. Stalno je nesto zvocala cini mi se. Onda mi se nisu svidele neke njene reakcije,pojedini odgovori...ali moje misljenje se potpuno promenilo. Vrlo je emotivna i ponekad dusevno OSAMLJENA. Divna majka i prijateljica
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pon Dec 10, 2007 6:49 am

Milica ::Ajde i ja tebe da opletem
Dakle Renata-za nju bih ruku odsekla ako treba,puno mi je draga, a posto sa njom najvise pricam cini mi se da mi je jako bliska, mada mi se nije dopala u pocetku. Stalno je nesto zvocala cini mi se. Onda mi se nisu svidele neke njene reakcije,pojedini odgovori...ali moje misljenje se potpuno promenilo. Vrlo je emotivna i ponekad dusevno OSAMLJENA. Divna majka i prijateljica


evo o tome sam vam malopre pricala njene reci koje ti iskreno kaze mogu da te i oraspoloze, ali i rasplacu..........Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 0002006A
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pon Dec 10, 2007 8:43 am

Renata bas si mi draga, osetljiva si i umes da saslusas...
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od maja Pon Dec 10, 2007 9:54 pm

O maloj Mileni mislim da je jako aktivna na ovoj temi... Very Happy !
Salim se..i ja te pamtim kao lubenicu-trudnjacu, ali nisam imala prilike da pricam sa tobom tako da jos uvek nemam izgradjeno misljenje...ok si mi...
Ima dana, upoznacemo se...
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pon Dec 10, 2007 10:06 pm

o maji sam imala totalno drugacije misljenje.
tamo negde sam je jako malo i nedovoljno upoznala.
ovde sam u pocetku imala utisak da stalno ide zamnom i ceka da me ubode ili cacnem necim.
znam da joj se u pocetku nisam dopala,da je mislila o meni drugacije isto kao i ja o njoj,ali nadam se da joj se misljenje promenilo kao i meni.
sada mislim da je skroz ok,slatka je ,mlada a povrh svega dobra majka,supruga.
trudi se da se uklopi u ulogu koja joj je data za ceo zivot,i iako je mlada ima svasta pametno da kaze i zna lepo da se izrazi.
zavolela sam je obicno se kaze posle svake sladje sve je sladje,mislim da bi mogla da mi bude drugarica i trudicu se da poradim na tome,ako nema nista protiv.
majcek pozdrav i kiss tebi i mateji....... Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 00020153
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Dy Pon Dec 10, 2007 10:15 pm

renata.....

osjetljiva i histericna.odnosno, kada joj nesto ne ide kako planira pobjesni i ne bira stvari da dodje do cilja..cesto zna pogaziti ljude zbog toga..i one koji su zasluzili i oni koji nisu..
lakovjerna je..brzo povjerue ljudima,. pa se brzo razocara i onda mijenja misljenja u zavisnosti od situacije do situacije..
cesto dozvoli da joj drugi promjene sliku o necemu ili nekome..samo zato sto je naivna i misli da su svi dobri..
dalje voli kada joj se poklanja paznja, i kada je u centru paznje..cim to nije, ona se povlaci..

a generalno je jako dobra osoba, izuzetno dobra i NIMALO ZLA.. mislim da na ovom forumu ova zena ima najmanje zlobe u sebi, ustvari nema je...

moj dan s njom zmaisljam tako da bi se pola dana obozavale, a drugi dio dana ubijale i nogama i rukama...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Miloseva_mama Sre Dec 12, 2007 12:57 am

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 11_1_120 Stasija Razonoda moja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sve pozitivno!!!!
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Miloseva_mama Sre Dec 12, 2007 1:03 am

renata ::

evo o tome sam vam malopre pricala njene reci koje ti iskreno kaze mogu da te i oraspoloze, ali i rasplacu..........Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 0002006A

e nisam stigla da renatu izkomentarisem pa cu ovako!!!
Pozitivna maksimalno,uvijek spremna na salu...ali isto tako uvijek spremna da pomogne savetima u bilo kojoj situaciji.....


Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 11_6_205 CMOK
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Veka Sre Dec 12, 2007 2:56 am

Meni nekako bas lepo kad vidim da je Miloseva_mama tu, ne znam zasto ali meni ona izmami osmeh na lice samim svojim prisustvom na forumu. Pozitivna mi je bas....a malo vise o njoj kad je jos malo upoznam....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Viki de Marko Sre Dec 12, 2007 3:29 am

Veka, je "cudo" od zene. Kada sam je upoznala imala sam utisak kao da je poznajem ceo zivot. Jednostavno, ona je osoba koju ne mozes da ne volis.
Veka je moj drug.
Viki de Marko
Viki de Marko
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 412
Godina : 51
Lokacija : internet
Hobi : grafika, grafika i grafika
Datum upisa : 16.10.2007

http://www.svetgrafike.com/Forums/viewtopic/t=274.html

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emica07 Sre Dec 12, 2007 3:42 am

Viki de Marko ne znam ali posto je pocasni clan i vidim da svi imaju pozitivno misljenje o njoj bilo bi mi jako drago da je upoznam
Emica07
Emica07
Chat Službenica

Broj poruka : 416
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Sre Dec 12, 2007 5:11 am

emice omiljena moja mama.............svaka cast Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 00020144
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Sre Dec 12, 2007 5:38 am

Interesantna mi je sto je Makedonka pa muku muci sa srpskim jezikom. Pamtim je od ranije jos dok je bila trudna. Mislim da je neposredna, zanimljiva, prijatna za druzenje i dobra mama.
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 2 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu