Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

+12
tanasija
IvanaPG
Bojana
Veka
Andjela
Endzi
Pokita
maja
vekiks
Mildan
Milica
Dy
16 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Dy Pon Nov 12, 2007 3:29 am

zanima me da li neko koisti revitu, mislim prvenstveno na djecu..

nama je doktorica sada preporucila pa me zanima kakva je, da li je ukusna i vole li je klinci piti?
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Milica Pon Nov 12, 2007 5:38 am

Negde sam procitala da se to pije kao sokic i da je ukusno, ja licno ne znam o cemu se radi
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Mildan Pon Nov 12, 2007 9:27 am

Ja sam deci davala Revitu Fe.Ukusna je, probala sam i ja.Kao sokić od jagode.Na početku su htele, ali posle nedelju dana slabo.To mora da se pije svaki dan, najbolje ujutru i uveče, pa im je verovatno brzo dosadilo.Čula sam da je potrebno više tih kutija de se popije, da bi delovalo.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od vekiks Pet Nov 16, 2007 2:03 am

Pijemo Revitu - super je
avatar
vekiks
Novi član
Novi član

Broj poruka : 27
Godina : 46
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Gost Pet Nov 16, 2007 2:30 am

A za sta je Revita? Na sta to deluje?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Mildan Pet Nov 16, 2007 4:36 am

Pa valjda treba da poboljša imunitet.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od maja Sub Nov 17, 2007 2:33 am

Ja sam u trudnoci pila Revitu Fe, da poboljsam stanje gvozdja u organizmu i meni se jako dopala.
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Milica Sub Nov 17, 2007 3:15 am

A ja imam povecano gvozdje,ponekad sve osecam metal u ustima...
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Pokita Ned Nov 18, 2007 4:47 am

Odlicna je, mi je korstimo.

Anastasiji dajem vec godinu dana po jednu solju Revite kada se vrati iz vrtica.
Obozava je, i odmah mi je trazi.

Zaista je ukusna i osvezavajuca a i mnogo dobra za imunitet, ima i vitamin C i maticni mlec.

www.revitaplus.com

Procitajte ovde!
Pokita
Pokita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 123
Godina : 37
Lokacija : Nis
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Milica Sub Mar 22, 2008 3:14 am

meni je dete stalno bilo boleno od kada pije revitu tri meseca vec nismo imali problema..a i ovi cvorici su reakcija imunog sistema na virus, sto ce reci da ojacava imunitet
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Cedevita!

Počalji od Endzi Uto Maj 20, 2008 4:02 am

Trazim vec neko vreme ali ne vidim,tako da se nadam da necu napisati duplu temu.
(ako bude ti Veko obrisi).

Interesuje me kad se sme poceti deci davati cedevita?!
Mi je bas cesto pijemo pa sam htela malo blazu Vakijui da napravim,ali nigde ne mogu da nadjem da li moze u tom uzrastu (Vaki sad ima 14 mes.)
Da li je neko od vas davao svojoj deci?
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Andjela Uto Maj 20, 2008 4:08 am

Ja sam Andjeli davala cedevitu od druge godine i ona je bas voli i uvijek joj kupujem cedevita kids,a Djole je nece,ne svidja mu se...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Veka Uto Maj 20, 2008 4:17 am

Spojila Wink

Danica nista sto ima makar imalo mehura kao sto ih ima cedevita nece da pije, jednostavno ne voli.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Endzi Uto Maj 20, 2008 9:52 am

Hvala Veko na "spajanju".
Verujem da ni Vaki nece hteti ali cu probati malo ipak da mu dam cisto zbog toga da bi probao jos neki ukus...naravno mnogo slabiju nego nama cu napraviti.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Bojana Uto Maj 20, 2008 10:11 am

Ja nisam bas za te -vite posto imaju dosta secera ili vestackih zasladjivaca,mislim da je bolje uzeti neki sirup sa vitaminima ako je potrebno,a i u sastavu cedevite pise:
secer,limunska kis,regulator kiselosti natrij hidrogenkarbonat boje bentanin i antocijanin,aroma,zgusnjivac E414 i vitamini...sto je mnogo mnogo je Razz ,niceg dobrog nema osim ovog na kraju " i vitamini"
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od IvanaPG Uto Maj 20, 2008 12:20 pm

ja djeci dajem multivitu sa ukusom jagode i bas je vole , ukus je super ja sam probala
IvanaPG
IvanaPG
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 367
Godina : 40
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od maja Uto Maj 20, 2008 6:37 pm

Mi smo Mateji po preporuci lekara poceli da dajemo Pikovit sirup. Cedevite i Multivite ja licno detetu ne bih davala,a Revitu da! Moja dr. mi je mnogo pricala o njoj i znam da je dobra. Ali ovde je jos uvek nisam nasla... Sad
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Veka Uto Maj 20, 2008 7:17 pm

Bojana ::
secer,limunska kis,regulator kiselosti natrij hidrogenkarbonat boje bentanin i antocijanin,aroma,zgusnjivac E414 i vitamini...sto je mnogo mnogo je Razz ,niceg dobrog nema osim ovog na kraju " i vitamini"

I ti vitamini su vestacki vitamini pa ni oni nisu bas najbolji. Ja sam ipak za varijantu prirodnih vitamina. Da li znate zasto se inace pravi vitamin C od 500mg kad je nama potrebno samo 50-60mg dnevno? Prosto zato sto je iskoristljivost vestackog vitamina C 1-10%, pa je potrebno napraviti sto jacu koncentraciju kako bi moglo nesto da se iskoristi.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od tanasija Uto Maj 20, 2008 8:52 pm

ja ivi dam po nekad cedevitu ali bas retko, ne voli je nesto preterano. pre joj dajem 100% narandzu ona bar nema secera
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Endzi Uto Maj 20, 2008 10:42 pm

Hvala na savetima....
Ipak necemo cedevitu...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od tanasija Uto Mar 31, 2009 8:36 pm

Iva je pocela po nekad da pije cedevitu, ustvari samo kad vidi mene da je pijem onda trazi.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Stazi Sre Apr 01, 2009 8:53 am

Meni Viktorija jako voli i Cedevitu i Multivitu, mada bi ja volela da nabavim Revitu i ja sam cula da je jako dobra i zdrava!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Lidija Sre Apr 01, 2009 8:02 pm

I moja Ivona obožava i Cedevitu i Multivitu a Revitu do sada još nismo probali mada sam i ja čula da je dobra...
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od tanasija Sre Jul 29, 2009 8:00 pm

Iva u poslednjih mesec dana bas trazi cesto cedevitu, ja joj dam, prvo sam mislila da trazi zbog kasicice da se igra ali u stvari joj se svidja. Obicno kupujem sa ukusom narandze ali sad smo kupili mandarinu, mislim da se njoj ova vise svidja
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Ivana Sub Avg 01, 2009 8:26 am

Ja Stefiju ponekad dam deciju Cedevitu,ali mu bas malo,malo umutim,cisto da oseti da nije obicna voda Razz
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite Empty Re: Revita, cedevita, multivita i ostale ...vite

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu