Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Garderoba za djecu

+16
IvanaPG
IRENA
mama_daisy
Beba
Cvrki
ada
Andjela
Ivana
tanasija
lena
Mildan
Milica
Veka
milicaB
maja
Dy
20 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Garderoba za djecu

Počalji od Dy Čet Nov 01, 2007 12:55 am

First topic message reminder :

zanima me da li kupujete iskljucivo markiranu garderobu ili nije bitno..

mi kupujemo obavezno cipelice ciciban ili frodo, pape su pavle ili ciciban...

hlace i dukseve kupujemo u Iani, kapice, salove i dzempere u Benetonu, trenerke - beba kids....

i imamo super jeftin butik za djecije stvari..tu najvise i najcesce kupujemo....jer ionako to vremenski kratko koristi pa mi ne pada na pamet davati pare za stvar koju ce obuci jednom ili dva puta...


ovu temu sam postavila iz razloga sto ja imam drugaricu,koja svom djecaku ne bi obukla nesto a da nema poznatu bebi marku..i sviju nas nervira, jer je ubijedjena da i mi tako treamo kupovati...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Čet Nov 08, 2007 12:42 am

I ja sam ista takva ponekad. Al dete mi uglavnom zahvalno pa se snalazim. Juce je bio jedan od najtezih dana. Jos me nocas i jutros dokrajcila. Sad molim Boga da spava a ona se eno vrti i buni. Krecemo uskoro na vakcinaciju pa ce usput da se uspava u nosiljci.
Pozdravi kumu i kazi joj da joj drzim palceve za brze uhodavanje!
Veliki pozdrav i za tebe! KISS
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Ivana Čet Nov 08, 2007 2:18 am

Cogswell ::Ivana kakva su ta odelca? Jel nesto posebno ili samo punija- plisana ili slicna?
nista posebno,samo odelce(iz jednog dela na raskpocavanje),plisana...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Andjela Čet Nov 08, 2007 11:48 pm

Moja djeca nemaju markiranu odjecu ali kupujem iskljucivo pamucnu odjecu i mjenjam se sa drugaricama,jedino obucu nastojim da uzmem kvalitetnu.Posto zivim u **beno malom gradu i nema neke markirane odjece a ako i ima cijene su strasno nafurane u odnosu na gradove u okruzenju,a jednostavno mi i primanja ne dozvoljavaju neko razbacivanje s lovom uglavnom se najvise trosi na hranu,skoro smo napravili kucu i uselili pa i tu trosimo oko uredjivanja,ma nikad dosta para,sta drugo reci!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od ada Sub Nov 24, 2007 7:29 am

Mi imamo svakakve gardarobice i markirane a i one koja to nije,ali to uopste nije bitno bitno je da je odjeca udobna i pamucna,a sto se tice cipelica mi smo do sada kupovali pavle i ciciban i mislim da su jako kvalitetne pogotovo za djecu koja tek prohodavaju.

ada
ada
Novi član
Novi član

Broj poruka : 29
Godina : 42
Lokacija : Sweden
Datum upisa : 22.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Cvrki Čet Nov 29, 2007 4:27 am

Obuću nosimo Pavle a garderoba kao i kod vas većine, jedino je bitno da bude pamučna i prijatna, e sad ako vidim neku stvar za Saru koja jeste skuplja ali mi se toliko svidi,a nisam pri parama, skupljamo pare ili se mama odrekne nečega, jednostavno se ne smirim dok joj to ne kupim. Ako je baš teška situacija onda samo pogledam i kažem, šta ćemo, ne može...Od ponedeljka ću dolaziti za Bg svaki dan na neku obuku za posao i jedva čekam da odem u Deltu, mm je bio i fasciniran je.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od tanasija Sre Feb 20, 2008 1:31 am

skoro sam bila u delta city-ju i kupila sam joj mothercare pakovanje od 7 bodica 2400 din sto nije ni malo skupo, i kupila sam joj neki duks u zari, fenomenalan je a isto nesto nije bio mnogo skup. ima dovoljno garderobe pa joj ne kupujem, samo neophodno, a kupila bih joj u zari toliko toga. ali sad ce jos malo letnja kolekcija pa cemo da se nakupujemo i to zara, mothercare ili coconut, u butike po kragujevcu vise i ne ulazim od kad sam shvatila da skuplje placam neke noname bodice, koji se rasiju posle dva pranja nego u mothercare prelepe od onog mekog divnog pamuka. mozda sam snob ali mi je muka od ubedjivanja sa trgovcima po buticicima u kojima ne mozes da se okrenes i sve sto trazim ima ali nema broj, pa uzmi vece nece da se baci, u jednoj prodavnici su cak pokusali da me ubede da nike ne pravi odredjeni broj paticica, nego su mislile da me ubede da joj kupim knap pa da mi nosi 15 dana
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Sre Feb 20, 2008 4:31 am

i ja mrzim ubedjivanje po prodanicama,buticima i cenkanje na pijaci.
nevolim to koliko kosta toliko i platim ,ako mi se svidi i ako hociu da kupim.

naravno da sto kaze tanasija da hoce da te ubede i smisle price za neverovati samo da ti to nesto kupo po svaku cenu,a oni to isto prodaju.
i moji imaju puno garderobe cak i previse pitanje dali ce sve obuci,sto sto sam im ja kupila,sto su donbili za rodjendane,praznike...
moja tetka ima obicaj posto svaki drugi pijacni dan ide na pijacu da im kupi po neku stvarcicu ili duksic ili majicu,ili bodic,carapice sta god joj padne na pamet,ima ukus slican mom,tako da mi se sve aman bas sve sto je kupila dopalo i bukvalno nam je napunila ormare.

sta ce zena ima dve odrasle cerke jos neudate tako da sve kupuje i podredjuje mojoj deci-blago nama/njima. Laughing

eto bas juce sam joj kupila "winks" pantalonice i duksic,sva vazna je danas otisla u to u vrtic i bas se obradovala,a i lepo joj stoji.

inace junaci iz crtaca su nam nezabiolazni deo imidza Very Happy

nevolim skart garderobu pogotovu ne kinesku uzas zivi.. affraid jos kad smrdi na onaj njihov naftalin ili sta li je vec,da posle ni deset pranja nemoze da se unisti da te muka uvati...

i ja dajem vise para za kvalitetniju odecu kao i obucu,kupujem njihove velicine,nikako vece pa nismo u 19 veku da nosi tri godine istu majicu...ili jaknu do kolena pa dok joj nebude mala...katastrofa,mada ima i takvih sto to rade.
kao tako ustede...a sto im dete izgleda ko da je obuklo tudje 3 broja vece nikom nista. Mad

imam coveka koji ima butik decjih stvari i to prelepih nesto sam sije tj radnice u radionici ,a nesto nabavklja ovako,i stvarno je kvalitetan sto se tice garderobe,a i sve je po nekim pristupacnim cenama,tako da kad ocu da ih obucem od glave do pete mi pravac kod njega.

ne patim od marki todor i slicno,imamo par stvari iz todora i to smo uglavnom dobili na poklon,jedno dve stvari mozda i njemu i njoj sam kupila tamo.

bitno mi je samo u odabiru i izboru da je pamuk u pitanju,ako ne onda rastegljiv nikako krut materijal,da je njima udobno i prijatno u istima.
cena je tu i tamo nevazna,ali nezalim para kad su dobre i kvalitetne stvari u pitanju.

recimo ciciban sandalice smo kupili nini sa godinu dana,nosila ih je celo leto,i bile su ko nove,nikola ih je nasledio jer su bile krem braon i nosio jos jedno leto i posle dve sezone bile su skoro kao nove ,moglo je komotno jos jedno dete da ih nosi,a sve to za nekih 3000dinara.
a recimo pijacarski ili kineski skart ili u nekom butiku kupljene samo zamazan imenom ,a u stvari isto smece za 1000 ili manje,a posle dve nedelje najkasnije mesec dana mogu da se bace.

sto se tice garderobe imamo prjatelje koji zive u nemackoj imaju malo stariju decu od moje isto decaka i devojcicu i oni nam svake godine donesu pune torbe stvari za celu sezonu ako ne i duze,i to uglavnom sve ko novo,nesto smo dobijali cak i sa etiketom,sve cist pamuk,kvalitetno i od poznate nemacke bebi marke kupljeno,tako da smo po tom pitanju sa jos jedne strane obezbedjeni.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Sre Feb 20, 2008 5:35 am

tanasija ::skoro sam bila u delta city-ju i kupila sam joj mothercare pakovanje od 7 bodica 2400 din sto nije ni malo skupo
Joj Tanasija ja sam se bas iznenadila cenom. Pa cene za Mothercare u Srbiji su vece nego ovde! Ovde najskuplje pakovanje od 7 bodija kosta 15£ (oko 1600din). Evo bas sam sad gledala- Mothercare UK.
Uzas koliko zaradjuju! Isto je kao i sa pelenama- Srbija je zemlja u razvoju a cene uvoznih proizvoda su duple!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Sre Feb 20, 2008 5:43 am

ja imam primer pelena.
mm ih iz nemacke kupi i donese po ceni od nekih 5e ili ti 400dinara,isto pakovane po sezdesset do osamdesetak komada ko i kod nas uglavnom sto se pakuju,sa rastegljivom gumom kao i kod pampersa,samo sto se zovu "baby"i daleko kvalitetnije i duplo jeftinije.
tako je isto i sa garderobom sto kaze milica,slatkisima ,hranom i mnogim drugim stvarima.....razlike su drasticne ....ovde i tamo...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Beba Sub Feb 23, 2008 11:34 am

Ne gledam na to da li moje dete nosi markirano ili ne. Bitno je da je lepo čisto i da je pamučno, da ne nosi neke veštačke materijale na sebi, pa i ja ne nosim skoro ništa što nije pamučno.

Cipelice i patikice moraju biti kvalitetne, zbog njegovih nogica a ne zbog marke, Ciciban, Polino i Todor su mi za sada neprevaziđeni.

Odela su nam uglavnom u početku bila made in Turkey, najveći izbor, dobar kvalitet, niske cene: bodiće kupujem turske od početka, uvek sam te kupovala i prezadovoljna sam, kvalitetni su jako, a nisu skupi, mislim da cena nije prelazila 200 din, kod istih ljudi sam kupovala sve kad je Nikola bio beba, štramplice, duksice, trenerkice. Džabe bre sve, a nije loša roba! Pidžamice kupujem kod jedne žene na pijaci, jednom sam kupila i oduševila se, i naravno nastavila. Čist pamuk, kvalitet na nivou, naša proizvodnja, 250 dinara. Ima Nikola i markirane garderobe (Motion Collection, NO-NO club) ali je to dobijao od tetki, one malo pate od toga. Zbog udobnosti, Nikolin orman je pun pamučnih duksića i trenerkica, to nam je potrošna roba, jer on na kolenima to iskrza očas posla, pa i to kupujem na pijaci. Ne prezam od toga, danas je takvo vreme. Ne zaostaje ta roba za onom iz butika, jedino su cene različite. Koliko sam puta samo videla neku istu stvarčicu na pijaci i u prodavnici, ali potpuno istu...
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Veka Sub Feb 23, 2008 12:29 pm

Beba ::Koliko sam puta samo videla neku istu stvarčicu na pijaci i u prodavnici, ali potpuno istu...

Niski proizvodjac Hajdi ima strasno lepu garderobu za bebe....zene drzi tezgu na pijaci sa njihovim stvarima, nabalja na veliko pretpostavljam od njih, a cene su joj vece nego u nekim prodavnica za istu tu garderobu istog proizvodjaca...a to da ima iste robe, pa nemoj misliti da nema....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Sub Feb 23, 2008 12:34 pm

Mi imamo tetu, nanu i ciku koji uvek kad krenu u kupovinu donesu nam garderobu ili igracke. Sa tetom je to posebna prica jer sve mora da bude ekstra markirano i skupo tipa Monsoon, Gap, Mamas & Papas. I kad god se kupuje kupuje se celokupnan outfit u odredjenoj boji, stilu ili dezenu. Tako su nas obukli do godinu dana pa meni jedino preostane da joj kupim bodije ili poneki unihop da ukompletiram (nekad cak ni to). Ako sam joj od kad se rodila kupila deset stvari, dobro je! Prijateljice mi se zale da jedva cekaju da im dete izraste iz svih poklona koje su dobile a ne svidjaju im se, a ja jedva cekam da poraste pa da joj obucem sledecu velicinu poklona! Toliko mi se svidjaju i toliko srece imamo kad je dobijanje u pitanju! Juce su mi isti ti ljudi trazili da na netu postavim listu stvari koje Sofiyi trebaju jer im ponestaje ideja za kupovinu i ne znaju dal nesto vec imamo. Mm-u i meni je nekako glupo, mada se to ovde tako za sve prilike radi- vencanje, prvi rodjendan, krstenje. S druge strane niko ih ne tera da kupuju a ja ih ne postavljanjem liste sigurno necu spreciti da potrose pare na Sofiyu! Bolje da im kazem sta da uzmu nego da skladiram pogresnu velicinu ili da ima dve iste igracke (desilo se vec).
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od tanasija Ned Feb 24, 2008 10:19 pm

Cogswell ::
tanasija ::skoro sam bila u delta city-ju i kupila sam joj mothercare pakovanje od 7 bodica 2400 din sto nije ni malo skupo
Joj Tanasija ja sam se bas iznenadila cenom. Pa cene za Mothercare u Srbiji su vece nego ovde! Ovde najskuplje pakovanje od 7 bodija kosta 15£ (oko 1600din). Evo bas sam sad gledala- Mothercare UK.
Uzas koliko zaradjuju! Isto je kao i sa pelenama- Srbija je zemlja u razvoju a cene uvoznih proizvoda su duple!

sve znam, kuma je kupovala na snizenjima gacice za dete po 10 u pakovanju za 10e toga nema ni na pijaci, ali u mothercare u turskoj i na kritu. ako u septembru odemo na maltu nakupovacu joj tamo, ali dok sam ovde mogu samo da gledam po netu kako je to tamo sve mnogo jeftinije. bas je ovih dana bilo na tv kako su svi proizvodjaci kod nas skuplji nego na zapadu, kazu da je to zato sto na nase trziste dolaze preko posrednika jer te firme ne smeju da dodju direktno u nasu zemlju, mozemo li da im zamerimo? ja dosta toga kupujem na snizenjima, mada mnogo stvari iva i dobije od baba, deda, tetaka i prijatelja. i kad je snizenje pa to opet nisu realne cene. ne samo za decju garderobu nego i za odrasle.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Beba Pon Feb 25, 2008 4:51 am

Možda zbog pdv-a...
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Pon Feb 25, 2008 11:11 am

Mislim da nije PDV. I ovde postoji porez koji se zove VAT i 17.5% je... Koliko se secam i u Srbiji bese toliko... ili 19%. Ispravite me ako gresim...
Ipak mislim da je ovo sto Tanasija rece- nije Mothercare vec zastupnik koji mora da se ugradi...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Pon Feb 25, 2008 11:59 pm

ja danas u gradu naletih na totalnu rasprodaju(valjda se zatvara butik )ili sta je vec nemam pojma,tako da sam dvoje farmerica ,dve trenerke pamucne donji i gornji deo,duksic i haljinicu sve za ninu platila 1700 dinara,verovali ili ne.
htela sam jos svasta da uzmem,ali nije bilo velicine,a za decake sve otislo,da sam znala ranije...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Uto Feb 26, 2008 12:18 am

Pa ti si Rene super pazarila za male pare! Kakvi male pare- to je dzabe! Sto ce Nina sad da se doteruje! :mis:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Uto Feb 26, 2008 12:46 am

da bas je dzabe,nisam mogla da verujem rece mi cene nisam ih popamtila,znam samo da je sve bilo 1700 zajedno,pisalo totalna rasprodaja u izlogu i ja reko,aj da udjem da vidim sta ima,sva sreca,inace traje vec par dana,pa je vec sve rasprodato,uhvatismo bar nesto.
jedva cekam da joj ih operem i ispeglam i da se doteruje,malo sam je neplanirano ponovila za prolece.

inace videh i u prodavnici cipela za decu isto snizenje,recimo cipele koje su bile oko 3000 sad su 1600,a neponeseh dosta para,tako da ovh dana ici u isti butik da vidim i uzmem i, nesto od obuce za prolece.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od tanasija Uto Feb 26, 2008 1:26 am

ja sam ivi kupila u decembru u bati primigi cipelice za 1600din a bile su preko 3000 kad sam ih gledala pre toga.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Uto Feb 26, 2008 1:28 am

ovo je neki butik obuce markos marke,imali smo i kupovali vec te cipelice super su,a cene su drasticno upola nize.
tako da cemo se ponoviti sa po jednim prolecnim parom da se malo manekenisemo po ovom suncu koje ce se nadam se zadrzati sto duze. sunny
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Beba Uto Feb 26, 2008 2:51 am

Obožavam sniženja!!! Čekam sniženje kod nas, trebalo bi uskoro da bude, pratim, ali još uvek ništa u prodavnicama koje cenim...

A patike sam Nikoli našla za 1000 dinara, Fisher Price, u Nike shop-u na novogodišnjem sniženju. To je extra povoljno!!!
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od mama_daisy Uto Feb 26, 2008 2:57 am

Ja sma poludela zbog patika...cene du im od 3000 do 6000...I ajde mozda se otvore babe i dede pa kupe...Nego prave 19, pa 21...A 21 je veci nego bilo koje druge cipelice 21...I ne znam sta cemo sad za patike...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od tanasija Uto Feb 26, 2008 3:00 am

ima nike brojeve, samo treba da procunjate, i gledaj u centimetrima a ne po broju jer izgleda kao da neke brojeve preskacu. iva sad nosi 22.5 nike pa mislim da 23 ne postoji pa onda ide 23.5 ima neka fora ali su mi zato rekli da trazim u centimetrima jer prave na po pola centimetra
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Beba Uto Feb 26, 2008 3:06 am

Nikoline prve patike Ciciban broj 21 su bile 2750, ali su zaista kvalitetne. Iznosao ih je, a i dalje su kao nove. Ovaj moj sad već nosi 24 Shocked
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Gost Uto Feb 26, 2008 3:08 am

nina recimo nosi 28 i jesenas kad smo joj kupovali cizmice bile su joj dobre,ali knap ,a zimus smo joj kupili ciciban patike-cipele za jesen,prolece neki izmedju model super su,uzeli smo 27.,broj manje od cizmica....
verovatno je u kalupu razlika ili u modelu,jos uvek nosi i jedne i druge ,jos uvek nosimo 28 broj,sad kad budemo isli da kupimo za prolece videcemo da li ce uci u 27,28 ili pak 29.
sve zavisi od modela i kalupa.na koji budemo naisli i koje nam se dopadnu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Garderoba za djecu - Page 2 Empty Re: Garderoba za djecu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu