Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Bebin pol

+27
filip.mm
Shishka
Ivana_Sa
Sandra
Andjela
Cvrki
amarilis
Dy
Willma
Brankica
Endzi
tanasija
Lela
Lidija
Bojana
Emi
milena
Emica07
Ivana
maja
Milica
NINA
Ane
mama_daisy
Tamara
Pokita
Veka
31 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Bebin pol Empty Bebin pol

Počalji od Gost Uto Okt 30, 2007 9:13 am

Jeste znale ili ste cekale do porodjaja? Iznenadjenje? Ko vam je rekao i kojim recima? Mozda ste same videle? Sta ste radile sa stvarcicama za bebu ako niste unapred znale dal roze ili plavo?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Gost Uto Okt 30, 2007 9:18 am

Moj muzic nije hteo da zna pa smo cekali do porodjaja. Nisu nam rekli nego smo sami videli- kao i ceo porodjaj pale Nije to bas bila ideja mog muza al sta ce jadnik, nije mogao da okrene glavu! Shocked Sve sto smo kupili bilo je belo i krem a i danas to radimo jer ce nam stvari trebati za sledece- kad dodje vreme :zurka1: Pink stvarcice ionako svi donose na poklon!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Veka Uto Okt 30, 2007 9:25 am

Ja sam pol saznala kad sam usla u 9.mesec, a zelela sam da znam i prizeljkivala devojcicu....zelja nam se ispunila posto je i mm zeleo devojcicu. Inace, dr video jos u 6.mesecu ali nije hteo da mi kaze, kao neka mi bude iznenadjenje..... Razz
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Gost Uto Okt 30, 2007 10:08 am

Za ninu nisam do 8 meseca znala sta je,uvek se okretala suprotno ili skupljala noge pa dr nije mogao dobro da vidi sta je.
Posto do tad nisam znala sta ce biti nisam htela ni da znam ,ali doktor se izlanuo i rekao devojcica.
Inace osecala sam i znala da je zensko od samog pocetka iako su me svi ubedjivali te neznam po nosu ,po stomaku po ovom onom da je musko.
A za nikolu sam znala od 5/6 meseca da je decak,iako sam i za njega znala da je musko,ovog puta svi su me podrzali i nadali se decaku i ispostavilo se da nisam pogresila.
Mame uvek to znaju jednostavno osete,eto recimo trece nemam,al ubedjena sam kad bi ga imala bila bi devojcica.
Neznam kako,al jednostavno znam.
Sto se tice stvari kupovali smo sve neutralno,tako da ako bi se ispostavilo da je doktor pogresio mogu oba pola da obuku.
Inace nisam pristalica devojcice roze decaci samo plavo.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Pokita Uto Okt 30, 2007 11:02 am

Ja sam pocela da pitam doktorku jos od treceg meseca, cim cujem da je beba dobro odmah prelazim na ovo pitanje!

Ali do sedmog nista se nije videlo a tada je doktorka rekla "ne vidi se dobro ali mislim da je devojcica".

Svi ostali koji "znaju" da gledaju po obliku stomaka, lic, natecnenosti itd. govorili su je musko 100%.

I pocetkom devetog beba se okrenula tako da je doktor u bolnici kod koga sam isla zadnjih mesec dana video da je malena curica sigurno!
Pokita
Pokita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 123
Godina : 37
Lokacija : Nis
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Tamara Uto Okt 30, 2007 12:01 pm

Ja sam odmah na prvom pregledu pitala da li moze da se vidi sta je i dobila sam odgovor da je mozda decak. Na drugom pregledu mi je rekao da je 100% devojcica. I na moju veliku srecu bio je u pravu.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od mama_daisy Uto Okt 30, 2007 12:05 pm

Joj meni do 8. meseca pricali da je devojcica...a ja videla da ima nesto medju nogama, dr kaze pupcana vrpca....I u devetom mi kaze jao ja pricala devojcica a ono decak i to 100%....I stvarno decak...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Ane Uto Okt 30, 2007 12:30 pm

Mi nismo hteli da znamo sto je tj. mm nije hteo da zna, a ja potajno sam prizeljkivala da saznam. Kad smo otisli na 4 kontrolu znaci negde u 4-om mesecu, nisam ocekivala da moze da se vidi pol bebe. I taman sam htela da kazem lekaru da mm nece da znamo, on izlanuo.
- A evo decaka!
Mm je sedeo iza njega i videla sam samo da se krevelji od srece.
E kad smo isli na sledece dve kontrole mm opet je priptkivao
- Doktore a jel sigurno musko? Smile
Inace nisam pristalica da za musko mora sve plavo a za devojcicu roze. Nikola nosi crveno, zuto, lila itd.
Ane
Ane
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 301
Godina : 51
Lokacija : Skopje, Makedonija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od NINA Uto Okt 30, 2007 1:08 pm

Saznala sam pol bebe tek u devetom mesecu,do tada dr nije mogla sa sigurnoscu da mi kaze jer se uvek nekako lose namestao za UV.Meni nije ni bio potreban ultra zvuk jer sam od pocetka nekako znala da je musko.Vise sam pitala na insistiranje drugih,nego sto sam sama to zelela,bilo mi je sasvim svejedno.Mislim da za drugo dete necu pitati.
NINA
NINA
Novi član
Novi član

Broj poruka : 25
Godina : 44
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Milica Uto Okt 30, 2007 11:48 pm

Meni je jos u 15-16 nedelji receno da je devojcica,jer sam isla na 4D ultra zvuk, mnogo sam bila srecna
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od maja Sre Okt 31, 2007 12:18 am

Ja sam nekako od kada sam ostala trudna znala da je decak... Nije se dobro video pol sve do sestog meseca, a onda nam je doktorka rekla da je decak (a ja se uposte nisam iznenadila). Mislim da ni ja, kao Nina, necu pitati za drugo.
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Gost Sre Okt 31, 2007 1:24 am

Sto se osecaja tice mislim da ga svaka majka ima. Ja sam od samog starta bila uverena da je devojcica a bilo je mnogo znakova- u mom ponasanju. Pocela sam iznenada da volim i nosim roze- sve sto sam kupovala bilo je roze ili je imalo neku roze prugicu, tackicu. Takodje smo i ime za curicu odmah, negde oko treceg meseca, odabrali- prvo koje sam ja predlozila Benu se dopalo, a za decaka smo se mucili do devetog meseca. Za devojcicu smo imali ime al nismo srednje ime a za decaka obrnuto. Srednje smo odabrali tek nakon sto se rodila pa je misica postala Sofiya Keira Cogswell!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od maja Sre Okt 31, 2007 1:29 am

Ej, nisam znala da se i to srednje ime bira. Ja mislila da se to nekako nasledjuje...
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Gost Sre Okt 31, 2007 2:53 am

Moze al ne mora. Trebalo bi da ima neko znacenje- neko iz porodice, draga osoba, prijatelj, svetac ako ste religiozni, ime nekog mesta mozda... Za decaka smo recimo odlucili da bude ime Benovog druga koji je umro kad su bili deca. Sofiyi smo dali Keira (Kira) jer nam se dopalo kako zvuci a znacenje mu je mala garava. Ja obozavam Balasevica pa mi se i to dopalo, a i velike su sanse da mala ima tamnu smedju kosu na mene a ne svetliju na Bena.
Inace opcije su bile ime moje nane ili mame al prevedeno na engleski (Piece, Hope) ili drzava gde smo se upoznali- Jordan ili mesto gde je zaceta- Zermat. Mislim da je Keira s pravom pobedila... Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Ivana Sre Okt 31, 2007 10:41 pm

Od kada sam zatrudnela,mislim da je decak,prvo nisam htela znati,ali mm je hteo,i kad smo pitali dr,uvek nam govorili da je decak,ova racunanja uglavnom kazu da je devojcica...
Videcemo,uskoro,da li me osecaj prevario ili ne...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Emica07 Čet Nov 01, 2007 4:25 am

Ja sam saznala da je devojcica tek u 6 mesecu ali mi iskreno nije ni bilo bitno sta je samo da je zivo i zdravo.
Emica07
Emica07
Chat Službenica

Broj poruka : 416
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od milena Sre Nov 28, 2007 11:38 pm

Prvi put kad sam pitala doktorku da li je videla pol rekla mi je ucinilo mi se nesto i tako jos dva puta ali nisam htela da znam konkretno,bila sam ubedjena da je musko, pa sta je moglo da joj se ucini.
U 6.mesecu mi kaze da je devojcica,tad mi je bilo malo krivo jer znam da bi moj muz voleo kao i svaki drugi muskarac da bude musko.
Za koji dan ulazim u 9.i presrecna sam sto znam da je devojcica cak sam pitala doktorku jel 100% devojcica sad nikako nebih volela da bude musko.Moj muz i dalje ne zna hoce da bude iznenadjenje,A JA JEDVA CEKAM DA ZNAM I ZA DRUGO.
milena
milena
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 50
Godina : 41
Lokacija : nis
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Emi Čet Nov 29, 2007 10:52 pm

U 21 nedelji rekli su mi da je devojcica.
A meni i ovo pomoglo i ispalo tacno. Smile
Bebin pol Tabelaik8rq4.th
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od maja Čet Nov 29, 2007 10:57 pm

E, i meni je ovo racunanje ispalo tacno!
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Gost Čet Nov 29, 2007 11:21 pm

Meni je ovo racunanje za Ninu ispalo tacno Bebin pol 36_1_11 ,ali za Nikolu nije!!!!!!!!! Bebin pol 36_1_10
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Bojana Čet Nov 29, 2007 11:37 pm

Meni nije ispalo tacno Mad
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Gost Sub Dec 01, 2007 10:32 am

Ja prvi put vidim ovu tabelu ali ako je po njoj onda je tacno! Znaci kad planiramo sledece da po tabeli gledamo kad cemo da ga zacnemo?!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Lidija Uto Dec 04, 2007 2:20 am

Ja kad sam ostala u drugom stanju,osećala sam da ću da rodim devojčicu,i jaaaako sam to želela,ali oko 4-og mesca dr. mi je rekao da mu se čini da će biti dečak.Kada sam posle mesec dana ponovo otišla na kontrolu reče da će biti devojčica Shocked i svakog sledećeg puta je to ponavljao.
I do poslednjeg trenutka ipak nisam bila 100% sigurna,pa su stvari koje smo kupovali za bebicu bile žute,krem boje...dakle koje bi mogle biti za oba pola.
I rodila sam devojčicu :igram: :volim:
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Emica07 Uto Dec 04, 2007 1:36 pm

Evo pogledah i ja tu Mileninu tabelu i meni ispalo tacno!
Emica07
Emica07
Chat Službenica

Broj poruka : 416
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Ivana Sre Dec 05, 2007 12:26 am

ja sam izgleda dobro mislila,decak je...nije me osecaj prevario
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bebin pol Empty Re: Bebin pol

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu