Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Dete koje ne zeli brata i sestru

3 posters

Ići dole

Dete koje ne zeli brata i sestru Empty Dete koje ne zeli brata i sestru

Počalji od Bojana78 Čet Apr 11, 2013 8:56 am

Imam cerku od 14 godina, i kad god sam je pitala, da li zeli da joj rodim brata ili sestru, ona je pocela da place, da se udara od zemlju, govori kako ne zeli da ima ni brata ni sestru, i tako ostala jedinica. Takodje, moja cerka ima podrsku svog ocu, tj. mog muza, on je jedinac, pa mu ne smeta sto mu je cerka jedinica. Jednom kad sam je pitala da li zeli da joj rodim brata ili sestru, ona mi je rekla ukoliko ostanes trudna udaricu te po stomak, tada me je zbog te izjave povredila, i ja sam tada plakala. To je bilo pre 3 godine, ovako je jako dobra, ja je volim, nas dve se odlicno slazemo, cak smo najbolje drugarice. Da li je neko imao slicna iskustva?
Bojana78
Bojana78
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik

Broj poruka : 1
Godina : 46
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 11.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dete koje ne zeli brata i sestru Empty Re: Dete koje ne zeli brata i sestru

Počalji od NasaDeca Pet Apr 12, 2013 9:09 am

Draga Bojana... postavi sebi pitanje... da li bi ti da rodis tvom detetu brata ili sestru ili sebi jos jedno dete.
Ti donosis odluku hoces li roditi jos jedno dete ili ne a ne tvoja starija cerka.
Za ove stvari se deca ne pitaju i ne treba ti nicije odobrenje...
Smile
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Dete koje ne zeli brata i sestru Empty Re: Dete koje ne zeli brata i sestru

Počalji od Mildan Uto Apr 23, 2013 8:34 pm

Slažem se. Vi treba da odlučite o tome, a ne dete. Pokušaj i da joj objasniš da kada vas više ne bude bilo, imaće nekog svog ko će, verovatno, uvek biti tu za nju.
Nije mi jasna takva reakcija, jer ipak ona nije mala. Možda joj neko sa strane puni glavu nekakvim glupostima npr. da ćeš nju da zapostaviš. Ona kad bude imala svoju decu ta sestra ili brat će joj biti od velike pomoći, da ih pričuva itd. pošto je velika razlika. Pokušaj i to da joj objasniš.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dete koje ne zeli brata i sestru Empty Re: Dete koje ne zeli brata i sestru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu