Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Vaginalni sekret kod malih devojcica

3 posters

Ići dole

Vaginalni sekret kod malih devojcica Empty Vaginalni sekret kod malih devojcica

Počalji od Lala2006 Uto Jul 06, 2010 8:27 pm

Kako mi je cerka, stara 3,5 godine, pila puno antibiotika do pre mesec dana, javio joj se svrab oko vagine i belicasti gust sekret, ne znam kako da objasnim bolje. Kad smo bili kod njene dr. rekla je da joj stavljam neku kremu protiv gljivica, a nije je ni pogledala. Molila sam je da je pregleda, na sta sam dobila odgovor da ona to ne zna Vaginalni sekret kod malih devojcica Icon_eek i da bi onda morala da je posalje kod koznog dr. da joj uzmu vaginalni bris.
Mi smo mazali Obytin kremu i kao bolje joj je i ne cese se ona stalno, samo uvece kad je tusiram , vidim taj sekret i tada, kad je brisem, najvise se zali da je pece.

Ne znam sta da radim. Da li da je vodim kod koznog?
Lala2006
Lala2006
Novi član
Novi član

Broj poruka : 5
Godina : 56
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaginalni sekret kod malih devojcica Empty Re: Vaginalni sekret kod malih devojcica

Počalji od tanasija Uto Jul 06, 2010 8:37 pm

Pa to je reakcija na antibiotik i jeste gljivica sigurno, treba da joj dajes bevipleks(ne znam od kog uzrasta moze) dok pije antibiotik, ispiraj je kamilicom i mozda bi trebalo nesto da se maze, ali mislim da kozni lekar nema nista sa tim, mislim da je to ipak ginekoloski, mozda da joj uzmu samo u laboratoriji bris, pa da vidite.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Vaginalni sekret kod malih devojcica Empty Re: Vaginalni sekret kod malih devojcica

Počalji od Cvrki Uto Jul 06, 2010 8:49 pm

Postoji dečiji ginekolog kod kojeg sam ja vodila moju ćerku u BG-u na institutu za majku i dete, oni ti tamo uzmu bris, t.j briseve i pregledaju je i kažu šta ti je činiti. Da bi došla do instituta treba ti uput koji sam ja dobila od Sarinog pedijatra u dispanzeru. Ali pre nego što smo otišli na institut radili smo joj bris u dispanzeru za žene,kod običnog ginekologa ovde kod nas u Palnci, a to je bilo okači mačku o rep, čas je imala nešto čas ne...
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vaginalni sekret kod malih devojcica Empty Re: Vaginalni sekret kod malih devojcica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu