Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

+3
Veka
Andjela
Endzi
7 posters

Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Endzi Pon Maj 17, 2010 8:41 am

Vaki je posle nekoliko dana proliva danas kakio "normalno" ali veoma sluzavo i obavijeno sukrvicom....otisli smo odmah kod dr. (ali na nasu nesrecu radi dr.kod koga ne podnosim da idem),kaze nije mu nista za sad,dao upute za analizu i to je to..ali tek ujutru mogu da radim te analize...
Dobro je sto Vaki nema temp.ali me strah jer ne znam sta bi moglo da bude....
Da li ste nekad pronasli krv u stolici vase decice?Da li neko zna sta bi to moglo da bude?
I uzasno me plasi sto se vec deset dana zali na bolove u stomaku,ne ceste ali svakodnevne..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Andjela Pon Maj 17, 2010 8:01 pm

Ta sukrvica je vjerovatno od višednevnog proliva,vjerovatno je oštećena sluznica crijeva pa se pojavljuje sukrvica i sluz....bilo je to kod moje djece kad su imala malo teži oblik proliva,sa temperaturom i sl......to ne bi trebalo da bude zabrinjavajuće ali se mora ispitati tj da se stolica na analizu,uradi se koprokultura,da se vidi ima li neka bakterija...
Vi ste sigurno već uradili tu analizu....ma to će biti sve ok,javi nam rezultate i šta kaže čika doktor Smile
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Endzi Pon Maj 17, 2010 9:55 pm

Evo Andjela upravo smo odneli na analizu..pa cekamo,javljamo se!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Veka Uto Maj 18, 2010 5:47 am

Endzi, javi odmah rezultate. Kad ce biti gotovi, jel se zna?
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Endzi Uto Maj 18, 2010 6:19 am

Tek u petak Veko....u higijenski ide!
Iskreno danas sam bas smirena...samo jutros je kakio,super jeo i nemiran po obicaju Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Icon_biggrin ...ali ipak nemogu docekati reyultate!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Veka Uto Maj 18, 2010 7:32 am

Ma bice sve u redu....verujem da je to samo posledica proliva, kao sto Zdravka rece....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Ivana Uto Maj 18, 2010 9:05 am

I ja mislim da je posledica proliva.Bice to dobro!
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Endzi Uto Maj 18, 2010 9:08 am

Hvala vam na podrsci a iskreno Zdravkin post je dosta uticao na moje smirenje,juce sam se uzasno uspanicila ali kad sam procitala i malo razmislila velike su sanse da je tako..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Andjela Uto Maj 18, 2010 10:50 pm

Pa tu smo da jedna drugoj damo podršku kad zatreba i da razmijenimo iskustva,jer ne pričamo u prazno,neke od nas smo to sve prošle!
Nikada nije jednostavno pronaći krv kod djeteta i to naravno odmah stvori strah i paniku,ali sigurna sam da je kod Vakija, koji je u principu zdravo i napredno dijete,sve ok...već sam rekla da sam kod svoje djece viđala žilice krvi u sluzi kako plivaju u prolivu i na kraju sve bude ok,crijeva se oporave,samo im treba pomoći,laganom ishranom,probioticima,jogurtom koji ima te dobre bakterije i sl.....
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Stazi Čet Maj 20, 2010 9:33 pm

Nekada ono sto mislimo da je sukrvica ima veze i sa time sto jedemo. Ja sam se jednom tako uplasila, ali na kraju je to bilo od cvekle!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od gagam Pet Jul 16, 2010 6:38 am

Moze li od prehlade da bude tamna stolica? Moja devojcica se malo prehladila, kijala je dan-dva i cureo joj nosic vrlo malo, to su jedini simptomi bili, BOGU hvala, pa neznam da nije pehladila i stomacic. Inace bili smo na moru pa neznam da nije malo promena klime, dosli pre 12 dana.Kaki po 4- 5 puta po malo tamno, a malo redje. Zna li neka mama nesto o tome?
gagam
gagam
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 142
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Hobi : Smej se, smej, uvek se smej!!!
Datum upisa : 01.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od emadora Pet Jul 16, 2010 9:44 am

Moja deca uvek kada dodju sa mora imaju problema sa stolicom, bas tako kako si ti opisala. Ucestalije su i nakeda malo redje. Do sada se uvek sredjivalo samo od sebe. Mozes da probas da joj das Linex on je dobar za resavanje takvih tegoba.
emadora
emadora
Novi član
Novi član

Broj poruka : 29
Godina : 49
Lokacija : kragujevac
Datum upisa : 03.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Veka Čet Jul 22, 2010 4:11 am

Moze i od vrucine da se poremeti stolica.... Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Icon_scratch
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sluz i sukrvica u decijoj stolici.. Empty Re: Sluz i sukrvica u decijoj stolici..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu