Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Rekreacija za mame

+4
Andjela
Veka
Stazi
Endzi
8 posters

Ići dole

Rekreacija za mame Empty Rekreacija za mame

Počalji od Endzi Uto Apr 13, 2010 1:46 am

Drage mame bavite li se nekom rekreacijom,vezbom..trenirate li nesto?
Znam po sebi da je to sve tesko uskladiti sa malom decom pa me interesuje da li je neko od vas uspeo nesto da organizuje.Da li uopste imate volju i zelju za tako nesto?
Ja sam u petak krenula sa trcanjem..ide nekako,nadam se da ce ici jos bolje Rekreacija za mame Icon_biggrin
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od Stazi Uto Apr 13, 2010 3:23 am

Ja sam ranije isla na Latino ples kao vid rekreacije i odmora, medjutim posle dve godine morali smo odustati jer jednostavno nismo mogli da uskladimo vreme.
Sada sam se namerila makar svaki drugi dan da vozim sobni bickl, a na one dane kada ga ne vozim cu da trcim. Koliko cu se drzati toga, videcemo. Ako jek isovito bicikl dobro dodje da ne moram da gackam po blatu Rekreacija za mame Icon_biggrin Mada bih jako volela da krenem na pilates, ali o tom potom
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od Veka Sre Apr 14, 2010 8:55 am

Ja sam neko vreme isla na pilates bas redovno, onda sam proredila, pa mi dosla ona intervencija proslog leta kad sam morala sasvim da pauziram a sad sam toliko zauzeta da i ovo jedva postizem mada znam da bi mi dobrodosao pilates...ukocena sam ko da imam 82 a ne 28 god.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od Andjela Sre Apr 14, 2010 10:38 pm

Moja jedina rekreacija i fizička i psihička je hodanje,to mi baš prija,skoro svaki dan pješačim po 3-4 kilometra( nekad i više),i to me održava da ne zarđam Smile(idem pješke na posao,a treba mi oko 25 minuta da hodam do posla).....ovih dana baš i ne hodam jer sam se natjerala da vozim auto,položila sam prije 4 mjeseca i vrlo rijetko sam vozila pa da ne bi izgubila i ono malo volje,želje i hrabrosti da vozim Smile već desetak dana gdje god idem,idem autom,pa nemam prilike da pješačim i fali mi....fali mi ti sat vremena dnevno šetnje,kad pustim mozak na pašu i odmorim se psihički,jer kad dođem kući odmah navalim na drugu vrstu posla...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od mama_daisy Uto Apr 20, 2010 10:38 pm

Ja treniram... U zadnje vreme redovno, dogovorila sam se sa jednom drugaricom da idem kod nje na treninge, pa kad joj nekad treba, kad ona ne moze da radi da je menjam... Tako da idem vise puta nedeljno kako kad... I kombinujem, idem na pilates, jogu i aqua aerobik... I jako mi prija... Fenomenalno se osecam....
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od Stazi Sre Apr 21, 2010 7:46 am

Sta je aqua aerobik? nisam cula za to
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od mama_daisy Čet Apr 22, 2010 3:03 am

Aqua aerobik je aerobik u vodi. Sve vezbe koje se rade rade se u bazenu. Voda dodje otprolike do grudi. Fenomenalno je. Jer voda pruza otpor za sve vezbe koje se rade. Mnogo mi se svidja aqua... Isla bih samo na to, ali moram i na ove ostale jer mi je takav dogovor sa drugaricom, pa kombinujem Smile
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od amarilis Čet Apr 22, 2010 3:36 am

Meni bi dobro doslo bilo sta, ove u BL kako sam dosla, zardjala sam na sve strane... skripim kao stari sat Sad .... Ovo sa vodom mi deluje jako fino a i prijatno... Dok sam zivela u Somboru, drugarica i ja smo isle na pilates, bilo je bozanstveno a i ja sam se tako osecala.... moram ovde da menjam taktiku!
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od tanasija Uto Jan 25, 2011 8:46 am

Nama se konacno gradi zatvoreni bazen, pa se nadam da ce vec sledece zime da bude i normalan aquabik, mada je meni dovoljno i da idem samo sama da plivam. Taj bazen nam je bukvalno preko ulice, tako da ce biti sjajno.
A do tad u ovoj plesnoj skoli gde smo upisali ivu ima nesto sto se zove zumba fitness, za mame dece koja idu na ples cena je sa 50% popusta, tako da ova mama krece od 1.2. na to dva puta nedeljno. Gledala sam po netu sta je to i svidja mi se, kao neka kombinacija plesa i aerobika.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od Ivana Uto Jan 25, 2011 9:51 am

Super,Tanasija,samo napred!
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Rekreacija za mame Empty Re: Rekreacija za mame

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu