Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Kolica

5 posters

Ići dole

Kolica Empty Kolica

Počalji od MAMA Pet Feb 19, 2010 12:09 pm

Da li neko zna gde mogu da kupim dupla kolica,tacnije,kombinovana,koja imaju pored regularnog sedista jos jedno za starije dete?Jedino sto sam nasla je dodatak za kolica za starije dete,kao stepenik koji se kaci na zadnji deo i na njemu dete stoji.Naravno,ne mislim na kolica za blizance!Na netu sam videla razne verzije tih kolica,ali ni u jednoj prodavnici u kojoj sam bila ih nema.Cak mnogi i ne znaju za njih.
MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od Endzi Sub Feb 20, 2010 12:55 am

Evo i ja prvi put cujem za takva kolica iskreno...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od MAMA Sub Feb 20, 2010 3:52 am

MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od MAMA Sub Feb 20, 2010 4:04 am

MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od MAMA Sub Feb 20, 2010 4:09 am

MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od lenita Uto Feb 23, 2010 9:27 am

Uffff..... Ovo ce biti baaaaas tesko pronaci ovde kod nas! Da li mozda imas nekog preko ko bi mogao da potrazi ili da porucis preko interneta?
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od MAMA Uto Feb 23, 2010 9:59 am

Preko nemam nikoga,a sto se tice porudzbine preko neta,vise bih volela da ih uzivo vidim,pa tek onda da ih kupim.ja sam ta kolica prvi put videla pre,recimo,2 godine i odusevila sam se!da sam tada imala dvoje dece,prisla bih ljudima i pitala ih gde su ih kupili,ali u tom trenutku nismo ni planirali drugo dete.ako ih uskoro ne nadjem,a idu topliji dani,kupujem klasicna kolica,pa devojka ako zeli da se vozi,ima svoja kisobran kolica!
MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od amarilis Uto Feb 23, 2010 10:35 am

Iskreno, ovakve kombinacije kolica kod nas nisam videla, ali kada sam bila u Namackoj kod rodjaka, takvih kolica sam cesto vidjala... ako imas nekog u inostranstvu, pitaj da te obraduju sa takvim poklonom ....
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od Stazi Uto Feb 23, 2010 8:25 pm

Zar nema ni u Turbo limacu? posto si stavila link njihovog sajta trebalo bi da ih imaju
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od lenita Sre Feb 24, 2010 10:32 am

Cekaj Mama, pa tvoja Milica uskoro puni 4 godine sto znaci da moze sama da hoda, drzeci se jednom rukom za batina kolica. Sto bi rekao Dragojlo ''Мislim, nemo' da se ljutis'' ali ona je dovoljno odrasla da mozete tako da funkcionisete. Tako nesto razmisljam.....
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od Stazi Sre Feb 24, 2010 10:35 am

U pravu si lenita ali ako je duza setnja u pitanju, drugo dete zna da "gnjavi" jer ga bole noge, i onda se ne usudjujes da krenes na duzi put(setnje)
MAMA da li si mozda pogledala u Merkatoru? Ja sam danas prolazila pored radnje u Merkatoru(gde imaju osh kosh, carters i sl. bebi stvarcice) i izmedju ostalog bacila pogled na kolica i cini mi se da imaju te dodatke ali ne mogu da kazem za sigurno posto nisam ulazila u samu radnju. Mozda proveris tamo
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od MAMA Čet Feb 25, 2010 10:24 am

Stazi ::U pravu si lenita ali ako je duza setnja u pitanju, drugo dete zna da "gnjavi" jer ga bole noge, i onda se ne usudjujes da krenes na duzi put(setnje)
MAMA da li si mozda pogledala u Merkatoru? Ja sam danas prolazila pored radnje u Merkatoru(gde imaju osh kosh, carters i sl. bebi stvarcice) i izmedju ostalog bacila pogled na kolica i cini mi se da imaju te dodatke ali ne mogu da kazem za sigurno posto nisam ulazila u samu radnju. Mozda proveris tamo

Upravo to!Duze setnje i jesu problem,posebno kada budem isla sama sa njima.Kad se umori i vidi bebu u kolicima,mogla bi i ona da trazi da se vozi.Bas cu ovih dana otici do Merkatora!
MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od lenita Pet Feb 26, 2010 2:15 am

U pravu ste obe ali...... to znaci ako neko ima samo jedno dete od 4-5 godina onda treba da ga vozi u kolicima sve do prvog osnovne! Nemojte pogresno da me shvatite ali ja to nikada ne bih uradila. Ovako ja razmisljam, ne znaci da sam u pravu ali.......
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od Stazi Pet Feb 26, 2010 2:50 am

Nikad ne reci nikad. Kad budes imala dvoje i budes prepustena sama sebi. . . videces. Ne treba da ga vozi ako ima 4-5 godina, ali barem nema drugog deteta da ga gleda u kolicima. Shvatices kada budes imala dvoje ili troje dece.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od MAMA Pet Feb 26, 2010 9:59 am

lenita ::U pravu ste obe ali...... to znaci ako neko ima samo jedno dete od 4-5 godina onda treba da ga vozi u kolicima sve do prvog osnovne! Nemojte pogresno da me shvatite ali ja to nikada ne bih uradila. Ovako ja razmisljam, ne znaci da sam u pravu ali.......

Mnogo toga sam rekla da necu nikada uraditi,pa kada bih se nasla u situaciji da tako nesto uradim-I URADIM,shvatim da se covok mora naci u istoj situaciji,pa tek onda donositi konacne odluke.Naravno da je necu voziti do prvog osnovne,ali kada sam vec u situaciji da kupim kolica,jer kolica starijeg deteta su pukla,pa se ne mogu koristiti,a i babe i dede hoce da ucestvuju novcano u toj kupovini,zasto ne bih kupila kolica sa tim dodatkom i sebi olaksala setnje.-Moje misljenje!!!
MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od Stazi Pet Feb 26, 2010 10:53 pm

MAMA,
pogledaj ovaj sajt,tu ima tih kolica, marka je chipolino
http://www.takolako.rs/user/decija-kolica-chipolino/kombinovana-kolica-euphoria-za-dvoje-dece/44_1066_17068_1_73_0/item.jsp
Mozes da ih narucis preko interneta ili telefonom, a mislim da je Beograd u pitanju
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od lenita Sub Feb 27, 2010 12:38 am

MAMA ::
lenita ::U pravu ste obe ali...... to znaci ako neko ima samo jedno dete od 4-5 godina onda treba da ga vozi u kolicima sve do prvog osnovne! Nemojte pogresno da me shvatite ali ja to nikada ne bih uradila. Ovako ja razmisljam, ne znaci da sam u pravu ali.......

Mnogo toga sam rekla da necu nikada uraditi,pa kada bih se nasla u situaciji da tako nesto uradim-I URADIM,shvatim da se covok mora naci u istoj situaciji,pa tek onda donositi konacne odluke.Naravno da je necu voziti do prvog osnovne,ali kada sam vec u situaciji da kupim kolica,jer kolica starijeg deteta su pukla,pa se ne mogu koristiti,a i babe i dede hoce da ucestvuju novcano u toj kupovini,zasto ne bih kupila kolica sa tim dodatkom i sebi olaksala setnje.-Moje misljenje!!!
E pa ovo je sasvim druga prica!!!! Izvini ali nigde nisam procitala da su vam prva kolica pukla i da se ne mogu koristiti i zato sam sebi dala slobodu da dam komentar. Mislim, nemoj da se ljutis.....
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od MAMA Sub Feb 27, 2010 12:45 am

Stazi ::MAMA,
pogledaj ovaj sajt,tu ima tih kolica, marka je chipolino
http://www.takolako.rs/user/decija-kolica-chipolino/kombinovana-kolica-euphoria-za-dvoje-dece/44_1066_17068_1_73_0/item.jsp
Mozes da ih narucis preko interneta ili telefonom, a mislim da je Beograd u pitanju

Hvala!!!
:kiss:
MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od MAMA Sub Feb 27, 2010 12:46 am

lenita ::
MAMA ::
lenita ::U pravu ste obe ali...... to znaci ako neko ima samo jedno dete od 4-5 godina onda treba da ga vozi u kolicima sve do prvog osnovne! Nemojte pogresno da me shvatite ali ja to nikada ne bih uradila. Ovako ja razmisljam, ne znaci da sam u pravu ali.......

Mnogo toga sam rekla da necu nikada uraditi,pa kada bih se nasla u situaciji da tako nesto uradim-I URADIM,shvatim da se covok mora naci u istoj situaciji,pa tek onda donositi konacne odluke.Naravno da je necu voziti do prvog osnovne,ali kada sam vec u situaciji da kupim kolica,jer kolica starijeg deteta su pukla,pa se ne mogu koristiti,a i babe i dede hoce da ucestvuju novcano u toj kupovini,zasto ne bih kupila kolica sa tim dodatkom i sebi olaksala setnje.-Moje misljenje!!!
E pa ovo je sasvim druga prica!!!! Izvini ali nigde nisam procitala da su vam prva kolica pukla i da se ne mogu koristiti i zato sam sebi dala slobodu da dam komentar. Mislim, nemoj da se ljutis.....

Ne ljutim se!!!Samo objasnjavam razloge kupovine tih kolica!
MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kolica Empty Re: Kolica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu