Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Strah od insekata

2 posters

Ići dole

Strah od insekata Empty Strah od insekata

Počalji od Ivana_Sa Pon Jul 27, 2009 2:55 am

Anabela vec deste dana ima strah od insekata-i to kakav strah kad vidi osu,pcelu..... pocinje da vristi,place i sva se trese i trazi da idemo kuci.Kad stignemo kuci ona se smiri.
Ona i Andjela su bile 7 dana koje moje bake gde ima puno insekata i tamo je znala da presedi ceo dan u kuci da ne ide napolje.Ona kaze da joj je moja baka nesto pricala-neznamo da li ju je plasila sa tim insektima znam samo da dete ima toliko straha da je to strasno.
Neznam ni sama sta da radim,pricam joj kako oni nemogu da ujedu,kakao je normalno sto ih leti ima u tolikom broju...Da li neko ima neko slicno iskustvo?
Neznam da li da se obratim nekom nekom psihologu za ovako nesto.
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strah od insekata Empty Re: Strah od insekata

Počalji od Veka Pon Jul 27, 2009 4:24 am

Ivana, pricajte joj sto vise, objasnjavajte da joj bube nece nista... ja sam imala taj problem sa Danicom prosle godine u prolece kad su krenule bube na sve strane... u sred parka je krenula da vristi i da trazi da je nosim.... nisam smela da je spustim na tlo... sad je to proslo, sve je ok...bube su tu i to je to, mora da ih bude... e zato ja svima redom pricam da ne sme da plase dete ni sacim, za sve mora da postoji objektivni razlog za sta se nesto ne sme, a ne ujesce te buba, tamo ima zaba, babaroga....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu