Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Nestrucnost lekara i zdravstevenih radnika

2 posters

Ići dole

Nestrucnost lekara i zdravstevenih radnika Empty Nestrucnost lekara i zdravstevenih radnika

Počalji od Ivana_Sa Pon Maj 11, 2009 5:13 pm

Jako sam besna zbog nestrucnosti u zdravstvu...
Prvo sam juce procitala na Fb Vekin status da su Danici dali antibiotik a nije bilo potrebe za tako necim...uh..., a onda kao slag na torti sam otisla da podignem Anastasijine nalaze i na njima je pisalo DA SU POGRESNO UZETI-pedijatar nije mogla da veruje kaze nikad joj se nije desilo da vidi tako nesto a radi dug niz godina,kome god sam rekla svi su u cudu i na kraju smo otisli privatno da vadimo krv-a sto je dete su dete boli dva puta to nema veze.Ja vise dobijam ospe svaki put kad treba neko dete da vodim kod lekara i kad cujem sta sve rade po bolnicama.......
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nestrucnost lekara i zdravstevenih radnika Empty Re: Nestrucnost lekara i zdravstevenih radnika

Počalji od Endzi Čet Jan 21, 2010 10:42 am

Uzasno je kako su samo nemarni u pojedinim ustanovama (cast izuzecima).
Kad se Jana rodila imala je malo izbocen pupak koji se sporo susio i jedno vece poceo da se neprijatno oseca,bio je vikend i odmah smo otisli u bolnicu (na zalost radio je dr.koji se boji svoje senke),Jana je imala 7 dana...
A kaze on takav pupak ce joj ostati,tako ste ga napravili...ja pocnem da placem pa kao jel moguce da senece povuci,prosto mi je neverovatno da ce tako ostati...a njemu normalno.
Kaze da ostanemo u bolnici pa da joj ujutru vade krv,ja poludim tu (Vaki nas ceka kuci),doci cu ujutru da vadim krv,nema potrebe tu da spavam a on sav zbunjen...i napise u izvestaju "majka je odbila hospitalizaciju".
Tu noc sam preplakala,sve sam razmisljala koja budala kako me je preplasio....
Naravno da se Jani povukao pupak,to je samo bio tkzv "mesni" pupak i teze se susio ali smo posle svakog presvlacenja previjali i pupak...otpao je posle 15 dana i Jana sad ima presladak mali pupak,ali kad imas idiota za pedijatra srce ti ode u pete...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu