Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Oblacenje

+11
Stazi
IRENA
Dy
Lidija
Pokita
tanasija
Boka
Milica
Mildan
Veka
sodjom
15 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Oblacenje Empty Oblacenje

Počalji od sodjom Čet Okt 25, 2007 2:37 am

Moje dete nece da se presvlaci Crying or Very sad

Kad negde krenemo jurim ga po pola sata da obuce pantalonice...e onda nece te, hoce bas one druge...pa nece gospodin duksericu koja nema sliku majstor Boba....ubicu se :ups: I tako svaki put....

Kako se vi doterujete....
sodjom
sodjom
Novi član
Novi član

Broj poruka : 14
Godina : 43
Lokacija : Nis
Datum upisa : 22.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Veka Čet Okt 25, 2007 3:09 am

Otprilike ovako kao i vi, s tim sto prethodno odabere i to nosimo, nema premisljanja! a jurimo se po celoj kuci! Tu izgleda nema leka!
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Mildan Čet Okt 25, 2007 4:25 am

I ja moje uglavnom jurim po kući da ih obučem.Dani ako se nešto ne sviđa što sam odabrala nema šanse da obuče.Kaže da dam to Mici da obuče.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Milica Čet Okt 25, 2007 4:34 am

Pa Nata je jos mala za modne podvige, ali uskoro ce i ona tako da se ponasa osecam
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Boka Sub Okt 27, 2007 10:57 am

I mi smo još mali za izmišljanje, ali se jurimo po celoj sobi u svakom slučaju, naročito za pelenu!
Boka
Boka
Novi član
Novi član

Broj poruka : 18
Godina : 43
Lokacija : Smed. Palanka
Datum upisa : 19.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Gost Sre Nov 21, 2007 12:40 am

nina je vec pocela da sama bira sta ce da obuce i ako joj ja spremim nesto, ona to nece ko zna zasto obuci pa bog,onda ona sama izabere i ili to ili nista.
tako da je vec pocela da se modira.
nikola nece da obuce duks ako nije nodi na njemu ili majstor bob,tako da je i on poceo da izvodi,a za oblacenje i stavljanje pelena jurimo se po kuci kao i svi vi.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od tanasija Sre Nov 21, 2007 10:32 am

iva pocinje da zeza kad nece da ide negde npr. kuci od babe i dede stisne rucise i nece da obuce jaknu, ili ne da da joj obucem pantalonice posle presvlacenja pelena
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Pokita Čet Nov 22, 2007 11:27 am

Uzas, nekada dobije cak i "pljus" da bi se smirila i obukla!

Hoce da nosi samo ono sto ona izabere, i onda nekada krenemo u setnju i izaberemo sta da obuce a ona nece "dozvolimo" joj da pokusa da izabere sama sta hoce a ona izabere pizamicu i hoce u njoj i tacka.

Ma muke mucimo!!!
Pokita
Pokita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 123
Godina : 37
Lokacija : Nis
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Lidija Pon Dec 03, 2007 1:00 am

Mi kako kad,ponekad je mirna i bez problema se obučemo a ponekad moram da je jurim po kući sa raznim obećanjima kako bih uspela da je obučem. :ups:
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Dy Pon Dec 03, 2007 1:02 am

anastasija sama donese svoju jaknu kada hocemo vani, ali nece da je obuce vec da je ja spakujem u njenu torbu..i uglavnom ne voli da se oblaci, to je nastalo odjednom..tako da se nadam da ce odjednom i prestati.
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Dy Pon Mar 10, 2008 8:52 pm

novost- pitam je hocemo napolje, ona kaze daaaaaaa, i ide da donese jaknu...Stavi je pored mene, i bjezi - ne dozvoljava da joj obucem, i onda vristi, i tako se ganjamo. Oblacenje mi je postalo smor zivi....
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Gost Pon Mar 10, 2008 8:54 pm

ja oblacim ujuru cim ustanu i jednog i drugog,sa ninom nemam problema,ona se nekad i sama obuce,ako ne zurimo,nikolu ponekad gadjam po kuci i to uglavnom da mu obucem pola svari,jer mi pola da,a na pola pobegne pa ga ja vijam...
inace hoce da saradjuju i sto se tice jakni,kapi,salova pogotovo sad zimi,ne skidaju ih,i ne bune se kad im ih oblacim .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od tanasija Ned Apr 06, 2008 9:19 pm

iva je pocela da bira garderobu. ja kao ne obracam paznju ali izludjuje me. ja hocu da joj obucem neke hulahopke kaze nece iva buce te opke oce duge ode u fijoku i izbunari neke koje joj se u tom trenutku vise svidjaju, imam dve bluze koje nece nikako da obuce, ja je samo iznesem i ne komentarisem, ona se okrene i kaze necu tu buuuuuuuuzu ja kazem sto ivka bas je lepa, kaze govedo nije lepa buza
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Dy Ned Apr 06, 2008 9:23 pm

tanasija ::iva je pocela da bira garderobu. ja kao ne obracam paznju ali izludjuje me. ja hocu da joj obucem neke hulahopke kaze nece iva buce te opke oce duge ode u fijoku i izbunari neke koje joj se u tom trenutku vise svidjaju, imam dve bluze koje nece nikako da obuce, ja je samo iznesem i ne komentarisem, ona se okrene i kaze necu tu buuuuuuuuzu ja kazem sto ivka bas je lepa, kaze govedo nije lepa buza


hihihihi i mi smo takvi..samo sto kada recimo hoce da joj obucem neku majicu i ja krenem istu obuci, ona bjezi i nece..

nego tanasija podsjeti me..moje dijete ulazi u fazu haljinica...sad joj fora da rovari po ormaricu i trazi haljinu..i kaze ..mama buci KAJINU..i tako u haljini hoda po cijeli dan po kuci!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od tanasija Ned Apr 06, 2008 11:13 pm

iva je za sad u fazi da zna sta nece, kad bude dosla u fazu da zna sta hoce, pocecemo intenzivno da se svadjamo. a haljinice joj se svidjaju sve se gladi po stomaku kad joj obucem haljinicu i prica lepa ljinica, zimsku imamo samo jednu pa se nadam da do leta nece da nauci da mi trazi da joj oblacim haljinicu.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Mildan Pon Apr 07, 2008 6:08 am

Mica kopira uglavnom seku.Tako da ako starija obuče haljinicu, onda traži i ona.Ali ima omiljene bluze.Ako ih vidi da se suše, odmah se skida i traži da joj obučem to što hoće, tj.voli.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od IRENA Uto Apr 08, 2008 10:36 am

Žeki čim dođe kući on  se skida u gaćice i majicu i obuva patofne nema šanse da ga nateraš da nešto obuče sem ako treba da se ide negde onda odma skače.
IRENA
IRENA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 68
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Dy Čet Jun 12, 2008 7:59 pm

O mi smo u fazi, da kada idemoo van..ona bira robicu..i kada bi nju slusala, naprimjer sinoc-posto pada kisa, trazila je zimsku kapu, majicu neku koja nije ni za po kuci, kajinu(haljinu) i sandale..uzas..
i onda joj jedva obucem ono sto treba!! Nije zadovoljna maminim izborom!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Stazi Pet Jun 13, 2008 12:21 am

Moja Viktorija hoce samo suknju a ako to nema onda u haljinu ni za zivu glavu nece pantalone da obuce u vrtic! A obucu sama bira i oblaci!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od IvanaPG Pet Jun 13, 2008 2:40 am

Andjela odavno sama bira sta ce da obuce , i to traje......
a Andrea onda kopira Andjelu i po pola sata im treba da se obuku kad idemo negdje .
obucu isto andjela sama bira , kao ona je vise velika i oce sama , a onda i andrea ce isto sto i ona, uhhhhh
sta me tek ceka kad mihaela malo poraste....
IvanaPG
IvanaPG
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 367
Godina : 40
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od tanasija Ned Jun 15, 2008 11:23 pm

iva sad ima citavu gomilu stvari koje nece da obuce, poludecu. skoro joj moja mama kupila neke prelepe pantalonice na tregere i u prodavnici je pitala da li joj se svidjaju i da li su lepe, i ona sve super jednom ih je obukla ja ih oprala i od tad nema sanse, vristi, urla. samo da odlepi covek, ne znam kako da je namolim da ih obuce.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od amarilis Pet Apr 16, 2010 9:10 am

Marija jos uvek oblaci sta joj se ponudi tj sta joj obucem. Ali polako primecujem da kad otvorim orman sa njenom garderobom, hvata se za suknjicu ili haljinicu... i naravno to zeli da obuce u tom momentu.. to je drzi neko vreme... i posle opet po starom. Ali zato je uvek u nekoj ne prikladnoj obuci, skida patikice i naravno uskace u moju ili tatinu obucu... nebitno ciju, vazno da je velika i da lupa kada hoda .....
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od tanasija Ned Maj 09, 2010 9:25 pm

Mi jos uvek nemamo biranje garderobe, oblaci se sta mama uvece odredi i to je to. Kad su posebne prilike pitam je i dozvolim joj da odluci, ali svakodnevno joj ja odredjujem sta ce da obuce.
Ali imamo problem sa oblacenjem tipa obucemo majcicu pa mi pobegne 'samo da nesto uradi' pa obucemo pantalonice, pa mi se opet izmigolji i tako se oblacimo po petnaest minuta, izludim lepo, onda pripretim i kao se smiri, ali ako ne delam brzo...
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Veka Pon Maj 10, 2010 11:43 am

Mi imamo jako veliki problem zvani suknjice...Danica bi ih nosila 24h...vec je nagovestila da vise nije hladno i da moze da spava u spavacici koja joj leprsa.... haoticno je kad vidi da sam ja u suknji ujutru a njoj izvucem pantalone za vrtic.... onda krene objasnjavanje zasto sam ja u suknji, zasto ona ne moze suknju..... vec smo krenuli da vadimo suknjice i haljinice koje moze da nosi...
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Brizna mama Čet Maj 13, 2010 11:50 pm

Eheehhe na mamu,nema sta Smile mozes da probas evo 'vako Very Happy ako ona kaze da nece da obuce pantalonice,sakrij joj suknjice i haljinice i svu odecu sem njih.Pretvaraj se da zoves vaspitacicu i da je rekla da svi moraju da dodju u pantalonama,pa ce dobiti slatkise,igracke...Ili je pusti da jedan dan nosi po hladnom danu suknjicu,a kada se smrzne,morace da se obuce!Ili joj daj da nosi neku njenu suknjicu kada u vrticu nesto slikaju,ili nesto prave,a ona ce se isprljati.Kada se to desi,bice joj zao i vise nece nositi suknjice u vrtic!Nadam se da sam barem malo pomogla... cheers I love you
Brizna mama
Brizna mama
Novi član
Novi član

Broj poruka : 21
Godina : 51
Lokacija : Iza kuhinjskih vrata...
Hobi : Sve sto je vezano za zivotinje,dizajniranje i kuvanje!
Datum upisa : 11.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oblacenje Empty Re: Oblacenje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu