Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Povrede

+7
Ivana_Sa
Ivana
Veka
Mildan
Miloseva_mama
Bojana
tanasija
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Povrede - Page 2 Empty Povrede

Počalji od tanasija Uto Okt 28, 2008 12:47 am

First topic message reminder :

Iva se juce popela na televizor, od njene tezine on je skliznuo sa police i pao na nju. Povredila je nogu, ima veliki otok. Isli smo kod lekara, kod decjeg hirurga, koji je bio krajnje nezainteresovan, poslao nas je na rendgen, snimili smo, hvala Bogu nema preloma ni naprsnuca. Kost je netaknuta. Stavili su joj zavoj i to je to, na kontrolu idemo u petak.
Ja sam svesna da ja imam samo jedno dete, a ti lekari pogledaju pedesetoro dnevno, ali verujte da je nije ni pogledao, nije joj se obratio kao da sam donela lutku, a ne dete. Mozda gresim ali misli da ne bi bilo potrebe za snimanjem da je terao da hoda pred njim i da je malo vise ispipao otok.
Verovatno su se svi pitali gde je bila baba kad se ona popela na tv, ali baba mora da ode do wc ili do kuhinje na par minuta ne moze da bude svake sekunde uz nju. Ona je to uradila za 3 sekunde, htela je da dohvati daljinski koji je bio na tv-u.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole


Povrede - Page 2 Empty Re: Povrede

Počalji od Veka Uto Avg 17, 2010 8:47 am

Pa lepo dete kaze da ce proci...ljubi ti po jednom i za nas da mu brze prodje!!!
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu