Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Deciji hod

3 posters

Ići dole

Deciji hod Empty Deciji hod

Počalji od Veka Sre Jun 25, 2008 10:16 am

Posle dugog premisljanja gde da stavim temu odlucih se za zdravlje. Naime, kupimo mi Danici sandale otvorene, samo kais preko prstiju i jedan oko zgloba- ne moram vam reci njenu radost.... ali......... primetimo mi da Danica ne hoda bas najbolje u njima, tl.krivi noge, izbacuje prste sa strane, noge drzi u neki cudni polozaj. Kad danas primetimo da pocinje tako da hoda i po kuci bosa. Tako resismo da se ona malo krcka u patikama, a da sklonimo sandale dok ne kupimo neke zatvorene. Nase iskustvo sa sandalama i ne bas tako lepo.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deciji hod Empty Re: Deciji hod

Počalji od Stazi Uto Jul 29, 2008 8:40 pm

Veko jesi sigurna da je krivljenje noge pocelo sa sandalicama? Naravno sandalice ne drzenogu toliko dobro kao i patike i cipele.
Cerka moje sestre je sada kod mene na spavanju i ona nosi ortopedske cipele jer joj stopala idu prema unutra, ali tako je bilo jos i kada je bila mala, ali tek sada su joj napravili ortopedske cipele. POsto je tako ostala kod nas navrat-nanos, nije donela nikakvu odecu, obucu i sto se tice odece uvek se nadje nesto ali obuca malo teze posto nosi poprilicno velik broj. I tako ja odem u 89 din prodavnicu da joj uzmem nesto da ima dok je ovde (da ne unisti cipelice jer planiramo da idemo u prirodu), i noge joj bas setaju levo desno, tako da sandalice i nisu najbolja solucija, ali ako ih ne nosi stalno mislim da nije problem.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Deciji hod Empty Re: Deciji hod

Počalji od Veka Uto Jul 29, 2008 11:38 pm

Da, definitivno jesu bile sandalice, prestali smo da ih nosimo, vratili se patikama, kupili nove cipele,malo otvorenije, i sad je sve u redu, ponovo normalno hodamo.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deciji hod Empty Re: Deciji hod

Počalji od Mildan Sre Jul 30, 2008 2:56 am

Dobro da ste to na vreme primetili, da joj se ne bi nogice navikle na taj krivi hod.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deciji hod Empty Re: Deciji hod

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu