Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

+3
pricalica
Cvrki
Dy
7 posters

Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Dy Uto Apr 01, 2008 2:41 am

jel iko to imao od vas??? i kakvi su simptomi???
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Cvrki Uto Apr 01, 2008 8:29 pm

Ja sam imala toliko jaku upalu i toliko puno bakterija da sam mokrila krv. Izlečila sam se injekcijama i ujutru i uveče i to geramicinom- valjda. Simptomi: jak bol u donjem delu stomaka pre nego što počneš da mokriš i kad završavaš sa mokrenjem, toliko jak bol da ne smem da pustim mokraću, bar je kod mene bilo tako, ali to je zato što sam ja imala baš jaku upalu. Kažu, kad jednom dobiješ urinarnu infekciju, posle si na nju pretplaćen.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od pricalica Uto Apr 01, 2008 8:47 pm

Jeste gadno.Ja sam imala te infekcije dugo,a onda su se bakterije uspentrale do bubrega...3 nedelje sam lezala uu bolnici.Ne igraj se s tim,idi dobrom urologu,a ne sarlatanima kao sto sam ja kao studentkinja,pa nikada da se zaleci kako treba dok nisam nagrabusila...Kao preventivu,uzmi caj od brusnice,persuna,utopli se uvek,carape i leti,pokrivena krsta...Ja i dan danas ako mrvicu nazebem,gotova sam...Lecenej iskljucivo injekcijama,zavisi koju bakteriju imas,radi se antibiogram.Ja sam imala streptokokus ureaze,tako nekako,primala longacef 2 dnevno,4 dana.
avatar
pricalica
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 220
Godina : 48
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Mildan Čet Dec 04, 2008 12:51 am

Trenutno imam upalu bešike i dobila sam 6 garamicina.Primila sam već dva i malo mi je bolje.Već nedelju dana imama bolove kada mokrim, kao da mi neko nabija nož.Juče popodne nisam baš mokrila krv, ali kada sam se obrisala bilo je vodene krvi.Skoro da sam pala u nesvest, kasnije.Bolelo me je jako i valjda mi je pao i pritisak.Jedva sam stigla da pozovem mm da odmah dođe kući sa posla pošto mi nije dobro.Zapušile su mi se uši i sve mi je bilo mračno, a ja sama sa decom.Srećom brzo je prošlo, a i on je stigao baš brzo.Tako da sam sinoć otišla kod dr-a i odmah primila injekciju.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Andjela Čet Dec 04, 2008 1:26 am

Cim pocnes sa terapijom odmah bude lakse...i kad izlijecis infekciju dugo poslije toga moras piti dosta tecnosti,najbolje cajeva da bi isprala eventualne zaostatke bakterija i da malo bolje pazis taj dio tijela Laughing
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Veka Čet Dec 04, 2008 1:33 am

Vesna, zasto si toliko cekala? Nadam se da ces biti dobro. Kako ti je sad? :laska:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Beba Čet Dec 04, 2008 3:37 am

Ja sam se kroz celu trudnoću borila sa bakterijama u mokraći, a kad sam izašla iz porodilišta, proradila mi ešerihija koli, dva sata nakon izlaska dobila sam visoku temperaturu i bolelo me toliko da sam se kretala uz pomoć pridržavanja skroz povijena, nisam mogla da se uspravim, i kad mokrim, što je bilo jako često, teralo me i kad imam 2 kapi u bešici, boli kao ludo i kad kreće i kad prestaje... Pila sam antibiotik, mislim cefaleksin, pila čaj od peršuna i čaj za trudnice i dojilje Dr. Josif Pančić, i Prolom vodu jer je naša voda puna kamenca. Ali tad sam se tek porodila i zbog Nikole nisam smela ništa jače, ne znam kakva bi mi terapija bila da je normalna situacija.
U septembru na Kopaoniku imala sam slične simptome, ali slabije, i neka baba mi je dala sušeni kantarion da pravim čaj od toga, posle dva dana su mi prestali bolovi, pila sam još par dana i evo još uvek nije se ništa vratilo...
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Mildan Čet Dec 04, 2008 4:06 am

Mene je prošle nedelje bolelo na pola mokrenja.Kući sam stavljala termofor, pila čajeve od žalfije, uvin čaj i skoro da mi je prošlo.U utorak me ništa nije bolelo, ali juče nam je na poslu izbila kanalizacija i nisam mogla u WC, pa sam trpela nekih sat ipo.S posla kada sam pošla skvasile su mi se malo noge, čizme su mi propustile, a ceo dan je lila kiša.Verovatno mi se zbog toga povratilo i to drastično.Prepodne me nije ništa bolelo, ali posle kući bolelo me je, svrbelo, peklo, a nisam mogla da mokrim.Kao da mi je bila puna bešika, a nemam šta da izbacim.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Veka Čet Dec 04, 2008 4:08 am

Jesi sad bolje, Vesna?
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Mildan Čet Dec 04, 2008 4:54 am

Mnogo bolje.Posle prve injekcije mi je bilo bolje, a još više posle druge.Malo me boli kada mokrim, inače ovako ne.
Danas i sutra sam na bolovanju, tako da sam na toplom.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!! Empty Re: prehlada mokracnih kanala i bakterije u urinu!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu