Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Trudnicke dogodovstine

2 posters

Ići dole

Trudnicke dogodovstine Empty Trudnicke dogodovstine

Počalji od pricalica Sub Mar 22, 2008 9:04 am

Pade mi na pamet da otvorim ovu temu,da se malo nasmejemo nasim mukama iz perioda trudnoce.

Evo moje jedne bruke.Nakon zavrsetka casova,trebalo muz da dodje da me pokupi da odemo do grada malo.Na sred nase setnje,ja osetim da mi se ide na nosu Very Happy Posto u ovom gradu nema javnog WC-a,ja pozurim kuci sa muzem i menjam sve moguce boje u licu...Medjutim,koliko god da sam se mucila,nisam mogla da izdrzim i lepo se uneredim u gace na jedno 200 m od stana...U sred bela dana...To je bilo u 4-om mesecu trudnoce,ne znam sta mi je bilo,ali nisam mogla da zadrzim tu erupciju... Embarassed
avatar
pricalica
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 220
Godina : 48
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trudnicke dogodovstine Empty Re: Trudnicke dogodovstine

Počalji od Gost Sub Mar 22, 2008 9:41 am

Hihihi bas me slatko nasmeja zeno..ali oprosteno ti je i desava se svasta u trudnoci i jos samo da kazem super ideja za temu... Wink

Ja neznam koliko je ovo dogodovstina,ali evo ispricacu vam..naime bili mi na slavi u obliznje selo sa prijateljima ,tu bilo kako i na svakoj slavi red nalaze standova sa raznim poslasticama,slatkisima ,bombonama svih vrsta i to sve onako na izvolte po tezgama..... prolazimo mi i ja gledam u sve to tacnije u karamele koje obozavam i umesto da kupim sebi iste i jos poneke ruka mi sama krenu prema njima i ja onako u slast pojedoh dve tri karamele,pa krenuh redom,te dve tri gumene,te dve tri vocne i nista ja ko da mi je neko rekao samo se ti posluzi koliko i sta zelis...prodavacica me je prvo u cudu gledala,ali kad mi je videla stomak,valjda je shvatila sta mi je i ni rec mi nije rekla samo se slatko nasmejala i jos mi u jednu kesicu upakovala od svake po malo i uz komentar "ziva bila" na "zdravlje nek su ti" ili tako nesto me i pozdravila...

Darko zamalo nije propao u zemlju od sramote,nudio zeni i pare da plati sve sto sam ja pojela i cime sam se posluzila,ali ona nije htela ni da cuje...a ja nista meni to bilo sasvim normalno valjda sam mislila nece me niko ovako trudnu napasti i izgrditi i nece imati srca odbiti trudnicu...kasnije kad su se bombone izvarile u stomaku bilo mi zao zene jer sam joj pojela skoro ceo pazar....ali tada sam se onako za dz najela bombona kao nikad...neznam samo sta bi bilo da sam to uradila u prodavnici...morala bi platiti naravno,mozda bi i ispala i lopov ko zna, svi bi me verovatno u cudu gledali kad bi pocela otvarati sve sto mi se u tom trenutku prijelo hihihihihihi..

Eto u tom dobu svasta nam se dogadja sto nam recimo kad nismo trudni ne bi nikad palo na pamet,a u trudnoci uvek mislimo sve nam je dozvoljeno i postedjene smo svega jer nosimo novi zivot u sebi...pa ce nam malo ko protivreciti nasoj zelji ili odbiti istu...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trudnicke dogodovstine Empty Re: Trudnicke dogodovstine

Počalji od Gost Sub Mar 22, 2008 9:51 am

Jednom smo se tako ja i Darko vracali od nekih prijatelja meni se toliko pripiskilo da nisam mogla izdrzati i to na pola puta...to je bilo pred kraj trudnoce i tada kad bi me Nina ritnula (bila sam trudna sa njom) samo bi mi se napunila besika i ja bi istog trenutka morala isprazniti istu...
E sad isli smo tj bili smo u kolima i Darko je normalno vozio,ja stezala noge,krivila se na sedistu,ma kakvi nemogu izdrzati mislila sam upiskicu se svakog momenta...

I tako na zadnjem semaforu posto prijatelji nisu ziveli bas blizu nase kuce...kazem ja Darku ma batali crveno ,vozi ja ne mogu vise...i tako on prodje kroz crveno,naravno opet pazljivo,kad na sledecem cosku milicija,zaustavise nas,mi stadosmo,Darko otvorio prozor i ni pet ni sest ni dobro vece ma nista...gospodine moja zena mora hitno u wc,a ja u sekundi promenila sto boja,pogleda on u mene vidi covek teska situacija i pusti nas i jos nam kaze sledeci put idite zaobilaznim putem gde nema ili ima manje semafora,a ne magistralom...i tako nas je taj put moja trudnoca i moja puna besika spasila od kazne za prelazak na crveno...aja srecna stigoh kuci i pravac wc...ipak sam uspela da izdrzim do kuce..ali da nas recimo milicajac nije pustio,ili da je Darko stao na pomenuti semafor da saceka zeleno...verovatno bi sediste vrlo brzo ispod mene bilo vruce.... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trudnicke dogodovstine Empty Re: Trudnicke dogodovstine

Počalji od Mima Ned Mar 23, 2008 12:00 pm

Meni se stalno desavalo da mi izleti golubTrudnicke dogodovstine 10_15_6ali vise ne,hahaha,il mi se besika odjednom napuni pa pustim malko...
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Trudnicke dogodovstine Empty Re: Trudnicke dogodovstine

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu