Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Pacnice-patofnice za unutra

+9
Ivana
Mildan
Beba
Dy
Emi
Mima
maja31
Endzi
Andjela
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od Gost Pet Feb 29, 2008 11:42 pm

First topic message reminder :

da li vasa deca vole da nose pacnice za po kui,da li iz izuvaju,i najvise vole da su u carapicama,pa muke mucite sa obuvanjem/izuvanjem?
moji su kao bebe uvek imali patofnice,cak su i leti kad je bilo jako tplo imali tanke carapice na nogama,kasnije kad je nina bila starija muke smo mucili sa obuvanjem kucnih pacnica,ja joj obujem ona trlja jednu o drugu i izuje i tako po dvadeset puta dnevno.
kupovala sam joj i na cicak i one klasicne,ma neznam kakve nisam nijedne nije mogla ili htela da istrpi,onda sam joj kupila neke na snalu oje je bilo malo teze izuti,pa se nije ni trudila tako da smo se nekako navikli da nam noge uvek budu obuvene.
danas ima svoje papucice za po kuci,u vrticu ima pacnice u koje se preizuje i vise nemamo tih problema.

nikola on je kao mali voleo da bude obuven,uglavnom u svoje cupelice,a ekad sam ga pustala boog,u fazi prohodavanja jer su mu cipele smetale pri puzanju,pa su mekane patofnice bile spas.
danas mrzi da ima bilo sta na ogama unutra,ima i pacnice i patikice za po kuci,ma kakvi obuje ih dok ja vidim,cim se okrenem on ih izuje,a ja se sva najezim kad ga vidim bosog jer laminat nije bas tako topao,a i kad pretrci kod bake kroz ladan hodnik gde je samo linoleum nije mi bas prijatno.
nda sam mu kupila debele termo carape sa onim sapicama dole protiv klizanja,to mu se jako svidja,i njih mu obujem sad zimi cim ustane i nekako je navikao na njih,vise ne kuburimo sa obuvnjem/izuvanjem,mada mu ponekad padne na pamet pa i njih izuje,ali sve redje i redje.

zimu izmedju ostalog nevolim bas zbog tog redovnog obuvanja,ubedjivanja oko istog,jedva cekam leto da trckaju bosi,i da ne moram da razmisljam sta su i da li su obuli,niti trcim za njima i vicem "obuj se"...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od Cvrki Čet Apr 09, 2009 5:46 am

Strašno...sa nekim vaspitačicama...

Ja ću Sari da uzmem letnje patofnice, one koje su malo otvorene.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od Ivana Čet Apr 09, 2009 9:10 am

Mildan,bas mi je zao,ne mogu verovati da im je toliki problem da je obuju-izuju,stvarno bezobrazluk!!
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od amarilis Čet Apr 09, 2009 10:35 pm

Vaspitačice!! Gospođe na nivou, pa šta one umišljaju.... one su tamo da našu dečicu vaspitaju, da im pomažu pri obuvanju, hranjenju... ma svemu! Strašno kako se neke ponašaju.... baš mi je žao Mildam što baš tebi tako nešto dopade...
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od Mildan Pet Apr 10, 2009 2:04 am

Danas je otišao tata po Micu, ali vaspitačica (ona koja je u drugoj smeni i inače najodvratnija u jaslicama), je pošla ranije na neki seminar.Pa ćemo u ponedeljak da joj damo izveštaj i začepimo joj usta.Vaspitačica koja je bila ujutru je lepo dočekala, nije ništa rekla, sve po starom, osmeh i "Uđi Mico."
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od Ivana Pet Apr 10, 2009 2:07 am

Vesna,obavezno im recite,nema smisla da se zezaju sa zdravljem deteta!
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od Veka Pet Apr 10, 2009 3:29 am

Ma samo po kratkom postupku, Vesna, joj ja ne znam kako bih reagovala na tvom mestu... Shocked
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od tanasija Ned Apr 12, 2009 9:50 am

E znas sta da izvinete svi ja bih im Je*ala mater, nasta to lici, pa nije niko besan da detetu nosi ortopedske cipelice. Ako tako mora ima da je obuvaju i izuvaju i sa osmehom da pitaju jel sve u redu, stoka obicna ako se mene pita, stoka!
Iva nosi cicibanove oduvek, probala sam jednom neke druge ali mi se nije svidelo kako gaz u njima pa sam joj posle dva dana opet kupila ciciban. Kupujem joj uvek one letnje otvorene kao sandalice, jer joj se dosta znoju noga. Uostalom svuda gde ona provodi vreme prilicno je toplo pa nema potrebe za onim debelim papama.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od tanasija Ned Okt 11, 2009 7:30 pm

Posto nam sada treba dva para patofnica, jedne za obdaniste i jedne za ostatak dana kod kuce, kod babe i po raznim gostima i igraonicama, Iva ima jedne cicibanove koje su joj u obdanistu i jos jedne bambini ili tako nesto se zovu. Slatke su i dobre, pozadi imaju ojacanje, debeo im je djon, ali savitljiv... sve u svemu su bas ok i jeftinije su od cicibanovih, ali da se ne lazemo ciciban je ciciban.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od Ivana Uto Mar 16, 2010 1:19 am

Stefan uopste nece patofnice,samo bi bio bos i trazio neke moje klompe i papuce po kuci,pa ih obuvao Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Icon_lol .
Bas sam se bila plasila da se ne prehladi,toplo nam je u kuci,ali mi ipak nije svejedno,pa sam sve isprobala,uspelo je jedino sa prolecnim patikicama,njih bas voli,mada i njih nosi neko vreme,pa izuje Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Icon_sad
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pacnice-patofnice za unutra - Page 2 Empty Re: Pacnice-patofnice za unutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu