Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

"Bozen" kozmetika

+3
maja
Veka
Bojana
7 posters

Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty "Bozen" kozmetika

Počalji od Gost Pet Jan 25, 2008 9:44 pm

da li ste probale nesto iz njihovog asortimana proizvoda?
ako jeste kakva su vasa iskustva i da li ste zadovoljni?
ja jos nisam nista,a cula sam da je mnogo hvale,pogotovo preparate za mrsavljenje(sto mi doduse netreba),kupke,soli za kupanje,sapune,rukavicu za skidanje sminke....
svidja mi se prvenstveno jer je sve na bazi algi i prirode.
videla sam nedavno kod kume set "bozena" koji je dobila na poklon,ambalaze su ekstra,a o mirisima i izgledu istih da i ne govorim,ali kakva su zaista njihova dejstva,da li su stvarno delotvorni ili je i ova kozmetika jos jedna zrtva reklame.
molim vasa iskustva,misljenja....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Bojana Pet Jan 25, 2008 10:01 pm

za rukavicu znam da je odlicna jer sam je koristila,a za ostale proizvode ne znam ali ne zelim nekako ni da znam,imam neki otpor prema tome,ne svidja mi se ona teta,hihihi
mislim da je vise do reklame sto su popularni proizvodi,ali da ne gresim dusu nisam nista probala da bih mogla da pricam sa sigurnoscu
a to za mrsavljenje koristila moja kuma i nije joj nista pomoglo,mislim da moze da pomogne onima koji imaju po 30kg viska ali onima sa 5-10kg viska ne
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Veka Pet Jan 25, 2008 10:37 pm

Za rukavicu sam i ja cula da je super, ali iskustvo komsinice mi kaze nikako turbo slank, zena je uz jedan drugi preparat smrsala sa 109 na 70 kg, i onda se polakomila i pocela da pije bozen a ostavila ovaj koji je pila i dodala 5kg za par dana....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od maja Pet Jan 25, 2008 11:10 pm

I ja glasam za rukavicu-stvarno je odlicna.
Ali sam, kao i Veka i Bojana, cula da je Turbo slank ono-NE, NIKAKO!
Mnogo ljudi koje poznajem je imalo bas losa iskustva sa njim.
Uostalom, da su te tabletice dobre i delotvorne smrsala bi i teta gazdarica iliti Bozen!
A ostale proizvode nisam koristila, ali bih rado probala kupke, soli, pilinge...taj SPA program.
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Miloseva_mama Pet Jan 25, 2008 11:21 pm

maja ::I ja glasam za rukavicu-stvarno je odlicna.
Ali sam, kao i Veka i Bojana, cula da je Turbo slank ono-NE, NIKAKO!
Mnogo ljudi koje poznajem je imalo bas losa iskustva sa njim.
Uostalom, da su te tabletice dobre i delotvorne smrsala bi i teta gazdarica iliti Bozen!
A ostale proizvode nisam koristila, ali bih rado probala kupke, soli, pilinge...taj SPA program.
upravo sam ovo isto htjela da napisem.... potuno se slazem
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Gost Sub Jan 26, 2008 12:35 am

i moja koleginica koja od puberteta muke muci sa viskom kilograma popila je par kutija turbo slanka,i oslabila svega nekih 5 kg,a posle je sasvim slucajno naletela na neki uvozni proizvod neznam sad kako se zove i skinula celih 10kg,jos uvek ima viska,ali s vremena na vreme kupi taj proizvod koji nije bas jeftin i tako balansira tezinu.
znaci turbo slank-cista reklama,sto vi kazete mozda onima koji imaju preko 30kg viska,a da je stvarno dobar potpisacu maju i reci i teta bozen bi bila ko izvajana ..hihihihi.
rukavicu vidim svi hvalite ,cula sam i od drugih da zaista deluju i da je nekome desna ruka.
izgleda jedino kupke,sapuni,soli za kupanja ,pilinzi ostaju kao proizvodi koji su dobri,verovatno opustaju i cine kozu mekom...
dok ne nadjemo nekog ko ih je koristio nemozemo ni to sa sigurnoscu da tvrdimo???!!! confused
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Andjela Sub Jan 26, 2008 2:05 am

Ja konkretno nisam nista koristila od tih proizvoda,kao i vi poznajem neke koji su koristili te tablete za mrsavljenje ali nisu bili zadovoljni!
Voljela bi da probam tu rukavicu,kad je svi toliko hvale!
A ovi ostali proizvodi za njegu tijela ne vjerujem da su nesto revolucionarni,vjerovatno kao i svi ostali proizvodi te vrste.....uostalom da uradite pilig koze bilo cime iz svoje kuhinje koza ce da bude isto tako mekana i podatna tako da to i nije neko mjerilo djelotvornosti.......mislim da je to samo reklama.
Ali to je samo moje misljenje,kao sto rece Renata dok ne naidje neko ko je isprobao te mirisne stvarcice pa nas mozda razuvjeri pa da onda nesto i isprobamo!?
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Betty Boop Ned Jan 27, 2008 12:01 am

Božen u životu ne bih koristila za mršavljenje! Da je dobar, i ona debela krava gđa Božen bi bila šlang i ne bi morala da izdužuje snimak sa reklame!!! A i za rukavicu sam čula da nije pogodna za sve one koji imaju osetljivu kožu, mada nisam je probala...a i ne želim da je probam.
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Stazi Uto Jan 29, 2008 7:35 am

Miloseva_mama ::
maja ::I ja glasam za rukavicu-stvarno je odlicna.
Ali sam, kao i Veka i Bojana, cula da je Turbo slank ono-NE, NIKAKO!
Mnogo ljudi koje poznajem je imalo bas losa iskustva sa njim.
Uostalom, da su te tabletice dobre i delotvorne smrsala bi i teta gazdarica iliti Bozen!
A ostale proizvode nisam koristila, ali bih rado probala kupke, soli, pilinge...taj SPA program.
upravo sam ovo isto htjela da napisem.... potuno se slazem

I ja sam isto ovo pomislila. Kada god bi videla reklamu za Bozen, pogotovo za turbo slank tablete i onda pokazali Gospodju Bozen pomislih ako je to zaista delotvorno sto onda ona nije mrsava i fit!!!

Jedna moja prijateljica ih je probala i udebljala se od istih. Kada ih je nazvala i to im rekla rekli su joj da su te tablete na bazi B vitamina i oni koji se goje od B vitamina (sto je kod nekih i slucaj) gojice se i od ovih tableta.
Onda im je ona rekla, pa onda inaglasite to dal judi ne bacaju pare za dzaba!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Stazi Uto Jan 29, 2008 7:36 am

Bojana ::
a to za mrsavljenje koristila moja kuma i nije joj nista pomoglo,mislim da moze da pomogne onima koji imaju po 30kg viska ali onima sa 5-10kg viska ne

Bojana, moja svekrva ima 110 kg i pila te tablete ali joj nije nista pomoglo.

I ja sam jako zadovoljna rukavicom za skidanje sminke.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Gost Uto Jan 29, 2008 8:58 am

Imam rukavicu i jako mi odgovara. Spas je kad dodjem uvece kasno i sto pre hocu u krevet. Skinem svu sminku za sekund, operem lice gelom i to je to. Ne koristim samo nju vec i penusavi gel koji i inace koristim jer mislim da skine rukavica sminku ali ne ocisti temeljno kozu. Desilo mi se nekoliko puta da ne upotrebim gel i nisam imala problema jer generalno imam kozu koja nije osetljiva, ali izbegavam da to radim.
Nekoliko puta sam prijateljicama kupila i Bozen gelove za tusiranje i kupke- obicno one sa sedefom. Neke imaju lepu ambalazu pa mogu biti dobra dekoracija za kupatilo. Sama ih nisam koristila ali koliko sam pitala drugaricama su se dopale.
A sto se proizvoda za mrsavljenje tice- Bozen ili bilo kojih drugih, imam sasvim drugaciji komentar. Sta je to sto moze da te natera da posegnes za tim proizvodima a ne za zdravim zivotom- zdravom izbalansiranom ishranom i fizickom aktivnoscu?! Ja sam bila, ostala i bicu skroz protiv bilo koje vrste tih proizvoda.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Stazi Uto Jan 29, 2008 9:25 pm

Cogswell ::
Sta je to sto moze da te natera da posegnes za tim proizvodima a ne za zdravim zivotom-

Sad cu da ti odgovorim Milice na ovo pitanje- jednostavno je a zove se LENJOST!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

"Bozen" kozmetika Empty Re: "Bozen" kozmetika

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu