Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Obuca

+7
Veka
miloss
milenica_89
mama_daisy
Milica
Mildan
Tamara
11 posters

Ići dole

Obuca Empty Obuca

Počalji od Tamara Čet Okt 18, 2007 11:13 am

Kakvi ste po pitanju obuce? Da li morate da imate uz svaku boju garderobe odgovarajucu boju obuce bilo za letnji, bilo za zimski ili prelazni period?

Ja sam manijak po tom pitanju. Ni sama ne znam koliko cipela i patika imam.
Mm mi je rekao da ako nastavim sa sumanutim kupovinama da ce mi sve odneti u podrum:cry:
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od Mildan Čet Okt 18, 2007 11:33 am

Mene moj isto kritikuje.Najviše imam crnih.Za svako doba imam pozamašan izbor.Patika najmanje, a najviše cipela.Sada treba da kupim čizme.Imam neke, ali nemam skroz dugačke.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od Milica Pet Okt 19, 2007 5:51 am

Ja uz svaku krpicu manje vise imam adekvatnu tasnu i cipelu. Nije pravilo ponekad omasim ali volim da se sredim po propisu
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od mama_daisy Pet Okt 19, 2007 8:59 am

Ma ja sam manijak za obuću...Imam čak i obuću uz koju nemam garderobu :lud:
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od Gost Ned Okt 21, 2007 11:17 pm

ja obozavam obucu pogotovo cipelice i sandalice,imam i bele i krem i crne i takve iste tasne ,a najvise garderobe imam u tim bojama tako da mogu da kombinujem.letos sam kupila tri para onih modernih papuca bile na nekom snizenju i ja crci puci morala da kupim,dvoje sam jos boze pomozi i obula al ove trece ne stigoh.eto sta cu kad sam zensko i kad mi samo oci gladne.tako se desi i po pitanju garderobe,jednu kosulju sam kupila za svadbu i somot suknju posto je bila zima i nisam ni obukla na kraju sam zavrsila u pantalonama.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od milenica_89 Pon Okt 22, 2007 7:54 am

Nevolim da nosim cipele sa visokom stiklom vise volim ili ravne cipelice,papuce a najvise patike ali volim da budu u tonu sa odecom ili tasnom tako da gledam da kombinujem nesto... Rolling Eyes
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od Gost Ned Okt 28, 2007 11:35 am

Ja obozavam cizme i sve sto istice duzinu nogu! Za to su stikle zakon al ne volim da su previsoke. Volim i sandalice sa neznim detaljima. Jednom sam kupila sandale broj manje, basnoslovo sam ih platila al sta sam mogla kad nisu imali vece a ja se zaljubila. Naravno torba uz obucu obavezno ili jos poneki detalj poput marame ili kaisa da se slaze. Kad to imam garderobu vrtim u raznim kombinacijama.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od miloss Pet Nov 16, 2007 11:11 pm

ja volim kvalitetnu obucu pre svega!!! I nije mi zao da za tako nesto dam pare!!!! Zalosno je sto danas kvalitet obicno podrazumeva i "ime" (firma)
avatar
miloss
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Godina : 51
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od Veka Sub Nov 17, 2007 7:40 am

A nekad "ime" i omasi, znam da je Sasa prosle godine nike patike 2x vracao, prvi put posle 2 nedelje pocele da se odlepljuju, drugi put istog dana kad ih je zamenio jer te koje je uz'o vec bile fabricki lose zalepljene, tek treci par bio ok.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od milicaB Ned Nov 18, 2007 9:07 pm

Ne patim ni od obuce ni od odece...Volim da imam dobru patiku, jer sam sportski tip. I jednu elegantnu cipelu za ne daj Boze ,kad negde podjem.Mesta na koja izlazim ne iziskuju salonsku obucu,tamo bi mi bilo neudobno u tome.Zamisli da odem na koncert Iron Maiden u elegantnim cipelicima,pa ili ja ili cipele se ne bi vratile u jednom komadu.Na svadbe i ispracaje ne idem toliko cesto.Restorani su mi jos uvek pojam finansijski...
Kad budem pocela da radim,znam da cu morati da imam 2-3 para cipela,ali sad mi je patika najudobnija dok trcim za Nikolom....
milicaB
milicaB
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 63
Godina : 47
Lokacija : brdo
Datum upisa : 23.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od Pokita Pon Nov 26, 2007 11:27 am

Od obuce volim cizme i sandale.

Patike su Ok za opustenu atmosferu uz trenerku a cipele nesto ne volim, retko koje da mi se dopadnu a ne znam zasto!
Pokita
Pokita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 123
Godina : 37
Lokacija : Nis
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od Emica07 Ned Dec 02, 2007 10:17 am

Sportski sam tip tako da u svojoj kolekciji obuce imam najvise patika crne braon pa braon sa zlatnim pa bele pa svakakve (manijak za patike) cipele imam zato sto moram jer nemogu bas svugde u sportskom fazonu i uglavnom su ravne imam jedne na stiklu ako sam ih 2 puta obula ali sam u kolima nosila patike da se preobujem. Cizme imam 1 elegantne i naravno sportske da moze na trenerku
Emica07
Emica07
Chat Službenica

Broj poruka : 416
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od tanasija Čet Mar 26, 2009 9:13 pm

Obozavam obucu, imam puno obuce, najvise papuca, svake godine kupim bar po jedne
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Obuca Empty Re: Obuca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu