Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

+8
Tamara
Emica07
Miloseva_mama
Milica
Veka
Andjela
maja
NasaDeca
12 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od NasaDeca Ned Nov 25, 2007 7:51 pm

First topic message reminder :

Danas je dva meseca kako forum postoji. Kako ste zadovoljni nasim radom?


Poslednji izmenio dana Ned Dec 16, 2007 4:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole


Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Emica07 Pon Nov 26, 2007 6:19 am

ali mi i dalje stojimo pri onom da ti treba da dobijes poklon.
Emica07
Emica07
Chat Službenica

Broj poruka : 416
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Gost Pon Nov 26, 2007 6:27 am

sale sad za kaznu izvedi zenu na veceru,malo prosetaj do zlatare i do butika da izabere neku lepu bundu. Laughing
sledeci put ces dobro razmisliti gde i zasto stavljas koju temu,pogotovo od rane zore kad onako sanjiv pises,a nas pozabunjivas ko pilice. grr
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Emica07 Pon Nov 26, 2007 6:31 am

da da sale odmah
Emica07
Emica07
Chat Službenica

Broj poruka : 416
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Milica Pon Nov 26, 2007 6:40 am

Nisam u toku,ali KUPI BUNDU
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od maja Pon Nov 26, 2007 7:30 am

Hihihihihi...e ovo je ludo!!!
A hocemo li se opet upisivati ovde 16.-og? Ili ce gazda da otvara novu temu..."Tri meseca rada foruma"....
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od NasaDeca Pon Nov 26, 2007 7:51 am

Ma ja sam se zenuo strasno.. nisam znao da ce iz kalendara napraviti nove teme.
Al nema veze samo vi pisite...
He, he!
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Gost Pon Nov 26, 2007 8:00 am

o, gazda se oglasio i priznao gresku.....
a mi se raspisale,trebao si da znas da nama kad das mali prst nije dosta mi ocemo celu saku,he,he.
greskom ili ne nova tema nam je samo izgovor da pisemo i blebecemo kao :igram: i uvek.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Tamara Pon Nov 26, 2007 10:25 am

Veko, sta bi sa poklonima?
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od NasaDeca Ned Dec 16, 2007 4:13 am

Ljudiiiii, evo sad je dva meseca od pocetka rada foruma. Pocinjemo sa izborom za miss mama, imamo preko 10 000 postova i sedamdesetak clanova sto je izuzetna cifra.
Ono sto me interesuje je vase misljenje...

Sta bi ste izbacile?
Sta bi ste dodale?
Kako ste zadovoljne administratorima i urednicima?
i tako to...
Pisite kritike i pohvale ako ih ima. He, he!
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Milica Ned Dec 16, 2007 5:04 am

Ovaj forum je izuzetan, devojke su odlicne...urednici i
administratori nisu dosadni.
Jedino mi se nisu svidele prepirke i nesuglasice koje su se dogodile, ali eto prelezali smo decije bolesti.
I dalje tvrdim da je forum nepregledan i da nikad ne vidim novu temu..
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Gost Ned Dec 16, 2007 5:42 am

prvo cu uputiti iskrene cestitke radi dva meseca postojanja onima koji ih najvise zasluzuju jer njihovom zaslugom forum danas izgleda kako izgleda,zivi i pretvorio nam se u najomiljenije mesto za izlazak,a da nemoramo ni da se oblacimo,ni obuvamo,ni hodamo,ni palimo auto,ni zovemo taksi,samo jedan klik i tu smo.
drugo svidja mi se sto uvek ima nekih novih ideja koje recimo na drugim forumima nema tacnije mis mama,pa kasnije mis bebe,teme su dobre,skoro uvek zanimljive, svaka clanica se trudi da da svoje misljenje,savet,kritiku i pohvalu na istu sto je dobro jer samo tako forum opstaje sto potvrdjuje i preko 10000 postova poslatih dosad.
cifra registrovanih korisnika je izuzetno dobra za ovo kratko vreme,budemo li ovako vredni i iz dana u dan radili na tome da na forumu nikada ne bude dosadno velika je verovatnoca da ce se sledeceg meseca ta cifra udvostruciti.
jer vrlo mali broj korisnika koji dodju i registruju se vise nikad ne dodju ili retko dolaze.jednostavno nesto ih vuce da ponovo zavire,makar sta ima novo,a verujem da ce nam se pridruziti u nasim zezalicama,diskusijama i pricama.
mislim da na ovom formu vlada nigde nevidjena harizma,pozitivnost,duhovitost,iskrenost i sloboda izrazavanja u davanju misljenja naravno recena u lepom kontekstu.
sve clanice su mi jako drage,zavolela sam par pojedinih malo vise i dozivljavam ih kao drugarice na prvom mestu prijatelje,jer za nas ovaj monitor koji nas razdvaja nije prepreka da nase prijateljstvo jednog dana zaista ozivi.
administratori i urednici su ok,kakve zamerke ma ljudi rade svoj posao,ali se trude da nikog ne uvrede i povrede,mislim da su isuvise blagi i najbolji sefovi ikada.
male nesuglasice koje su nas zadesile su iza nas i iskreno se nadam da se vise nikad nece ponoviti.
mislim i da su nas one mnogo vise spojile i da se sada jos vise volimo.
sto se mene licno tice,ja nista ne bi menjala,moj broj poruka i sve reci koje sam ovde napisala dovoljno govore sta i koliko mi ovo mesto znaci.
za kraj dodala bi samo da smo sve mi srce ovog foruma ,misic koji ga pokrece,da sa svakim nasim klikom na njegov link,ono kuca jace i da mu svaki nas post produzava zivot.
puno pozdrava i poljubaca svima!!!!!!! :volim:
ZIVELIIIIIIIIIII............... chees
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Miloseva_mama Ned Dec 16, 2007 6:23 am

Renata svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zelim svu srecu forumu u daljem radu....!!!!!!!!
CMOK
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Gost Ned Dec 16, 2007 6:50 am

kao i uvek poklon od mene u mom stilu :volim:

Ime ovog mesta
govori sve

nasa deca su razlog
sto smo ovde zar ne.

Sve ono sto nas muci tisti
i mori u vezi njih,
nasle smo ovde
i zato redovno,
pretrazujemo postove
i trazimo procitati
sta novo ima,
a usput popijemo kafu
i procaskamo sa svima.

Dosle smo da razmenjujemo savete
dajemo sugestije i pohvale
radujemo se kad necije dete
prohoda ili lepo napreduje,
a navukle se i sad sta dalje.

Sad imamo razlog vise
sto smo ovde svakog jutra
imamo virtuelne prijatelje
a to je prizncete
i vise nego smo sve ocekivale.


Dosle smo samo da virnemo
iz radoznalosti se registrujemo,
a vec meseci su iza nas
ni ne zelimo da nadjemo spas i lek protiv toga
jer ovde smo svoje i bezbedne,
ovde je uvek lepo vreme
ovo je svet gde nema straha,bola i tuge
ovde se sve radja al ne umire.

Forum kao robot
na daljinski radi,
ali ljudska ruka ga i napravi
pa tako bez nas ne bi ni postojao,
jer mi smo centar i srce svega
mi smo funkcije koje ga pokrecu
mi mu nezivom zivot dajemo
i svakog dana piskarajuci ovde
cinimo da ajedno sa njim trajemo.

Tom ko nam napravi mesto
ovo posvecujem svako ovde slovo
neka zajedno sa nama dise
neka uz nas nikad tuzan nebude vise.
neka zna kako zenska srca znaju da vole
a isto tako kako se ko lavice za svoje bore.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Veka Ned Dec 16, 2007 8:28 am

Renata, hvala na pesmi, veoma lepo od tebe.....drago mi je da vam je ovde prijatno....ali sve ovo do sad su bile pohvale....mi ocekujemo i po koji kritiku, sugestiju, predlog za nesto novo...
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Emi Ned Dec 16, 2007 9:33 am

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 000201C4
Hvala sto posoite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Tamara Ned Dec 16, 2007 11:04 am

renata ::prvo cu uputiti iskrene cestitke radi dva meseca postojanja onima koji ih najvise zasluzuju jer njihovom zaslugom forum danas izgleda kako izgleda,zivi i pretvorio nam se u najomiljenije mesto za izlazak,a da nemoramo ni da se oblacimo,ni obuvamo,ni hodamo,ni palimo auto,ni zovemo taksi,samo jedan klik i tu smo.
drugo svidja mi se sto uvek ima nekih novih ideja koje recimo na drugim forumima nema tacnije mis mama,pa kasnije mis bebe,teme su dobre,skoro uvek zanimljive, svaka clanica se trudi da da svoje misljenje,savet,kritiku i pohvalu na istu sto je dobro jer samo tako forum opstaje sto potvrdjuje i preko 10000 postova poslatih dosad.
cifra registrovanih korisnika je izuzetno dobra za ovo kratko vreme,budemo li ovako vredni i iz dana u dan radili na tome da na forumu nikada ne bude dosadno velika je verovatnoca da ce se sledeceg meseca ta cifra udvostruciti.
jer vrlo mali broj korisnika koji dodju i registruju se vise nikad ne dodju ili retko dolaze.jednostavno nesto ih vuce da ponovo zavire,makar sta ima novo,a verujem da ce nam se pridruziti u nasim zezalicama,diskusijama i pricama.
mislim da na ovom formu vlada nigde nevidjena harizma,pozitivnost,duhovitost,iskrenost i sloboda izrazavanja u davanju misljenja naravno recena u lepom kontekstu.
sve clanice su mi jako drage,zavolela sam par pojedinih malo vise i dozivljavam ih kao drugarice na prvom mestu prijatelje,jer za nas ovaj monitor koji nas razdvaja nije prepreka da nase prijateljstvo jednog dana zaista ozivi.
administratori i urednici su ok,kakve zamerke ma ljudi rade svoj posao,ali se trude da nikog ne uvrede i povrede,mislim da su isuvise blagi i najbolji sefovi ikada.
male nesuglasice koje su nas zadesile su iza nas i iskreno se nadam da se vise nikad nece ponoviti.
mislim i da su nas one mnogo vise spojile i da se sada jos vise volimo.
sto se mene licno tice,ja nista ne bi menjala,moj broj poruka i sve reci koje sam ovde napisala dovoljno govore sta i koliko mi ovo mesto znaci.
za kraj dodala bi samo da smo sve mi srce ovog foruma ,misic koji ga pokrece,da sa svakim nasim klikom na njegov link,ono kuca jace i da mu svaki nas post produzava zivot.
puno pozdrava i poljubaca svima!!!!!!! :volim:
ZIVELIIIIIIIIIII............... chees

BRAVO Renata!!!!!!!! U potunosti se slazem sa tobom!!!!
I u to ime ZIVELI chees
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!! - Page 2 Empty Re: Dva meseca rada foruma ALI STVARNO!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu