Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Mame preporucuju

+13
Miloseva_mama
Betty Boop
jovana023
Emica07
Emi
Bojana
Mildan
NINA
Veka
maja
Ivana
Dy
Milica
17 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Mame preporucuju Empty Mame preporucuju

Počalji od Gost Čet Nov 08, 2007 12:58 am

Sta je to bez cega apsolutno ne biste mogle kad su vase bebe i deca u pitanju? Koji je to proizvod ili stvar koja vas je fascinirala pa biste sad mogli da nam ja preporucite?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Milica Čet Nov 08, 2007 1:35 am

Lepa je tema , ali mnogo siroka cini mi se. Mnogo toga ne bi mogla a da joj ne kupim ili priustim na neki nacin, posebno ako to nju fascinira, npr. odusevljva se onim igrackama na zeton. Ubacimo zaton i ona se vozi ili ljulja par minuta i sva je srecana, ja ne bih mogla a da joj ne kupim neke garderobice koje mene licno osvajaju. Mogla bih do sutra o tome.Cini mi se da sve sto ima veze sa decom pleni dusu
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Dy Čet Nov 08, 2007 1:41 am

cogswelll ja nisam najbolje razumjela tvoje pitanje...mislis, sta mi tebi preporucujemo..ili sta anastasiju fascinira..
ajde probacu

meni je u periodu od 5 do jedno 8 mjeseci pomogla i fascinirala me ljulja za bebe...tu je voljela biti...a sada nas fascinira mnogoooo toga..neznam odakle da krenem...najvise voli djecu..a sto se predmeta tice voli svoj krevetac, ali ne da spava vec da plese u njemu i kace(skace)..i voli skocice loptice kada idemo u TC ...voziti se na bibi, na konji i hvatati skocicce loptice...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Milica Čet Nov 08, 2007 1:43 am

Pa i ja sam kao sa marsa sto ti rece, moze biti da si ti ipak upravu, ali cini mi se da je pitanje sat nas fascinira a ne decu.
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Dy Čet Nov 08, 2007 1:53 am

ne razumijem ni ja ... sto vise citam sve manje razumijem, ali ajde kada ona dodje objasnice nam lijepo...

cogswell imaj u vidu da nas plavusa ima puno na ovom forumu...


hihihi mene je najvise fascinirao moj brat kada dodje... obozava ga asnastasija, pa je tako ujak cijeli dan zabavlja, a mamam odmara...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Gost Čet Nov 08, 2007 1:56 am

Cogswell ::Sta je to bez cega apsolutno ne biste mogle kad su vase bebe i deca u pitanju? Koji je to proizvod ili stvar koja vas je fascinirala pa biste sad mogli da nam ja preporucite?


ej vas dve ne skrecite sa teme.
cogswell je lepo pitala sta to tj.koja stvar,proizvod su vam pomogli kad su vasa deca u pitanju npr pumpica za mleko bez koje nijedna od vas pretpostavljam nije mogla ili neka stvar za bebe recimo neka ljulja ili neka igracka koju je beba obozavala ili neki proizvod recimo glodalica za zube kad rastu zubi ,neznam mozda postoji nesto sto druge mame nisu vidjale do sad , a njima su pomogle.
mozda je ipak najbolje da vam sama cogswell objasni sta je pisac hteo da kaze,mozda ja i gresim ali ja sam tako shvatila njeno pitanje.
i mozda bi ona mogla nesto da nam preporuci s obzirom da zivi u engleskoj i verovatno tamo ima mnogo stvari za bebe i decu za koje mi neznamo,a pritom su korisne i sluze bebama ,a pritom pomazu mamama.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Dy Čet Nov 08, 2007 1:57 am

hihiihi renata da nam preporuci nesto sto ima u engleskoj...pa da jos vise placem i opet po ko zna koji put se podsjetim gdje zivim....
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Gost Čet Nov 08, 2007 2:02 am

mislila sam da nam preporuci kao preporuku a ne odma da trcimo i kupimo to,pitanje dal to kod nas uopste ima,i ako ima verovatno je samo jos jedna kineska kopija.
a sta onda mi njoj u ovoj nasoj drzavi mozemo preporuciti,kad tamo nema sta nema,i daleko je kvalitetnije,neznam za cene,ali tamo kad kupis sluzi i koristi,a ne ko kod nas sve sami skartovi,platis skuplje kao kvalitetno a za nedelju dana zrelo za reklamaciju,a one jeftinije stvari ne potraju ni toliko.
mislim na igracke,odecu koju jednom operes pa vec se sva izkezeci i nina sta ne lici,i tome slicno.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Dy Čet Nov 08, 2007 2:05 am

mozemo joj preporuciti dobru domacu rakiju...od krusaka, ili recimo sljive...

zato i kazem ona kad preporuci samo cu se jos vise nervirati sto toga nema kod nas..i plakacu zbog toga..a mozd ai narucim preko nje..pa nam ona dostavi..vidis to nijelosa ideja
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Gost Čet Nov 08, 2007 2:28 am

Evo i mene. Presvlacenje, hranjenje, spremanje jer krecemo po vakcinu!
U pravu ste sve al ja sam, ko sto Renata rece, mislila konkretno na proizvod koji je vama pomogao da prezivite neku fazu kroz koju je dete prolazilo ili neki uzrast. recimo ljuljaska ili nosiljka kad nije htelo da spava ili glodalica i krema za zubice kad su krenuli ili bebi alarm da ne trcite non-stop do kreveca i nazad i tako to...
Evo mene recimo fasciniraju vrece za spavanje. Imas debljinu koju odaberes za godisnje doba i temperaturu u sobi, velicinu da odgovara, zakopcas dete i ne mislis da li mu je toplo ili hladno. Druga stvar je bebi alarm- ukljucis i ne mislis dok se ne oglasi...
Toliko zasad! Kad se vratimo pisacu! Drzite nam palceve!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Ivana Čet Nov 08, 2007 2:30 am

Cogswell ::Evo i mene. Presvlacenje, hranjenje, spremanje jer krecemo po vakcinu!
U pravu ste sve al ja sam, ko sto Renata rece, mislila konkretno na proizvod koji je vama pomogao da prezivite neku fazu kroz koju je dete prolazilo ili neki uzrast. recimo ljuljaska ili nosiljka kad nije htelo da spava ili glodalica i krema za zubice kad su krenuli ili bebi alarm da ne trcite non-stop do kreveca i nazad i tako to...
Evo mene recimo fasciniraju vrece za spavanje. Imas debljinu koju odaberes za godisnje doba i temperaturu u sobi, velicinu da odgovara, zakopcas dete i ne mislis da li mu je toplo ili hladno. Druga stvar je bebi alarm- ukljucis i ne mislis dok se ne oglasi...
Toliko zasad! Kad se vratimo pisacu! Drzite nam palceve!
javi kako je bilo na vakcinaciji...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Dy Čet Nov 08, 2007 2:33 am

ne brini se sve ce biti ok..nece ni zaplakati..mala je ona, i vrlo jaka..koliko god tebi izgledala krhka...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od maja Čet Nov 08, 2007 3:21 am

Meni je mnogo pomogao Avent-ov sterilizator za flasice. Poslazem sve u njega, ubacim u mikro i za 6 min. gotovo.
A sada mi pomazu Dragan Lakovic, Manda, Kolibri...Mateja bi mogao sat vremena da se igra u krevetcu i da ih slusa, a vec sam pisala da se u poslednje vreme uspavljujemo uz tu, glasnu muziku...
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Gost Sre Nov 14, 2007 12:02 pm

E ja se setila jos jedne stvari - ljuljaske! Ova nasa ima dva nivoa ljuljanja i desetak pesmica koje svira pa je stavim i tu se uspava! Super investicija! A jos bolje sto je nismo kupili nego nasledili!
Inace u pravu ste sto se kvaliteta stvari tice al ne i cena. Ovde su stvari deset puta kvalitetnije a cene su nize (ne preterujem). Jos kad krenu rasprodaje ili odemo u autlet vilidz - milina kupovati! Mislim da i tamo postoji vecina stvari koje se ovde prodaju jer postoji Chico, Avent, Nuk i ostale bolje marke. Cene za te stvari su mislim iste i ovde i tamo.
Ajde kazite sta vam treba odavde pa cu kad na prolece budem dolazila da napunim jedan extra kofer za Nasa deca forum! KISS
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Gost Sre Nov 14, 2007 12:09 pm

mogu ja prva da pocnem da nabrajam??????? :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Gost Sre Nov 14, 2007 12:27 pm

Moze Reno, kreni!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Veka Sre Nov 14, 2007 12:32 pm

Ja cu da ti posaljem spisak na mail lol!
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od NINA Sre Nov 14, 2007 12:33 pm

Mi nemamo isto iskustvo sa ljuljaskom,kod nas su to bacene pare.Naime Marko nije hteo ni da cuje za ljuljanje,valjda se plasio,sta li?!Meni je recimo super stvar ona igracka sto se zakaci iznad kreveca da dete gleda u nju.Marko je imao neke sarene leptirice koji su se navijali,isli u krug i svirali.Jedino to je moglo da ga odrzi mirnim u krevecu bar pola sata.Takodje stvar bez koje bi mi bilo teze kupanje bebe je onaj ''kupko" -tako ga nazvali kod nas,ne znam da li znate na sta mislim,na kome se beba stavi da lezi sa podignutom glavom da joj ne bi voda isla preko glave.Ima jos dosta stvari,naravno alarm,pumpica za mleko...
NINA
NINA
Novi član
Novi član

Broj poruka : 25
Godina : 44
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Veka Sre Nov 14, 2007 12:35 pm

E taj kupko nas je spasavao nemate pojma kako! Milina ziva!
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Gost Sre Nov 14, 2007 1:05 pm

A kakvog ste kupka imali? Jel zicani ram sa tkaninom navucenom preko ili sundjer u obliku bebe ili plasticni kao lezaljka? Mi smo uzeli zicani al tata vise voli da se igra sa bebom i da je drzi da ona moze da bucka rucicama i nozicama a ja ne mogu bez njega - odakle mi snaga i za to?!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Veka Sre Nov 14, 2007 1:12 pm

E taj, zicani ram sa frotirom preko koji se navlaci....extra stvar!
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Gost Sre Nov 14, 2007 1:20 pm

Aha, slazem se! Al meni poceo frotir na onom savijenom kraju da se cepa od navlacenja - ja ga posle svakog kupanja skidam da se opere i osusi. Mozda ne bi trebalo...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Mildan Sre Nov 14, 2007 10:10 pm

Veka ::E taj, zicani ram sa frotirom preko koji se navlaci....extra stvar!

Ja sam ga obožavala.Pošto je počeo da se cepa, dala sam mami jedan veći peškir i ona mi je napravila dva, tri ta mala, na navlačenje, preko žice.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Ivana Sre Nov 14, 2007 10:42 pm

i ja imam taj zicani...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od NINA Čet Nov 15, 2007 2:49 am

Ja sam ga sa sve ramom stavljala da se susi tako da nije mrdnuo.
NINA
NINA
Novi član
Novi član

Broj poruka : 25
Godina : 44
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mame preporucuju Empty Re: Mame preporucuju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu