Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

+13
tanasija
Emi
daniela
Andjela
mama_daisy
Endzi
Ivana
Mildan
Dy
Emica07
maja
Veka
Milica
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od Milica Pon Nov 05, 2007 4:47 am

First topic message reminder :

Dakle na ovu temu me navedose drugarice sa kojima sam diskutovala o temi decije garderobe, i tome koliko sam ponekad veliki potrosac za stvari koje mi ponekad i nisu potrebne. Posto na neki necin zelim da da kazem otkud potreba za ti napisacu
Kada sam bila mala zelela sam pravu barbiku-dobila sam pijacarsku
volela sam da imam bilo kakav kompijuter-kupila sam ga kad sam se udala- znala sam samo da ga ukljucim. Zelela sam nike patike- uvek su bile turske, uvek sam dobijala jakne koje mi se ne svidjaju. Moji roditelji su mogli bar jednom da mi priuste tako nesto jer nisu bili bez para, a otac mi je stalno bio na nekoj funkciji. Znaci mogloi je bar jednom. Mogla bih do sutra da pisem. Uvek sam imala ljubav ali ne i razumevanje. zato sada upropascavam dete najskupljim stvarima po cenu da ja nemam.


Poslednji izmenio dana Uto Nov 06, 2007 10:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Re: Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od mama_daisy Ned Mar 29, 2009 8:58 pm

Jao bre rasplaka me...
Divno je sto ste uspeli u svemu...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Re: Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od tanasija Ned Mar 29, 2009 9:28 pm

Goco, to je divno, pametan covek ne treba da se stidi nicega, posebno ne postenog rada.
Janko je 7 godina ziveo u selu, iskreno mnogo sam vise volela da se druzim sa onima sto su radili nesto, kad im vec roditelji imaju njive i stoku, nego sa onima koji sede kod kuce i ponasaju se kao Bogom dani a praziluk strci iz guzice, sve pokondireni. Ja sam pomagala sta god sam mogla, kuvala kafu dok se kosilo, spremala posluzenje... Ne znam ja da radim nista od tih poslova, al ako mogu da pomognem ja hocu, nista me nije sramota.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Re: Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od Cvrki Ned Mar 29, 2009 9:41 pm

Ćuti i ja sam plakala kad sam čitala ostale priče, najviše za priču od Dy...
A moju priču kad sam pisala gušila sam se...

Svaki dan me moja Sara rasplače. Kad odemo na grob moje mame, ona sama priđe da poljubi sliku (to je videla od mene) i ispriča neku pesmicu. Pitala me je gde je baka Radica i ja joj kažem na nebu.
Jednom je skakala po krevetu i povukla mi majcu, ja joj kažem:
"Nemoj Saro, pocepaćeš mi majcu"
Ona meni: "pa neka ti mama kupi novu"
ja joj kežem:" ja nemam mamu", a ona meni: dođi da te zagujim nemoj da budeš tužna, sad će mama da dođe sa neba"-tad kad nisam crkla...
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Re: Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od Cvrki Ned Mar 29, 2009 9:45 pm

Naravno Ana...tnanks I love you
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Re: Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od Mildan Ned Mar 29, 2009 10:42 pm

Cvrki ::Ćuti i ja sam plakala kad sam čitala ostale priče, najviše za priču od Dy...
A moju priču kad sam pisala gušila sam se...

Svaki dan me moja Sara rasplače. Kad odemo na grob moje mame, ona sama priđe da poljubi sliku (to je videla od mene) i ispriča neku pesmicu. Pitala me je gde je baka Radica i ja joj kažem na nebu.
Jednom je skakala po krevetu i povukla mi majcu, ja joj kažem:
"Nemoj Saro, pocepaćeš mi majcu"
Ona meni: "pa neka ti mama kupi novu"
ja joj kežem:" ja nemam mamu", a ona meni: dođi da te zagujim nemoj da budeš tužna, sad će mama da dođe sa neba"-tad kad nisam crkla...

Jao, slatkica mala.Žao mi je što si imala teško detinjstvo.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Re: Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od amarilis Ned Mar 29, 2009 11:50 pm

Nije ti lako... ali zivot ide dalje a lepe uspomene ostaju.Secaj se svoje bake... spominji je svaki dan... i ona ce ti doci u snove... i tada ces biti srecna. Ja sam svoju baku neku noc sanjala... tako je bilo stvarno... drzala me je u zagrljaju... i tebe ce tvoja....
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Re: Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od Stazi Pon Mar 30, 2009 12:18 am

Cvrki ::Ćuti i ja sam plakala kad sam čitala ostale priče, najviše za priču od Dy...
A moju priču kad sam pisala gušila sam se...

Svaki dan me moja Sara rasplače. Kad odemo na grob moje mame, ona sama priđe da poljubi sliku (to je videla od mene) i ispriča neku pesmicu. Pitala me je gde je baka Radica i ja joj kažem na nebu.
Jednom je skakala po krevetu i povukla mi majcu, ja joj kažem:
"Nemoj Saro, pocepaćeš mi majcu"
Ona meni: "pa neka ti mama kupi novu"
ja joj kežem:" ja nemam mamu", a ona meni: dođi da te zagujim nemoj da budeš tužna, sad će mama da dođe sa neba"-tad kad nisam crkla...

Jaooooo sto je slatka!!!!!!!!!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Re: Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od Sneška Pet Dec 24, 2010 9:46 am

E, Dy baš me rasplaka!Da znaš da mi je trebalo malo da se isplačem!Nisam već dugo plakala sad mi je lakše!
Ja sam imala super detinjstvo-prva devojčica u tatinoj familiji posle skoro 100.god.....Svi su mi ugadjali...svi su me čuvali...u ono sretno vreme kupovali mi sve i svašta....kad sam imala 7.god. rodio mi se brat.Tad su malo utanjili sa poklonima a mama je baš volela SINA i kasnije mi je falilo te MAMINE ljubavi.Ali zato mi je tata lik.On je moj najbolji drug.Njemu sam mogla sve da kažem i slušala sam njegove savete.Bio je moj idol,uvek je za šalu,ceni i sluša svoju ženu,vredan je,lep čovek i bio je faca u svoje vreme...i neznam šta bih da mu se nešto desi.
Nego,setih se bake...umrla je pre 12.god.(mamina mama)...i nisam je zaboravila,normalno,nego vreme čini svoje...pomiriš se sa situacijom....ali pre neko veče na You tube nadjem njenu omiljenu pesmu koju nečuh odavno-Safet Isović-Sa jablana crven listić pao...e tad sam mislila da će mi se srce rascvetati kao ruža!... :komp:
Sneška
Sneška
Novi član
Novi član

Broj poruka : 6
Godina : 46
Lokacija : Sever
Datum upisa : 30.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hajde da suzama lecimo svoje komplekse! - Page 2 Empty Re: Hajde da suzama lecimo svoje komplekse!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu