Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

+23
IvanaPG
Ivana_Sa
marijana
tanasija
pricalica
mama_daisy
Beba
Bojana
jovana023
Mildan
miloss
Endzi
Milica
Andjela
Emi
milenica_89
Ane
Tamara
Sarina_mama
Ivana
maja
Veka
Betty Boop
27 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od Betty Boop Sre Okt 17, 2007 11:04 am

First topic message reminder :

Kada smo suprug i ja počeli da razmišljamo o stvarima potrebnim za prinovu, naišli smo na dilemu...da li kupiti sve novo, ili prihvatiti ponude prijatelja (hvala bogu, oko nas sve prijatelji sa malom dečicom) i uzeti već korišćene stvari. Da li uštedeti neki dinar, ili...
Vrlo brzo sam odlučila da za svog prvenca želim nove stvari, iako nismo baš preterano "teški" (pri tom ne mislim na garderobicu, već na krevetac, komodica za presvlačenje, kolica...). Ma, znam da bi uštedeli bar nekih 400-500 evrića, ali...
Kako vi razmišljate na tu temu?
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od Ivana Sub Avg 16, 2008 8:29 am

Da,to je nas bas spasilo.Moja tetka cuva nekim daljim rodjacima devojcicu i decaka,pa su nam oni to dali(tj.tetka je to odkupila za neko minimalno skidanje sa plate),i dosta garderobe su poslali,cak i neke haljinice i stvari za devojcicu Very Happy .A i moja mama dva puta nedeljno cuva jednog decaka,pa smo od njih dobili isto brdo garderobe,nosiljku za iznosenje iz porodilista,imam i par plavih i teget onih nepromocivih odela za sneg,mislim da cak nisu ni noseni,moram videti koji su brojevi,pa saljem ako neko hoce.
P.s.I jedni i drugi imaju novca,tako da je sve krajnje kvalitetno i veliki deo firmiran,toliko stvarcica imam da sam Stefanu kupila do sad samo dva bodica.Mada,nailazi period kad za ovaj uzrast pocinje sve biti malo,moracemo u kupovinu,dok jos ne porastemo za te druge stvarcice sto imamo.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od tanasija Čet Avg 21, 2008 9:21 pm

Mi smo kupili pre dve nedelje kisobran kolica, odlucili smo se ,posle duzeg razmisljanja, za chicco ct 0.5. Odlicna su! A Ico sto se tice pozajmljenih stvari, super je kad imas od koga da nasledis i pozajmis, mi nemamo tu varijantu i osim mog krevetca sve ostalo smo morali da kupimo.
Jos jedna stvar, super je sto imate novo sediste jer kazu da je to jedna od stvari koja treba da bude nova ili kupljena od nekog pouzdanog ko je nije bas puno koristio. Valjda se taj materijal vremenom 'trosi' pa posle nekog intenzivnijeg koriscenja i ne daj boze neke nesrece treba da se zameni.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od Ivana_Sa Čet Sep 11, 2008 12:23 pm

Kolica smo dobili od babe i dede nova kada se anastasija rodila sa sve nosiljkom i auto sedistem u roze-sivoj boji neonato stvarno su extra i vrlo lagana....Krevetac smo kupili takodje nov jer je anabela urnisala njen i andjelin,kolica letnja smo kupili pred more chicco ct 0.5 i odlicna su jer su nam stara bas bila u istrosenom stanju
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od IvanaPG Čet Sep 11, 2008 9:47 pm

andjela je koruistila moj krevetac i to je koristilo prije nje jos nekoliko rodjaka pa ih je andjela dokrajcila , i kad se rodila andrea kupila je moja mama novi krevetac u kojem spava sad i mihaela. kolica je andjela takodje imala naslijedjena tako da su se brzo i ona raspala andrea je dobila nova ikoja sad i mihaela koristi i jos uvjek su u exstra stanju.. dubak je mihaela dobila kad se rodila a andjelin i andrein sam ja dala drugarici posto je bio visaK. ogradica je moja znaci stara 25 godina i u extra stanju iako su je koristile sve tri (mihaela moze cijeli dan da bude u njoj i nje joj dosadno).
stolicu za hranjenje nisam kupila nesto me nikad nije posebno interesovala , ponekad bi mi sad valjala mozda se desi i da je kupimo.....
IvanaPG
IvanaPG
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 367
Godina : 40
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od Cvrki Sre Okt 06, 2010 4:32 am

Za Saru smo kupili sve novo kolica Neonatova ,sedište za auto isto Neonatovo,ogradicu, pult za prepovijanje, stolicu za hranjenje...jedino je krevetac bio još od mog brata i mene, to je bila moja želja, krevetac je bio sređen i prefarban. Sad za drugo dete jedino što ću da kupim,t.j da promenim gornji deo pulta i kišobran kolica koja sa Sarom nismo imali.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od Andjelka Pon Okt 25, 2010 7:57 am

Nova sam na forumu, a nisam stigla da procitam da li je o ovome sto cu kazati vec bilo rijeci. Imam tromjesecnu bebu. To nam je prvo dijete. Kupli smo mu chiccov prenosni krevetic. Odlucili smo se a njega upravo zbog te pogodnosti, kao i nekih pratecih detalja kao sto su vibracija, muzika, nocno svijetlo, dio za presvlacenje... Jedna poznanica mi je rekla da nije dobro da beba spava na onoj podlozi koja dolazi sa krevecom, vec da treba kupiti poseban dusek. Medjutim, prodavacica nam nije to rekla. Nasa beba od rodjenja spava na podlzi koja je dosla sa krevecom, samo sto preko nje stavljamo stepdeku, pa posteljinu. Zanima me da li neko ima iskustvo sa ovim i moze li mi reci nesto vise?
Andjelka
Andjelka
Novi član
Novi član

Broj poruka : 5
Godina : 42
Lokacija : Montenegro
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od Stazi Uto Okt 26, 2010 9:11 am

Ja sam imala takav krevetic za moju Anastaziju. Ta podloga mi je bila dosta tvrda tako da sam ja dodala jedan tanji madrac( tanji sundjer oblozen plahtom) i onda posteljinu na njega. Ne da je podloga bila losa samo je meni delovala tvrdo, ali i hladno. Posto se ona rodila u septembru dolazilo je hladnije vreme i zelela sam da joj bude i meko i toplo!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od tanasija Uto Okt 26, 2010 8:06 pm

Za svakodnevno koriscenje tog tipa, mislim da bi trebalo da se stavi dusek unutra. Mi imamo prenosivi krevetac i meni ono uopste ne deljuje kao nesto na cemu dete moze udobno da spava, a sto kaze Stazi deluje mi i prilicno hladno.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od Alisa Sre Okt 27, 2010 8:29 am

Kao sto kaze Tanasija za svakodnevno koriscenje treba dusek a za povremeno koriscenje mozes staviti i sunjdjer ili cebe i sl.Mi imamo takav krevetac ali ga koristimo samo kad idemo negde na duze mada i to cemo uskoro izbaciti jer Soka vec spava na krevetu ko velika Razz
Alisa
Alisa
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Krevetac, kolica i ostale potrepštine... - Page 3 Empty Re: Krevetac, kolica i ostale potrepštine...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu