Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Sport za decake...

5 posters

Ići dole

Sport za decake... Empty Sport za decake...

Počalji od mama_daisy Sre Jan 20, 2010 4:08 am

Vidim ima tema o sportu za devojcice, ali ne i za decake, pa evo otvorih i ja jednu temu (posle mnogo vremena) Sport za decake... Icon_smile

Ja sledece nedelje planiram Duleta da vodim u gimnasticki klub, da
vidim kako ce da mu se svidi,...Mislim da je super za taj sport, jedino
mu ne bih dala da trenira to aktivno i dugo, ali znam da ako mu se
mnogo bude dopalo nece biti sile da ga izvucem odatle i jedino zbog
toga sam neodlucna da li uopste i da ga vodim da vidi...

Dala bih ga i na plivanje i on bi to jako voleo, ali to mogu kad napuni 4g
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od Endzi Čet Jan 21, 2010 10:21 am

Bas smo pre neki dan pricali o sportu za decake za Vakija..
Juce smo bili kog mojih i kad je tata krenuo da vozi brata na trening nema te sile koja je mogla Vakija da zaustavi...ali tek sta je bilo na treningu.
Morali su i Vakiju da vezu pojas,izuvaju se oni i on za njima,zagrevanje je moralo biti sa njim-kaze mi tata da je on bio odusevljen a kad je dosao kuci samo je "radio" kate ...
Malo sam oduzila....
Vec sam se raspitivala i moramo bar godinu dve sacekati pa cemo naj verovatnije Vakija voditi na karate,vidim po njemu da bi to naj vise voleo.
Kad krene u skolu verovatno ce sam pokazivati zelju za nekim sportom..da li ce to ostati karate ili nesto sa loptom videcemo.
A sto se tice bazena,to je odlicna stvar pa makar i rekreativno..nama je blizu pa se nadam da cemo uskoro krenuti..
Sto se tice gimnastike,ona mi je vise za devojcice..jer bas kao sto kazes,sta ces ako mu se svidi mnog a ti mu "nedas"?!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od mama_daisy Pet Jan 22, 2010 4:19 am

Meni ritmicka gimnastika jeste za devojcie, a sportska mi i nije bas... Vise je za decake... Videcu jos....
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od tanasija Pon Jan 25, 2010 8:38 pm

Malo brkate pojmove... Svaki sport je i za decake i za devojcice, mada ja nisam nikad videla da se muskarci takmice u ritmickoj gimnastici. Sve jedno mislim da ne treba vi da odlucujete da li je nesto za njih ili ne, ako im se svidja pa taman i da je 'sport za devojcice'
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od Endzi Čet Jan 28, 2010 12:15 pm

Endzi ::
Sto se tice gimnastike,ona mi je vise za devojcice..jer bas kao sto kazes,sta ces ako mu se svidi mnog a ti mu "nedas"?!

Moja kumica trenira ritmicku gimnastiku i bas je jako rano pocela sa treninzima.Bila,probala i ostala.
Zato sam ti Nevena i napisala da je za devojcice jer one se nastavljaju baviti tim a ti Dukija ne bi pustala da to radi profesionalno (a vec znas da ce tamo uzivati ),mozda nesto slicno da nadjes tome!!!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od mama_daisy Čet Feb 04, 2010 11:45 pm

Pa ja i devojcicu da imam ne bih volela da se profesionalno bavi gimnastikom.. Tamo kratko mnogo traje karijera, a dosta stradaju zglobovi u tom sportu zbog stalnih doskoka...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od Endzi Pet Feb 05, 2010 1:13 am

mama_daisy :: dosta stradaju zglobovi u tom sportu zbog stalnih doskoka...

Eto vidis o tome npr.nisma ni razmisljala a trebalo bi...
Lepo je cuti i"drugu stranu medalje" sto se tice sporta pa dv aputa razmisliti pre odluke...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od tanasija Pet Feb 05, 2010 3:11 am

Ni ja ne bih pustila dete da se profesionalno bavi gimnastikom, dosta utice na razvoj i mislim da je tu skuplja dara nego mera, nekako mi se cini da bas nije 'zdrav' sport. Ali ovako rekreativno, neozbiljno, zasto da ne, makar dok ne bude mogla da trenira neki timski sport kao sto su kosarka, odbojka, rukomet...
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od mama_daisy Ned Feb 07, 2010 9:56 pm

Pa jeste ali ako se detetu mnogo dopadne, nema sile da ga ti izvadis odatle. Jedna moja prof sa faxa dala cerkicu malo na gimnastiku kao zbog razvoja mislila da je pusti do nekih 5 g pa da onda ide na neki drugi sport... Ali maloj toliko dobro ide i toliko voli gimnastiku da nema sile sada da je izvuce,.. I dobra je, osvaja medalje i sve to.. Ali gimnastika u srbiji je katastrofa, nemaju para ni za sta, pogotovo u nisu... U svakom slucaju, ta moja prof sada moli dete da prestane da trenira i nema teorije...
E ja se toga plasim za duleta, jer znam da ce da mu se svidi sigurno, a cini mi se i da bi mu bas isla gimnastika jer je sav gumen... I zbog toga jos ne milim da ga odvedem cak ni da vidi...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od tanasija Pon Feb 08, 2010 11:59 pm

Pa znam sve to, ali meni to nije fer, ipak dete treba da izabere samo. Pa ako mu toliko dobro ide da postane vrhunski sportista pa to je njegova odluka, njegova istrajnost i njegov izbor. Ima mnogo toga za i mnogo toga protiv ali mislim da nadareno dete koje ima predispozicije da uspe u necemu ne treba sputavati
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od IRENA Pon Feb 07, 2011 8:27 pm

Meni sin ima 5,5 god i trenira hokej u HK Tašu.... trenutno ne ide vec 2 meseca zbog moje trudnoće, ali čim se uhodam eto nas od aprila. Počeo je da trenira sa 2,5 godine , to je na početku vise bila igra ali obožava sve tamo treninge,led,decu i trenere Wink evo snimka kad je imao 3,5 god kako to odprilike izgleda....

https://www.youtube.com/watch?v=eNQW5IUiypw

Evo Žekija Smile)) Sport za decake... 37764_101408439915974_100001404546133_8667_6948360_n
IRENA
IRENA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 68
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od Andjela Sre Feb 09, 2011 7:07 am

Đorđe je počeo fudbal da trenira,baš mu se sviđa....mislim da nije važno koji je sport samo da se dijete nečim fizički bavi....
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sport za decake... Empty Re: Sport za decake...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu