Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje

4 posters

Ići dole

Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje Empty Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje

Počalji od Mildan Uto Jun 16, 2009 3:33 am

Svake godine kupujem mleko za sunčanje sa faktorom 30, i krenem bela na plažu, tako da posle dobijem neku bojicu.Ove godine sam razmišljala, da prvo uzmem mleko za samopotamnjivanje.
Trebalo je već da kupim to mleko, ali eto nikako.
Da li vi koristite mleko za samopotamnjivanje i koje?
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje Empty Re: Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje

Počalji od Ivana Sre Jun 17, 2009 1:12 am

Pretpostavljam da znas da to mleko za samopotamnjivanje nije zastita od sunca,i kad potamnis od njega,opet moras mazati nesto da ne izgoris.
Ja sam par puta koristila Niveino,imas svetliju i tamniju nijansu,preporucila bih ti svetliju nijansu,ne bitno da li uzmes Niveu ili neki drugi.
E sad,problem je sto mogu nastati fleke kad se to pocne skidati,mogu se skinuti alkoholom,ali to ti je i nebitno,jer ces ti poceti tamniti od sunca pa se nece ni videti.Uglavnom se stavlja posle tusiranja i obavezno moras uraditi piling tela,da bi ti boja bila ravnomernija.Moras dobro,dobro,utrljati i biti gola dok dobro koza ne upije Laughing .Bar sam ja tako radila.
Medjutim,skoro sam stavljala na drugi nacin i vise mi se svidelo,mazala sam dva,tri puta dnevno svetliju nijansu i uvece se tusirala,i boja mi je bila ekstraa,bas kakvu sam htela,nisam imala fleka uopste.
Da znas,ostajace ti malo i po garderobi,narocito po brusu.
Imas i posebno za lice,ali mene mrzelo da kupujem,pa sam tu za telo stavljala i na lice.
Uf,ne znam vise ni sta napisah,spetljah se,a ti pitaj ako imas neka pitanja..
P.S.Taj drugi nacin sam radila par dana pred skorasnju svadbu,imas slikice u albumu i ovu na avataru.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje Empty Re: Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje

Počalji od Andjela Sre Jun 17, 2009 9:56 am

I ja koristim Nivea losion za samopotamnjivanje od kojeg postepeno dobijaš boju...koristila sam i Dove,i on je isto ok....kao što reče Ivana piling obavezno,a meni fleke najčešće ostaju na koljenima pa ih ne mažem svakodnevno nego svaki drugi treći dan.....nisam nikad koristila kremu za samopotamnjivanje od koje odmah dobiješ jaču boju..nisam se usudila...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje Empty Re: Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje

Počalji od Mildan Sre Jun 17, 2009 11:40 pm

Hvala vam.I Iki baš si mi cakana.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje Empty Re: Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje

Počalji od Ivana Čet Jun 18, 2009 12:32 am

Hvala,duso.
E,Andjo,meni na primer,uopste na kolenima nije bilo fleka,bilo mi malo ispod pazuha,tu se valjda znojimo,pa se brze skida,i bilo mi na nogama oko zglobova i prstica,uostalom,svuda gde lepo ne utrljam,znaju da se pojave,ako se lepo posvetim mackanju,bude ok.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje Empty Re: Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje

Počalji od tanasija Uto Avg 04, 2009 10:09 pm

Ja sam koristila oriflame mleko za postepeno potamnjivanje i bilo je super sve osim sto ja ne znam da ga nanesem lepo pa sam sva flekava, ja sam ga mazala samo po nogama jer mi one teze tamne
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje Empty Re: Mleka za sunčanje i samopotamnjivanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu