Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Bili smo u bolnici

+4
mama_daisy
Tamara
Veka
Ivana_Sa
8 posters

Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Bili smo u bolnici

Počalji od Ivana_Sa Čet Mar 05, 2009 11:26 am

U prosli cetvrtak Andjela se vrtaila iz skole i dobila proliv i imala bol u stomaku,odemo kod dr.i ona nam prepise eksumical kapi i liobif tablete i kaze nam da se javimo u petak da vidi kako joj je i damo stolicu na analizu.U petak joj bilo onako imala jos 3 stolice koje su bile onako-nisu bile bas retke i zalila se na bol u stomaku,predvece pocela da mi se zali na bol u glavi i odmah se uputimo kod lekara.Kad smo dosli kod dr.imala jake bolove u stomaku i bol u glavi i dr.nas uputi na odeljenje i oni nas tamo ostave da lezimo u bolnici i prikljuce je na infuziju.Povade joj silne nalaze i niko nema nikakvu dijagnozu,da dete bude na dijeti i to je uglavnom bilo to i da pije liobif.Od petka popodne dete nema stolicu....I oinda idu takvi kometari doktora da je to stvarno STASNO od toga da se dete pretvara da je boli do toga da Nacelnica kaze da je na ispitivanju pa neznaju jos dijagnozu(strasno kako se Sabacki lekari ponasaju kao da su deca zamorcad)nisamo mogla da verujem sta rade....Da nezaboravim da su nam u subotu ujutru rekli da je ,,navodna dijagnoza,,crvena infekcija....U nedelju se nista novo ne desava osim sto dete i dalje nema stolicu i boli je glava i stomak i tek kad dete pocne da place od bolova oni se ,,smiluju,,da daju nesto protiv bolova...U ponedeljak vode nas kod usnog koji kaze da je sve ok-da pije samo b vitamin,idemo kod neurolaga koji daje dijagnozu VERTIGO(kaze dete ima poremecen centar za razvnotezu)i ulkjuciju je tri boce infuzije Manitola...Na ultra zvuku koji je uradjen zato sto sam ja trazila dr.konstatuje da je dete puno gasova a sve ostalo je ok,a Andjela i dalje se zali na stomak..a nasi doktori se i dalje prave ludi i na moje insistiranje prekidaju da daju Liobif...U utorak mm i ja se dogovarmo da dete iz ove nase bolnice izvedemo na nasu odgovornost i odvedemo u Bgd,i ja nedam da detetu vise daju Manitol i bilo koji drugi lek.Zakazujemo peglede kod 2 Prof.iz Tirsove kod neurologa i decijeg hirurga...Kada su oni ljudi videli dijagnozu iz Sapca samo su se nasmejali i rekli kako to nema veze sa vezom..Dete je nesto pojelo i to je izazvalo proliv...a kasnije dete nije moglo da ima stolicu od raznih lekova i hrane koja je bila dijaetalna...i da dete vodimo kuci uz laksu hranu-kuvanu,kompote-dete ce imati stolicu i prestace bolovi u stomaku i glavi jer sam bol u stomaku od zatvora bio je povezan i sa bolom u glavi...jedino ako se nastave bolivi u glavi da se javimo da joj snime.....
Detetu smo poceli kad smo dosli kuci da uvodimo normalniju hranu i dete je vec sutradan imalo 2 nomalne stolice i nema vise bolove u stomaku kao i glavi....
Ja sam iznervirana ponasanjem Sabackih lekara kako se prema deci ponasaju kao da su ZAMORCAD...gledala samo sta rade sa malim bebama-buse ih po 100 puta po glavi da bi nasli venu...nalazi navodno kasne i kada se provei u Labaratoriji oni ljudi kazu da su nalazi poslati i da su u edu a kad im se to kaze oni krecu u viku i dreku prema majkama.A o uslovima koji su u bolnici o tome necu ni da govorim-hana kao splacine,kreveti u rupama i dzombama a na sve to se placa svaki lek koji dete tamo teba da pije i majka placa 400 dinara dan......
Srecom sto smo mm i ja bili bistre glave pa smo odveli dete u Bgd a da nismo ostali bi u bonici jos najmanje 10 dana i nasi doktori bi lupetali dijagnoze kako se kome svidi i davali deteu lekove samo tako....
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od Veka Čet Mar 05, 2009 2:16 pm

Joj, iVana, strasno sta vam se izdesavalo.... o nasem zdravstvu vise ne vredi uopste razglabati, ne zna se u kom je gradu situacija gora...nazalost, usrova realnost...sta je tu je.... dobro je da ste ostali bistrih glava i reagovali tako... drago mi je da je Andjela dobro i da je sve u redu...ljubi nasu hrabru devojcicu :laska:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od Tamara Čet Mar 05, 2009 9:54 pm

Pa to je stvarno katastrofa!!!! Dokle ide bezobrazluk nasih lekara! Da nemaju obzira prema starijim ljudima to znam, ali da toliko nemaju obzira prema deci to stvarno ne mogu da verujem!!!
Ivana bas mi je zao sto ste prosli kroz sve to, ali najbitnije je da se sve dobro zavrsilo i da je Andjela sada dobro. Ljubimo vas puno!
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od mama_daisy Čet Mar 05, 2009 9:57 pm

Auuu... Pa to je katastrofa... Dobro je da je sve ok... lekari su totalni idioti.. I ja sam se ovih dana uverila, uzas...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od Andjela Pet Mar 06, 2009 1:31 am

E stvarno su ti ljekari grozni,ponašaju se kao da su bogovi a u stvari su obično ljudsko smeće i snobovi...tako sam i ja slično prolazila u bolnicama sa svojom Andjelom,Ivana ti kažeš krevet za majku 400 dinara pa to je još i super,kod nas oko 2000 dinara za NIKAKVE uslove i uslugu...bože,bože...
Važno je da je sad sve u redu i da ste mirni ali koliko čovjek izgubi živaca,koliko neprospavanih noći,brige...uh...mogu misliti kako vam je bilo....ljubim tebe i tvoje curice,samo nam budite zdrave,to je najvažnije :kiss:
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od Veka Pet Mar 06, 2009 1:33 am

Nevena, kako je Dule sad?
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od Ivana Pet Mar 06, 2009 2:51 am

mama_daisy ::Auuu... Pa to je katastrofa... Dobro je da je sve ok... lekari su totalni idioti.. I ja sam se ovih dana uverila, uzas...
Sto?Sta je bilo?
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od tanasija Pet Mar 06, 2009 3:08 am

Stvarno strasno, ako nemas svog specijalistu za sve moguce, nekog od poverenja, setaju te kao majmuna, a to sta svi ti lekovi koje tako olako prepisuju mogu da naprave to je tek prica za sebe
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od Dy Pet Mar 06, 2009 7:22 am

bas mi zao st aste prosli... ljubi curicu...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od Ivana_Sa Pet Mar 06, 2009 12:23 pm

Hvala vam..srecom pa se sve dobro zavrsilo pre svega sto smo mi imali bistre glave da dete izvedemo iz bolnice i odvedemo iz bgd..i sad je sve ok..a kad zamislim da smo mogli biti jos sigurno 10 dana u bolnici bez ikakve dijagnoze i davanjem bezveznih lekova
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od Ivana_Sa Pet Mar 06, 2009 12:24 pm

mama_daisy ::Auuu... Pa to je katastrofa... Dobro je da je sve ok... lekari su totalni idioti.. I ja sam se ovih dana uverila, uzas...

Kako je Dule?Sta je sa njim bilo?
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bili smo u bolnici Empty Re: Bili smo u bolnici

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu