Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Bolne menstruacije

+11
Emi
Lela
Andjela
Betty Boop
Ivana
Pokita
Milica
Mildan
Tamara
Dy
Veka
15 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Bolne menstruacije Empty Bolne menstruacije

Počalji od Veka Sre Okt 24, 2007 9:28 am

Da li ih imate i sta radite da bi prestalo da boli?

Pre porodjaja sam imala neprimetne menstruacije, u minutu znala kad ce, pa uvek 15 min ranije stavljala ulosku...nekoli njih posle porodjaja bile bezbolne, ali sad me urnisu....stomak, glava, kicma, ne znam sta me vise boli...popijem 2x400mg brufena i deluje pola sata....a treba izdrzati tako 5-6 dana, jer izbegavam da pijem lekove...ali....:placem: :placem: :placem: :placem: BOLI ME MNOGO!!!!!!!! Da, vicem jer me nenormalno boli!
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Gost Sre Okt 24, 2007 7:32 pm

pre udaje i samog porodjaja imala sam onako nezanemarljive bolove pred menstruaciju dan,dva pre tako da sam uvek znala da treba da dobijem,posle porodjaja bolovi pred su postali jaci i nekad pocnu i nedelju dana ranije,ali kad dobijem se smire.obicno mi m....,traje do 5,7 dana.nemam one nepodnosljive bolove kao sto znam da neki imaju kad bukvalno nemogu da ustanu,ni funkcionisu,pa su odma i nervozni,a nekad moraju da popiju i lek jer su bolovi nepodnosljivi.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Dy Sre Okt 24, 2007 7:54 pm

ja sam prije porodjaja imala relativno bolne i obilne menstruacije..medjutim, poslije porodjaja nemam niakve simptome, nista me ne boli i samo osjetim da sam dobila..ostalo perfektno..izuzev psihe koja tada manje stima...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Tamara Sre Okt 24, 2007 11:53 pm

Pre porodjaja sam imala uzasno bolne menstruacije, bukvalno prva dva dana nisam mogla da ustanem iz kreveta. Pila sam sve zivo i rapten k i brufen i analgin i diklofenak, a jedino sto mi je pomagalo je baralgin.
Posle porodjaja vise nemama tih problema. Zaboli me malo par sati pre neko sto krene i to je to.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Mildan Čet Okt 25, 2007 4:48 am

Posle drugog porođaja me mnogo manje boli stomak.Jedini problem je što odmah posle par sati bol pređe na glavu.svaki put mene urniše glava.
Stomak utopljavam i noge, malo više onih dana pre nego krene m.ciklus i dok traje.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Milica Čet Okt 25, 2007 5:44 am

affraid Ja nikada nisam imala problema sa ciklusom sve do se nisam porodila. Nikada nisu bilne bolne, ali od kada sam se porodila muku mucim sa obilnoscu ciklusa prva dva dana, potrosim celo jedno pakovanje ulozaka
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Pokita Sub Nov 03, 2007 6:23 am

Ja cim dobijem utopljavam se a da ne bude bas vruce.
Obavezno carape, ako je zima termo, a najvise utoplim stomak i nemam uopste bolne menstruacije, nikakav analgetik mi ne treba i ne osecam nista osim blage nelagodnosti u donjem delu stomaka prvog i drugog dana ali funkcionisem normalno.
Pokita
Pokita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 123
Godina : 37
Lokacija : Nis
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Gost Ned Nov 04, 2007 2:36 am

Ja pre trudnoce nisam imala bolove a sad jos nisam dobila posto dojim. Medjutim imala sam drugaricu koja je po nedelju dana znala da pije brufen od 600. Nista drugo nije pomagalo a sve je probala. Nekoliko se puta i onesvescivala od bolova i vodili su je u bolnicu po injekciju. Njena je mama imala istih problema al se nakon porodjaja sve sredilo. Sve je individualno i toplota na kicmu moze da pomogne al ponekad nista nije dovoljno dobro.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Ivana Uto Nov 06, 2007 12:01 am

ja sam do sada imala mnogo,mnogo bolne menstruacije
i onesvescivala sam se i hitna dolazila,nista od lekova nije pomagalo,mogla sam da popijem sta sam htela...
videcemo posle porodjaja,ali moja mama i pre i posle porodjaja ima bolne...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Betty Boop Sub Nov 24, 2007 11:41 am

Spadam u one srećnice koje nakon prvog porođaja apsolutno nemaju više nikakvih tegoba, a ranije jesam i to vrlo jake bolove...Sada uopšte ni ne primetim mesečnicu, protekne vrlo lagodno, a i kraće traje.
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Andjela Sub Nov 24, 2007 12:09 pm

A ja sam mozda najveca sretnica....nije me boljelo prije porodjaja,a ni kad sam rodila prvo a bogami ni poslije drugog djeteta,to sto se tice stomaka.....ali jedino sto tada dobijem jaku glavobolju,ali ni to uvijek nego s vremena na vrijeme.
To je dosta genetski uslovljeno ni moja mama nema nekih vecih problema.
Ali zato sam jakooooo nervozna i stalno mi se trazi slatko.
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Lela Sub Jan 05, 2008 10:29 pm

Imam jake bolove prva dva dana.Ali meni je problem pms.Pre porodjaja nisam skoro ni znala sta je to sada mi se ponasanje toliko promeni da mm tacno zna kad cu da dobijem.Uzas.Bolove imam jake popijem diklofenak i on mi malo pomogne i to je to.
Lela
Lela
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 89
Godina : 45
Lokacija : BGD-Boka
Datum upisa : 30.12.2007

http://www.blogoye.org/Lela

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Emi Ned Jan 06, 2008 11:07 am

I ja sam srecna, od kad sam se porodila nemam nikakve bolove, a pre toga uzasno je bilo, pila sam ketonal forte!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Gost Ned Jan 06, 2008 11:59 am

ja ih sada nemam,ovog meseca nisam imala ni najmanj zig niti bol,samo sam otisla u kupatilo i videla da sam dobila bez ikakvog nagovestaja.
hvala bogu da je tako,malo me kasnije obicno prvi dan ziga,ali podnosljivo da mogu da funkcionisem i to je sve.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Milica Pon Jan 07, 2008 3:29 am

Lela ::Imam jake bolove prva dva dana.Ali meni je problem pms.Pre porodjaja nisam skoro ni znala sta je to sada mi se ponasanje toliko promeni da mm tacno zna kad cu da dobijem.Uzas.Bolove imam jake popijem diklofenak i on mi malo pomogne i to je to.

Ja nemam problema sa bolovima, niti sam ih imala...ali sa ponasanjem daleko me bilo scratch
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Dy Pon Jan 07, 2008 9:32 pm

Betty Boop ::Spadam u one srećnice koje nakon prvog porođaja apsolutno nemaju više nikakvih tegoba, a ranije jesam i to vrlo jake bolove...Sada uopšte ni ne primetim mesečnicu, protekne vrlo lagodno, a i kraće traje.



potpisujem!!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Cvrki Čet Feb 07, 2008 9:29 pm

I ja da se stavim ovde, pre porođaja bile su jako bolne, lekovi nisu delovali uvek, imala sam kočenje ruku i nogu,preznojavanje, povraćanje do besvesti, dijareja, padanje u nesvest, dok ne primim infuziju s koktel terapijom - ne dodjem sebi.
A od kako imam Saru t.j od kako sam je rodila, bolovi su znatno manji,onako, ima bolova ali su tupi, uopšte ne moram da pijem ni jedan lek, nego istrpim, jer to nije ništa u porešenju sa onim što je bilo.Hvala Bogu.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Ivana Čet Feb 21, 2008 12:15 am

dobila sam jutros i umirem vam od bolova :placem: :placem:
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 12:55 am

ivana dobila si :igram: prvi put posle porodjaja lol! koliko prodje nekih skoro 6 meseci .
znam i verujem ti da su sad i vise nego bolne i bice takve prvih par meseci,bar je u mom slucaju tako bilo,kasnije sve manje i manje.
evo ja treba da dobijem oko rvog mozda dan.dva pre ili posle i vec osecam neko komesanje u stomaku kao da cu svakog momenta dobiti....a ima jos dobrih nedelju dana...jedino ako mi se ne pomeri pa dobijem ranije...neznam... scratch
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od tanasija Čet Feb 28, 2008 10:02 pm

ja posle porodjaja nemam bolove, ranije sam imala ali ne bas nesto strasne, popijem lek cim osetim i pre nego sto dobijem i prodje bey problema. poslednje tri dobijam ranije i bolucka me stomak ali to je verovatno zato sto sam pre tri meseca prehladila jajnike i jos nisam otisla kod lekara, stoka
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Gost Sre Mar 26, 2008 11:01 am

Ja danas dobila! 6.5 meseci od porodjaja! Bas bilo lepo dok je trajalo bez ciklusa, a sad nazad na meni omrazene uloske i tampone! Mad I da- ok je i dalje, nema bolova, nisam ni osetila kad sam dobila... Razz
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Gost Sre Mar 26, 2008 11:07 am

Cogswell ::Ja danas dobila! 6.5 meseci od porodjaja! Bas bilo lepo dok je trajalo bez ciklusa, a sad nazad na meni omrazene uloske i tampone! Mad I da- ok je i dalje, nema bolova, nisam ni osetila kad sam dobila... Razz


jeeeeeeeeeeee cheers cheers cheers
sta reko ben na divnu vest.... lol!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Gost Sre Mar 26, 2008 11:13 am

Pravio zbunjenu facu ko da ne zna sto je to za njega bitno! Al objasnila sam mu da tako barem pet dana u mesecu imam legalno opravdanje da mu ne udovoljim! Mislim to i naravno ono : "Boli me glava". Pokidao se od smeha! :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Gost Sre Mar 26, 2008 11:16 am

joj evo i ja se kidam..zaboravio covek sta je to hhihihihihu
ali eto sad bar imas debeo i valjan razlog za pet dana apstiniranja ,a i sad bez zastite nigde i nikako.... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Mima Sre Mar 26, 2008 11:19 am

ja sam dobila 2 meseca posle porodjaja,dugo sam i uzivala....al sad otplacujem.ja jutros dobila rasturao me stomak za medalju,i tako sad svaki put a pre trudnoce me nista nije bolelo samo se iznenadim
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Bolne menstruacije Empty Re: Bolne menstruacije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu