Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Neznost kod dece

+8
Andjela
milicaB
vekiks
Beba
Milica
Mildan
Veka
Dy
12 posters

Ići dole

Neznost kod dece Empty Neznost kod dece

Počalji od Dy Uto Okt 23, 2007 8:38 pm

zanima me koliko su vasi klinci njezni...

anastasija je previse njezna i ne volim to... sinoc je kod nas bila moja prijateljica sa djevojcicom koja je dva mjeseca starija od stasi.... ..tek tada sam vidjela koliko je njezna (primjecivala sam to i ranije)..dobrica je, dopusta milici da je udari ponekad, ne zna se braniti(ni u kakvom pogledu)...milica je ratoborna(neznam kako da to opisem), brza, ne place za svaku glupost... jednostavno ima jos milion razloga po kojima je anastasija bas previse njezna (inace to su svi primjetili, ne samo ja -VELIKO OKO) ......to mi je sinoc doslo do izrazaja, kada sam posmatrala nju i milicu kako se igraju.....

neznam jesam se dobro izrazila i svjesna sam da sredina u kojoj dijete odrasta utice na te stvari, ali isto tako mislim da to sa jedne strane nema veze sa tim... jednostavno takva je..

i ja bi voljela da nije toooooooliko njezna....
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Veka Uto Okt 23, 2007 9:32 pm

Znam o cemu pricas...nekad imam utisak da je i Danica takva, ali sve manje i manje, sada vec zna da ne da svoju igracku, zna i da otme, ali mi se to bas i ne svidja...bilo mi je ok dok je drugima davala ali nije davala da joj otimaju iz ruke...nije bezobrazna do te mere da udara ili nesto drugo radi, ali sve je manje nezna...
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Mildan Sre Okt 24, 2007 4:46 am

Mogu da kažem da su obe nežne.Ali Dana je daleko nežnija.NJu su vaspitačice u vrtiću naučile da se brani od druge dece i da im vraća.Zato je Mica po tom pitanju mnogo gora.Ona je dosta agresivna.Jeste mila i umiljata, ali ume da udari Danu iz čista mira.Svi se čude kada čuju da je tako agresivna.Boji se nepoznatih, a mirna je kada ima poznatih.Tako da samo mama, tata i Dana znaju ispod kog grma leži zec.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Milica Sre Okt 24, 2007 5:46 am

Mi smo prave harambase, mada ponekad zna da se povuce, sto je inace retka pojava. Ponekad sestrina cerka hoce da joj uzme igracku, u stanju je oko da joj iscupa cini mi se
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Beba Pet Okt 26, 2007 12:11 am

Nikola ima neke čudne faze, kad sam ja u pitanju.
Kad je kod mene u rukama, uglavnom me prvo štipa po licu, šamara i počupa me, pa me onda zagrli i ljubi, i govori "moja mama", naravno i mazi se... Kažu da je to neka prolazna faza. Ja se nadam, nema ni malo bezazlen udarac, a još kad su noktići za seckanje :udribre:
A prema deci je ok, ranije je voleo da iz čista mira udari, ali se sada lepo igra. Mislim da je sada ok, prema njima nije ni nežan ni grub Razz .
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od vekiks Pet Nov 16, 2007 1:57 am

Moj sincic je prava maza - igra se igra i onda samo fuuuuuuuc i dodje da me zagrli ili poljubi Laughing
avatar
vekiks
Novi član
Novi član

Broj poruka : 27
Godina : 46
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od milicaB Ned Nov 18, 2007 9:13 pm

Nikola se u glavnom mazi,ali kad mu dodje od miloste te pljusne preko lica,uhvati za kosu,privuce i onda jako poljubi.Meni ne smeta,on je mai decko,jos ne ume da artikulise osecanja.Sa drugom decom je ok,ako muse neko dete bas nadje na mestu gde bi on hteo da bude,ponekad ima obicaj da ga pomeri,ta ko sto ce da ga odgura odatle,al videcu kako ce da prodje kad naleti na jace dete....Sve u svemu nije grub,maza je,a ostale stvari u odnosima sa drugima jos ucimo....
milicaB
milicaB
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 63
Godina : 47
Lokacija : brdo
Datum upisa : 23.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Dy Čet Jan 03, 2008 11:12 pm

anastasija sinoc u snu mene zagrila i rekla- mojim te, mojim te mama daj ani ki(sisa)..onako snena to rekla kad je nisam pojela...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Gost Čet Jan 03, 2008 11:16 pm

i moji imaju obicaj da dodju,ugnjezde se i onda traze da ih mazim po kosici ili ceskam.
onda obicno gugucu mamice moja,kako te volim ili ti si najbolja mama,to su mi najlepsi trenuci i onda :loveli:
volim sto su nezni,sto hoce da sednu u krilo,da se maze ili pricaju,ia i nocu se sami dovuku i onda pribiju uz mene i jos me zagrle,jeste da je tad tesno,ali taj osecaj i scenu ne bi menjala ni zasta.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Dy Čet Jan 17, 2008 1:19 am

mi smo se poceli buditi nocu i grliti mamu....
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Andjela Čet Jan 17, 2008 4:24 am

stasija ::mi smo se poceli buditi nocu i grliti mamu....
E tako Djole radi,probudi se u sred noci i pita "gdje je moja mama" pa me opipa i pronadje onda jako zagrli i odmah zaspe....a ja se sva raznjezim i pokusavam da tako uklijestena ponovo zaspim!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Gost Čet Jan 17, 2008 8:37 am

andjela ::
stasija ::mi smo se poceli buditi nocu i grliti mamu....
E tako Djole radi,probudi se u sred noci i pita "gdje je moja mama" pa me opipa i pronadje onda jako zagrli i odmah zaspe....a ja se sva raznjezim i pokusavam da tako uklijestena ponovo zaspim!

potpisujem isti slucaj i sa nikolom.
prave mamine maze!!!! :volim:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Mildan Sub Jan 19, 2008 4:47 am

Moje baš vole da se maze.Grle nas i ljube često.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Dy Pon Mar 24, 2008 9:21 pm

mi se sada mnogo ljubimo. Pred spavanje, legne kraj mene zagrli me i svuda me ljubi, i stalno me gleda. Tada se mnogo raznjezim...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Betty Boop Uto Mar 25, 2008 12:18 am

Vuk je nekako neodređen...voli da se mazi samo u određenim situacijama, i to uglavnom samnom, ređe sa tatom...sa drugima nikad, čak kad ga neko uzme u ruke, odmah počne da se migolji i izvlači, čak se dva puta desilo da krene tog nekog da ugrize...baš sinoć je ugrizao devojčicu moje prijateljice, koja je kasnije priznala da je htela da ga nosi! znala sam da nije bilo iz čista mira...

A opet, kad sa neke druge strane pogledam, sa decom pogotovo svog uzrasta je veoma nežan! To može da vam potvrdi mama Endži...Vaske je mazan, ali zna da Vuku lupi šljagu kad mu Vuk dosadi...a Vuk se na to kikoće i dalje obleće oko svog drugara. A najnovije je da mu priđe da ga zagrli! Kad ga dodiruje, to radi onako bojažljivo, sa dva prstića...

Sve u svemu, još nikada nije bio grub niti prema Vasketu, niti prema drugom detetru (sem ako izuzmemo to "bežanje" iz zagrljaja starijih...)
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Endzi Uto Mar 25, 2008 12:29 am

Evo i ja odmah da se nadovezem.....
Vuk i Vaki su bas primer "crnog i belog"..
Vaki je veeeelika maza,obozavam da se mazim sa njim..mazi se sa svima.
Kad mu kazes "Vaki ajde se mazi" on ti onda spusti glavu na rame i kao uziva.
Evo bas cu navesti nase prijatelje Milosevica za primer..kad odemo kod njih Vaki se sa svima mazi,obozava Vukovu mamu i baku ali problem je nastao kad je Vuk hteo da se mazi sa njim..
Vuk uvek trci oko njega i merka kako da ga dodirne i to sve radi veoma pazljivo.Kad smo ih stavili zajedno u krevetic Vuk je odmah prisao Vakiju da ga zagrli ali Vaki bas i nije lepo odreagovao..
A Vuk bas i ne voli kao sto Sanja vec rece da se mazi sa odraslima...ali eto sa drugarom je hteo.
Vakiju je Vuk jedini drugar slicnog uzrasta,on svo vreme provodi sa odraslima pa se kao tesim da je zbog toga odreagovao tako jer evo vec na rodji se bolje ponasao...
Sad ce i lepo vreme pa kad nas mame odvedu u parkic ima sve u sestnaest da se mazimo sa devojcicama..... Laughing
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Ivana Ned Jan 31, 2010 11:30 am

Stefan je poceo pokazivati svoju nezniju stranu..Dodje pa poljubi,pomazi,hoce i da zagrli.Mada i dalje je to u manjim kolicinama Neznost kod dece Icon_lol .
Sinoc sam se bas zacudila kako je odreagovao,ja sam silazila niz stepenik koji imamo u stanu,i tu je bila neka igracka koju nisam videla,i ja sam istegla ligamente,mene je to toliko zabolelo da sam ja pocela da placem i sela u fotelju pored,a Stefan je udario u takav plac i histeriju da nisam mogla verovati.Jedva smo ga smirili,i cim vidi moju facu dok pipam bolno mesto,odmah pocinje plakati i vikati "mamu boji",pa hoce da mi ljubi nogu,jer ja njega tako poljubim kad se udari...Ufff,bas me je ostavio u cudu..
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Endzi Ned Jan 31, 2010 11:47 am

Da,da Ivana pilici su divni...Vaki se jako uplasi kad se ja udarim ili sl.i onda se trudim da s eiskontrolisem pred njim.
Vec sam pisala na ovu temu ali je Vaki porastao i divno ga je gledati kako je pazljiv i nezan prema svojoj sestri,prema mladjim drugarima se ponasa veoma zastitnicki a cesto izljubi drage mu odrasle osobe kad idu od nas kuci...
Ne tuce se sa decom i u 99% slucajeva nece udariti drugara (osim u taj 1% sto mu se desilo da gurne nekoga iz meni nejasnih razloga)
Videla sam par puta kad ga je neki drugar udario da mu je lepo vratio i tu se ne mesam ako ostaje na tome a nadam se da hoce i u bucuce tako (da ne mora mama izigravati policajca)

ps.imamo i mi trenutaka kad Vaki hoce nekog drugara ili drugaricu da poljubi ili zagrli a oni pocnu da histerisu a Vaki ostane "kriv",naj gore mi je da mu tu objasnim gde je "pogresio"..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Ivana Pon Feb 01, 2010 2:38 am

Joj,ja uopste nisam ocekivala da ce se on tako rasplakati,mukica,bas mi ga bilo zao Neznost kod dece Icon_cry
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Endzi Pon Feb 01, 2010 6:37 am

Ivana ::Joj,ja uopste nisam ocekivala da ce se on tako rasplakati,mukica,bas mi ga bilo zao Neznost kod dece Icon_cry

Kad je srce malo osecajno!!!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od lenita Uto Feb 02, 2010 9:53 am

Klinci su neverovatni..... Nama su danas u gostima bili moji brat i snaja sa cerkicom koju je Lena prvi put videla. Nastao je haos kada je videla da ljubim ovu malu. Bila je mnogo tuzna!!! Trebalo mi je dobrih pola sata da je umirim. Inace, sada je u fazi da sve redom mazi i govori ''Da, da....'' (da znaci draga) i da puci usnice kao da ljubi!
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neznost kod dece Empty Re: Neznost kod dece

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu