Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Tko vam nedostaje na forumu???!!!

+14
Lidija
tanasija
Tamara
Miloseva_mama
Maserka
Andjela
maja
Veka
ZZ
Stazi
Bojana
mama_daisy
Ivana
Dy
18 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Dy Pet Sep 05, 2008 1:59 am

First topic message reminder :

meni generalno nedostaje ono kada smo svi tu, veka, nevena i company, ali znam da cemo po zimi popiti mozak jedne drugima hihihihihi..

ovog momenta mi nedostaje Ivana, jer me znam da putuje i da nece biti na forumu, a na avataru svom ostavila moju sliku sa Stefijem...bas me raznjezila...a ja nisam neka krhka zenica...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od tanasija Ned Sep 28, 2008 9:45 pm

bila sam na odmoru a pre toga sam imala neke silne obuke, vi meni mnogo nedostajete, kad nemam vremena da sednem za racunar sva sam bljak. moram da priznam da mi nevena mnooooogo fali. nisam je videla sto godina. cujemo se na kratko, na msn skoro da se ne srecemo. ovde nje ima cak i manje nego mene i bas bas mi to tesko pada. verovale ili ne ona je meni u pet najboljih drugarica Embarassed . Dy je u pravu, mislim da sve ovo ima veze sa godisnjim dobima, ja jedva cekam zimu pa da se nadjemo u kafancetu da se grejemo salama i osmesima.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Veka Pon Sep 29, 2008 12:05 am

I Dy ovih dana bas zabusava Crying or Very sad
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od tanasija Pon Sep 29, 2008 1:15 am

Cuj ovih dana, zabusava od kad je otisla na odmor.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Veka Ned Okt 26, 2008 8:27 pm

Dy, Viki, Miloseva-mama, Emi..... ma ima ih dosta koje se izgubile.... gde ste zene???? Falite...... Crying or Very sad
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Lidija Ned Okt 26, 2008 9:18 pm

Da...i meni nedostaje Dy!
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od tanasija Ned Okt 26, 2008 11:32 pm

Sta je sa Dijanom, bas mi nedostaje ovde, ne vidjamo se uopste? Mnogo mi fali!
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Ivana Ned Okt 26, 2008 11:54 pm

Tu je nasa Dy....
A Miloseva mama ne stize nista,ubi se od posla...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Dy Ned Okt 26, 2008 11:58 pm

Tu sam, vratila sam se..imala sam tri smrtna sluaj i onako bas mi bilo ni do cega..ali evo vratija se Shime... zivot ide dalje...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Veka Pon Okt 27, 2008 12:02 am

Dy, cheers cheers cheers
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Ivana_Sa Pon Okt 27, 2008 6:43 am

Dy basmi je drago sto si opet ovde
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Miloseva_mama Pon Okt 27, 2008 9:28 am

Veka ::Dy, Viki, Miloseva-mama, Emi..... ma ima ih dosta koje se izgubile.... gde ste zene???? Falite...... Crying or Very sad

Kao da sam znala .....prvo se raspisala pa naleti na ovo !!! HIhihihihi telepatija cmooooooook
sunny
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Ivana_Sa Pon Nov 24, 2008 4:57 am

IVANAPG nema je nekoliko dana
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Veka Pon Nov 24, 2008 8:36 am

Maje nam nema vec neko vreme.... cuje li se ko sa njom?
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Tamara Pon Nov 24, 2008 10:12 pm

I ja sam primetila da nema Maje i pitala sam se sta se desava sa njom?!
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Ivana Pon Nov 24, 2008 10:32 pm

Trudna zena,pa valjda nema vremena za nas....
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od anja&milena Uto Nov 25, 2008 12:31 am

iva-sa ::IVANAPG nema je nekoliko dana
Frka oko rodjendana a i net joj nije radio...
anja&milena
anja&milena
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 29.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Ivana_Sa Uto Nov 25, 2008 5:54 am

anja&milena ::
iva-sa ::IVANAPG nema je nekoliko dana
Frka oko rodjendana a i net joj nije radio...

Znam da nije radio net
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od maja Pon Dec 01, 2008 5:31 pm

Ja sam tu..ponekad. Procitam ponesto,ako ima interesantno, ali ne pisem vise. I sada pisem zbog toga sto su mi Dijana i Ivana juce pisale...
Zasto?
Mnogi ljudi na ovom forumu su me jako, jako razocarali.
U nekim, za mene jako vaznim trenutcima, kada sam svoju radost delila sa vama (recimo u temi "Nosa" ili "Vrtic") niko, ali bas niko, od svih mojih "velikih prijatelja", nije bio u stanju ni jedno jedino slovo da napise.
Ne kapiram...ali koga je vise i briga.
Da, trudna sam, 13. nedelja i opet nosim decaka,termin mi je 11. jun...ali Ivana, ako ja nisam htela da dodjem na ovaj forum i napisem to i podelim sa vama, zasto mislis da ti imas prava da to pises-javno i na ovako zao i bezobrezan nacin?
Ivana i Dijana...vi meni niste bile samo drage, nego ste mi bile skoro kao najbolje drugarice. Sa vama sam podelila neke tajne koje nisam ni sa rodjenom sestrom.
I jos mnogo ljudi sa ovog foruma mi je bilo bas drago.
Ali Dy i Ivana su bile bas onako nesto posebno.
Eto...valjda sam rekla sve sto sam htela i sve sto vas zanima.
Ljubim vas....cucemo se!
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Ivana Pon Dec 01, 2008 8:22 pm

Niti sam bila zla,niti bezobrazna...Svi vec znaju za trudnocu,tako da nista nisam napisala sto se ne zna.
Ne,nisi rekla sve sto nas zanima,ali ocigledno nije ni bitno.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Dy Pon Dec 01, 2008 8:37 pm

maja ::Mnogi ljudi na ovom forumu su me jako, jako razocarali.
U nekim, za mene jako vaznim trenutcima, kada sam svoju radost delila sa vama (recimo u temi "Nosa" ili "Vrtic") niko, ali bas niko, od svih mojih "velikih prijatelja", nije bio u stanju ni jedno jedino slovo da napise.
!

Maja jesi ti sada nesto ljuta tj razocarana zbog ovoga?!!! Ne razumijem te, pa i ja sam tako milion puta znala napistai i cekati reakciju ili cak savjet , ali nije ih bilo, ali shvatila sam na vrijeme da se zbog toga ne vrijedi nervirati.. koliko puta sam slike stavila, pa ih niko nije ni primjetio..ali boze moj, nemogu se zbog toga zivcirati, ne vrijedi...
ja sam iznenadjena sto si me pomenula u kontekstu razocararenja ili neznam cega vec, zato sto ni u jednom momentu nisam prema tebi osjetila nista od onoga sto sam ranije osjecala.

I ja sam se sokirala kada sam cula da si trudna,a nisi ovdje napisala, i pretpostavila sam da imas neki razlog, ali ovaj razlog mi je neobjasnjiv!!! Ali ako je tebi zasmetalo, ok postujem, i drago mi je sto si rekla, ali mogla si i na msn. Ali opet, vjerovatno i za to mas razlog...

I meni je kada je bilo mnogo tesko u privatnom zivotu (nedavno) i ja sam se tako razocarala i nekako s udaljila, ali sam shvatila da je to jako glupo... meni prije svega..


Drago mi je sto si trudna, zelim ti laku trudnocu i da uzivas u njoj.
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od maja Pon Dec 01, 2008 8:55 pm

Dy ::Drago mi je sto si trudna, zelim ti laku trudnocu i da uzivas u njoj.

Hvala Dy, od srca!

Ivana ::...Svi vec znaju za trudnocu,tako da nista nisam napisala sto se ne zna.

Ko zna Ivana? Ja nisam htela da se to postavi javno na forum...a ko zna i kako zna-neznam!

Ivana ::Ne,nisi rekla sve sto nas zanima,ali ocigledno nije ni bitno.

Reci,sta jos nisam rekla,sta te jos zanima?
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Veka Pon Dec 01, 2008 9:13 pm

Zao mi je sto se tako osecas, Maja, mozda sam i ja zalsuzna sto se tako osecas, mozda svako od nas po malo, svako ima pravo da pise ili ne pise.... ni ja ne stizem uvek da napisem ono sto bih zelela, da odgovorim na svaku temu, ili cestitam svakome rodjendan na vreme, ni meni se ne odgovori uvek, na zadnju temu koju sam otvorila samo mi je Dy odgovorila i to posle skoro mesec dana. Ne, nisam se nikome naljutila, mozda niko nije od njih znao sta da mi kaze a da to ne zvuci kao vec receno, ili kao pa to i sama znas. Mislim da je malo bezveze ljutnuti se na to sto ti neko nije odgovorio na temu, ali to je tvoje pravo. Ja sam saznala da si trudna na nekom drugom mestu i tamo ti vec napisala da mi je drago zbog toga. Uzivaj u trudnoci, zelim ti da imas laku trudnocu i jos laksi porodjaj, a ako nekad pozelis da sa nama podelis jos po nesto mi cemo biti tu.....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od maja Pon Dec 01, 2008 9:19 pm

I ja sam tu Veko i bicu tu.
Nisam ljuta, samo razocarana.
Nije stvar u ne odgovaranju...necu da krecem sa objasnjavanjem jer moze doci do svadje...kazem-nije vazno.
Hvala ti!
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Andjela Pon Dec 01, 2008 9:23 pm

Slazem se Veko s ovim sto si rekla o odgovaranju na temu...ponekad covjek jednostavno ne zna sta bi odgovorio a da vec sve to nije receno i na neki nacin "izlizano" a niko ne bi da zvuci kao pokvarena ploca....ali razumijem i Maju,ona je pametna zena,zna sve sto treba da zna ali eto mozda joj je trebala rijec podrske,ohrabrenja da je na pravom putu a to nam svima ponekad treba...
...da,svi smo mi pomalo krivi,ali...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Tamara Pon Dec 01, 2008 9:31 pm

Majo, jako mi je zao zbog svega, ali sam sigurna da niko od nas nije imao nameru da te uvredi ili razocara. Slazem se u potpunosti sa Vekom i Andjelom......
I ja sam na drugom mestu saznala da si trudna i bas sam se obradovala zbog toga. Od srca ti zelim da uzivas u trudnoci i da sve prodje u najboljem redu.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tko vam nedostaje na forumu???!!! - Page 3 Empty Re: Tko vam nedostaje na forumu???!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu