Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Krv iz nosa

4 posters

Ići dole

Krv iz nosa Empty Krv iz nosa

Počalji od Stazi Čet Jun 19, 2008 7:32 am

Mojoj Viktoriji jako cesto nos krvari. Naravno cesto ga i cacka i kopa pa onda i pocne da curi, ali me zapanjuje koliko joj je nos osetljiv pa odmah krv. Ima ljudi koji kopaju nos pa nista. Da li znate usled cega se desava cesto krvavljenje iz nosa (nikako da je naucimo da ne cacka nos. Uglavnom se to desava kada legne pa zna pizamica(spavacica) da joj bude skroz krvava.Pomagajte
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Krv iz nosa Empty Re: Krv iz nosa

Počalji od Veka Čet Jun 19, 2008 10:48 am

Moguce da su joj osetljivi kapilari nosa.... znam da su mojoj jednoj rodjaki spaljivali kapilare nosa zbog cestog krvarenja.... jeste je vodili kod lekara? Mislim da bi to trebalo da pogleda neko strucnije lice....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Krv iz nosa Empty Re: Krv iz nosa

Počalji od Stazi Čet Jun 19, 2008 11:19 am

Jos nismo ali planiramo da je vodimo, samo nikako vremena da nadjemo. Uskoro trebam Anastaziju na vakcinu pa cu onda i Viktoriju na pregled
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Krv iz nosa Empty Re: Krv iz nosa

Počalji od Stazi Pon Jun 23, 2008 2:33 am

Takodje sam danas kod lekara rekla i za problem krvavljenja iz nosa i rekla da posto cacka nos ne dozvoljava da ranica zaraste medjutim kada joj je pregledala nos rekla je da nema nikakvih ranica i da je mozda i to zbog alergija, sama cinjenica da ca non stop cacka , mozda joj enst smeta. Videcemo sta ce biti posle koristenja Aeriusa
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Krv iz nosa Empty Re: Krv iz nosa

Počalji od Cvrki Sre Jun 09, 2010 10:52 am

Tražih ovu temu jer me je Sara prepala večeras (a mene je teško prepasti,oduvek paničar...) Iz čista mira je večeras dok je pila mleko počela da joj curi krv iz nosa, ona nije znala nego mi kaže, mama meni idu sline moram da ustanem po maramicu, ja kad sam videla,ja se prepala,krv curi,ruke krvave,pižama,krevet...Pustili smo to da iscuri,stavila joj hladnu oblogu na vrat i na čelo...i stalo je posle 3 min.
Ne znam zbog čega se to desilo ali čitam sad na netu da se to kod dece često javlja...da je često i kad deca ne čačkaju nos i da nije ništa medicinski opasno... Sad moram da je pratim noćas, mada sad evo je spava normalno...
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 41
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Krv iz nosa Empty Re: Krv iz nosa

Počalji od Alisa Sre Jun 09, 2010 10:29 pm

Cerki moje drugarice je pre neki dan jako curela krv iz nosa,tako da su je vodili u hitnu i tamo su im rekli da je to zbog osetljivih kapilara koji popucaju usled toplote.Zbog temperature ili vrucine. Preporucili su im da kad krvarenje pocne treba staviti hladni oblog na koren nosa.
Alisa
Alisa
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Krv iz nosa Empty Re: Krv iz nosa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu