Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Mama volim te

+4
NasaDeca
Mildan
Milica
Ane
8 posters

Ići dole

Mama volim te Empty Mama volim te

Počalji od Ane Ned Okt 21, 2007 3:18 am

:volim:
Cesto Nikoli kazem - sine puno te volim!
Od pre nekog vremena poceo i on da mi uzvraca tim recima. Pre spavanja trazi me,zagrli me, poljubi me i kaze mi "mama puno volim". Ujutru kad ga uzmemo u krevetu kod nas, on pocne da me grli, pa budime poljubcima(a ja se pravim da spavam, jer zelim da to duze traje. Tad sam najsrecnija mama na svetu.
Ali nista me nije pogodilo ko njegov postupak pre nekoliko meseci.
presvlacim se i on vidi moje operacije na nogama. dodje do mene pogleda blize i pita:
- Mama boli tu?
- Ne sine ne boli.
- Daj ljubim da pomine!
Plakala sam i bila sretna u isto vreme.
Kako vasa deca pokazuju i izrazavaju ljubav prema vama?
P.S. ovo je samo jedan od primera. bice ih jos! Smile
Ane
Ane
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 301
Godina : 51
Lokacija : Skopje, Makedonija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od Milica Ned Okt 21, 2007 5:13 am

Natalija je jos mala da bi umela da kaze, ali cesto me kao mazi pa kaze Maaaa....to joj znaci mala mama
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od Mildan Ned Okt 21, 2007 10:37 am

Dana često iskazuje i pokazuje svoju ljubav.Skoro svaki dan kaže mi da me puno voli, pogotovu, kada joj dozvolim nešto.Isto tako dođe da me poljubi, ako sam se negde udarila.Ali i suprotno tome, kada je ne pustim nešto ona mi kaže da joj više nisam drugarica.Isto to važi i za mm.I njemu govori da ga voli, a ka da joj nešto ne da onda da mu više nije drug.I često nas zove da dođemo da se mazimo.
Mica pokušava da nas poljubi, prislanjajući otvorena usta na obraz, grli nas, ali ne zna da priča, pa ćemo još malo da sačekamo njenu izjavu ljubavi.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od NasaDeca Ned Okt 21, 2007 10:47 am

Danica je pravi mazuljak. Zaigra se nesto, i odjednom samo pridje i kaze "tata oce ubam" i poljubi me. Tako i sa Vesnom. A kad je pitamo koliko nas voli ona kaze "Visoko".
He, he!
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od Gost Ned Okt 21, 2007 10:58 pm

nikolina je skoro pocela da iskazuje i pokazuje svoje emocije,dodje joj tako nekad iz cista mira da kaze :mama dodji da te ljubim ili ti si najbolja mama na svetu,ako dobije nesto zeljeno po zasluzi jako zna to da isprati i pokaze radost,grli me,ljubi me i kaze mamice draga ili mi udeli tako neki kompliment da mi krenu suze na oci.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od sodjom Pon Okt 22, 2007 8:38 pm

Lepa tema Smile

Djole od skoro prica .... pa i od skoro govori "lepa mama" tako umiljato i nezno...mislim da tako pokazuje svoju ljubav. Grli me jako i ljubi kad god hoce da se mazi.
Ujutru, bas kao sto Ane prica za Nikolicu....i Djole pridje i mazi me i ljubi me da se probudim....

Pre nekoliko dana sam se udarila u ormar dok sam nesto podizala....zabolelo me jako i uzviknula sam"jao"...Djodja je poceo da place i da me ljubi...srce moje malo I love you
sodjom
sodjom
Novi član
Novi član

Broj poruka : 14
Godina : 43
Lokacija : Nis
Datum upisa : 22.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od Dy Pon Okt 22, 2007 8:42 pm

Ane :::volim:
Cesto Nikoli kazem - sine puno te volim!
Od pre nekog vremena poceo i on da mi uzvraca tim recima. Pre spavanja trazi me,zagrli me, poljubi me i kaze mi "mama puno volim". Ujutru kad ga uzmemo u krevetu kod nas, on pocne da me grli, pa budime poljubcima(a ja se pravim da spavam, jer zelim da to duze traje. Tad sam najsrecnija mama na svetu.
Ali nista me nije pogodilo ko njegov postupak pre nekoliko meseci.
presvlacim se i on vidi moje operacije na nogama. dodje do mene pogleda blize i pita:
- Mama boli tu?
- Ne sine ne boli.
- Daj ljubim da pomine!
Plakala sam i bila sretna u isto vreme.
Kako vasa deca pokazuju i izrazavaju ljubav prema vama?
P.S. ovo je samo jedan od primera. bice ih jos! Smile


jao rastopila sam se..kako je to divno...

stasi je jos malena, ali recimo, ne dozvoljava nikome da se meni priblizi(mm, od brata djevojcica) gura ih..i onda kada to ucini, sa osmijehom me zagrli kao da svima hoce reci ..to je samo moja mama...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od Stazi Sre Nov 28, 2007 3:44 am

Moja Viktorija(4) mi skoro svaki dan govori:"mam ja tebe jaaaaaaaako puno volim,ti si tako dobra mama, tebe volim najvise na svetu"
To su tako predivne reci i nikada zaboravljene. Jedna interesantna prica:
Imam prijateljicu koja je bila trudna sa drugim detetom a imala sina od 4 godine. I kada je sinu rekla: ja te jako volim, on joj je odgovorio:" i ja volim tatu". A ona da briznula u plac, trudnica pa jos emotivna. Strasno! Smile
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od Lidija Pon Dec 10, 2007 3:43 am

Ane ::
Pre spavanja trazi me,zagrli me, poljubi me i kaze mi "mama puno volim". Ujutru kad ga uzmemo u krevetu kod nas, on pocne da me grli, pa budime poljubcima(a ja se pravim da spavam, jer zelim da to duze traje. Tad sam najsrecnija mama na svetu

Isto ovako,ko'da sam ja pisala
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od Milica Pon Dec 10, 2007 3:48 am

Moje dete ne ume da kaze, ali pre spavanja me grli i podigne ruku visoko a to znaci da me voli,kaze mi mija, mija-mila, mila..duto-duso. Sva se raznezim
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od Gost Pon Dec 10, 2007 6:40 am

nikola je poceo da mi govori mamice moja i onda me zagrli,mislim da nema nista lepse kad me te malene rucice stisnu koliko mogu i time mi pokaze da me voli,onda se golicamo,mazimo,smejemo,cicimo i tad nam je najlepse obicno to bude posle kupanja,a pre spavanja.
tada ga stigne da iskaze i pokaze emocije,mada i u toku dana voli da sedne kod mene u krilo ili da legnem pored njega i onda mi vrti kosu,mazi me po licu ili se samo ususka i tako mi pokaze ljubav.
a ja se sva raspilavim........ Mama volim te 000201B0
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mama volim te Empty Re: Mama volim te

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu