Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Glavobolje

+5
Miloseva_mama
Milica
Veka
Andjela
Emi
9 posters

Ići dole

Glavobolje Empty Glavobolje

Počalji od Gost Uto Mar 18, 2008 7:14 pm

da li imate ceste glavobolje...mene hoce da zabli glava kad mi padne ptritisak i to je onda strasno..najvise mrzim kad me glava boli,nemogu da funkcionisem,a u vecini slucajeva trpim bez leka bolove,mada u poslednje vreme moram da posegnem za istim jerje bol toliko jak da mi nekad pripadne i muka.
sta vi radite ili pijete kad vas muci glavobolja?

bojim se samo da ne predje u ucestalo jer me bas cesto boli,takozvanu migrenu jer ju je i moj otac imao,pa samo da nije nasledno...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Emi Uto Mar 18, 2008 7:33 pm

ja pijem Cafetin Cold uvek mi pomaze, a obicno imam glavobolje kad mi je pritisak nizak ili kad treba da dobijem
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Andjela Uto Mar 18, 2008 7:49 pm

Ja imam glavobolje slicne migreni kad trebam da dobijem menstruaciju....pulsirajuca bol u glavi,muka mi....ma grozno ...ali nikad nista ne pijem od lijekova,jednostavno nemam tu naviku,ponekad popijem i to kad me neko napomene,sama se gotovo nikad ne sjetim!
Ta glavobolja ne bude svaki mjesec istog inteziteta,nekad boli manje nekad vise a ponekad dobijem da me i ne zaboli....zavisi...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Veka Uto Mar 18, 2008 9:08 pm

Ja imam problema sa migrenama, ranije su bile cesce i jace, sad ih imam uglavnom na promenu vremena i pred ciklus. Toliko sma se svikla sa njima da nekad niko nemoze da provali da imam migrenu ako ne kazem da me glava boli. Ranije su to bile uzasne migrene, pulsiranje u glavi, smetala mi je svetlost, buka, cak obican razgovor nisma mogla normalno da vodim, povracanje. Nekako mi se to u trudnoci sredilo, ali opet je krenulo pre jedno godinu dana. Od lekova mi nista ne pomaze, tako da ni ne pijem. Pre par meseci popila sma brufen 400mg poceo da deluje posle 15 min delovao 15min, onda sam popila jos jedan delvao mi jos pola sata i onda opet pocela glava da me boli.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Milica Uto Mar 18, 2008 9:50 pm

Ja srecom nemam probleme sa glavoboljom,ni ne znam kako to izgeda, ali me kicma razvaljuje
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Gost Uto Mar 18, 2008 10:05 pm

Veka :: Ranije su to bile uzasne migrene, pulsiranje u glavi, smetala mi je svetlost, buka, cak obican razgovor nisma mogla normalno da vodim, povracanje. Nekako mi se to u trudnoci sredilo, ali opet je krenulo pre jedno godinu dana. Od lekova mi nista ne pomaze, tako da ni ne pijem. Pre par meseci popila sma brufen 400mg poceo da deluje posle 15 min delovao 15min, onda sam popila jos jedan delvao mi jos pola sata i onda opet pocela glava da me boli.

e tako i meni isto ponekad kad me jako boli smetaju mi buka,svetlost ma najmanji glas ili zvuk nemogu da podnesem...pri svakom saginjanju ili pomeranju glave imam osecaj da ce mi se raspasti ili puci....
sada sve manje boli ,ali kad vec vidim da pocinje da boli znam sta me ceka...ali kad popijem lek nekad analgin,baranglin,kafetin nesto za manji bol ,a nekad popijem i brufen od 400mg jer mislim da cu da svisnem i posle pola sata vec pocinje da deluje za sat i prodje......ali nikad nisam jos u ovako malim razmacima popila i da se bol vratio....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Miloseva_mama Ned Apr 20, 2008 11:06 pm

Ne znam sta je u pitanju ali u poslednje vrijeme imam ne podnosljive glavobolje!!!!
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Ivana Ned Apr 20, 2008 11:43 pm

Miloseva_mama ::Ne znam sta je u pitanju ali u poslednje vrijeme imam ne podnosljive glavobolje!!!!
ja sam imala prekjice ceo dan i uvece,nista mi nije pomoglo od lekova,posle sam legla i jedva zaspala...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od IvanaPG Pon Apr 21, 2008 12:13 am

ja imam pred ciklus uzasne glavobolje nikakvi ljekovi ne pomazu .pulsiranje u glavi i bol u ocima me nagrdi i muka mi je .strasno , trpim dok mogu i legnem a ako me ne popusti posle spavanja zna se da moram otic u hitnu da primim neki koktel sto mi daju , srecom pa mi tamo radi drugarica pa mi ona to zavrsi jer nece svakom ni da daju .
IvanaPG
IvanaPG
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 367
Godina : 40
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od marijana Pon Apr 21, 2008 12:14 am

Ja imam migrenu sreca da nije cesta ali kad uhvati to je uzas jedan i nista ne pomaze
marijana
marijana
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 92
Godina : 45
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Dy Pon Apr 21, 2008 12:53 am

a i vrijeme je otkaceno!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Emi Pon Apr 21, 2008 5:14 am

meni pomaze uvek Refalgin ili ako nemam to Kafetin Cold.
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Ivana Uto Maj 13, 2008 9:37 pm

mene u poslednje vreme bas muce glavobolje,ne pijem tablete za stomak vise,ali za glavoboljuuuuu,poludecu
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Glavobolje Empty Re: Glavobolje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu