Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 4 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Sub Mar 08, 2008 8:38 am

Ivana, ni slučajno ništa da menjaš, Rene nema pojma, šiške su ti strava moderne i super ti stoje! I njoj bi takve bolje stojale nego ove koje sad nosi! A boju ako probaš da promeniš, ja ti tog momenta stižem u BG da te izlupam!:udribre:

Bojanice...mnogo slatko, preslatko...samo šiške malkice drugačije, ili malo kraće, ili onako nakoso asimetrično šišane...premda ti lepo stoje na prvoj slici kad si skroz skockana. Meni je i tvoja boja super, lepa je, zdrava i sjajna, ne bih je kvarila čak ni pramenovima.

Mildan...na prvoj slici sve je toliko dobro ukombinovano, da skoro nemam nikakve zamerke na stajling...frizura ti je savršena, šminke ili nemaš, ili je diskretna , mislim da ti lepo stoji kako god da se našminkaš (jače ili diskretnije), čak ti i te tanke obrve dobro pristaju, ja bih ih samo malo istakla olovlom, da budu malo tamnije (ne pod obavezno i deblje, već samo tamnije)...lepše ti stoje šiške preko čela, nego na stranu kao što ti je na drugoj slici.
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Sub Mar 08, 2008 8:40 am

hvala Betty,znam za siske da trebaju biti krace ali nisu jer sam sveza za frizera to sam se danas slikala Laughing
ajde begam ja odavde idem da ucim,znam da ces da me grdisssss Wink
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Emi Sub Mar 08, 2008 9:38 am

Milica ::
mala Milena ::Stilska milicija - Page 4 Debela10

Nekada i sadaaaaa!!!
Ajde zene navalite na meneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Tesko te prepoznajem...brzo u solarijum..odlicno ti stoji tamnija boja koze. Pozlati jos malo kosu i malko manje krkaj

stavila sam se na dijetu, stavljam uskoro sliku da vidite rezultate hiihihihihi Hvala Milice!!!

mildan prelepa si zeno, slatka si mi :komp:
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sub Mar 08, 2008 10:23 am

hmmmm,Renu nisam komentarisala:
frizuru bi joj totalno promenila,drugu boju,mozda i pramenove,stepenasto,ali skroz stepenasto bi je osisala,bilo bi joj lako za odrzavanje,uvek bi imala frizuru,moze i sa malo nekog ucvrsivaca da je namesti,a i kad se isfenira,ekstra je,siskice bi joj isto neke lude namestila...
a i trebala bi da se cesce sminka,makar malo maskare,kreona,ne mogu tacno da ocenim po slici-mutna je, koji nacin sminke...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 11:05 am

ivana prvom prilikom dolazim kod tebe da me sedis,hvala i i ja mislim da mi stepenasto sto puta bolje stoji,samo kako mislis skroz stepenasto bi me osisala... :lud: siske mi trebaju duze ko bojanine recimo ili tvoje tamo gde drzis sttefana(i tebi te mnogo lepse stoje),neslusaj betiku nema pojma :udribre: jos ni sliku nije stavila,a samo udri li udri po nama...za sminku se slaze s tobom i evo vec sam je pocela primenjivati,uticu kritike sa zenskih strana Laughing

boki slikaj se natrcena,sto da ne i to je deo naseg imidza i dar od boga,ja iskreno volim kad vidim na zzeni lepu i cvrstu zadnjicu,moja je trenutno ko dve sljive... Sad
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sub Mar 08, 2008 11:15 am

Reno,gornji sloj bi ti vise osisala,na primer da bude gornji deo do usiju i posle sve duze,mada bih to morala oceniti uzivo,tako da uzmes na primer gela malo i samo razbarusis gornji deo,siske isfeniras i provuces rukama koje imaju ostataka gela...
imala sam i ja slicnu frizuru i super je
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od maja31 Sub Mar 08, 2008 11:19 am

Meni ste sve slatke kada uzmemo u obzir, bar gledam po sebi da imamo klince i malo manje vremena za sebe, hvala na hvalama i primedbama svesna sam poprilicno svega ali jos ocigledno nisam nasla svoj stil, mada mozda i nisam stavila savrsenu sliku za komentar pa evo nove u drugacijem izdanju.

https://i.servimg.com/u/f48/12/08/11/30/2oo8-012.jpg

Opet prvo ja, sabe kao smatram sportskim tipom ili bar pokusavam, frizura mi je ocajna i istina malo i trosim vremena na nju mozda podsvesno hocu muza da iznerviram pa da mi dozvoli da je osisam jer citav zivot imam dugacku kosu , malo mi je dosadila a znam da bi mi bilo zao.
Siske mi stoje ok ali mi dosta i smetaju sve u svemu stalno je vezujem pa nisam navikla na njih, sminka je oskudna moze i bolje znam, a nesecam se ko je spomenuo obrve moguce da su ne simetricne mislim da su kratke a i ja drzim jednu obrvu uvek malo uzdignutu totalno nesvesno pa je mozda i to razlog , sve u svemu treba mi STILISTA.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 11:25 am

meni i ovde izgledas ok,kad ne bi dodirivali te sve sitnice koje i ti sama vidis sto bi se reklo trazili dlaku u jajetu,nemozemo bas uvek biti skockane,doterane i nasminkane tip top,ali bar necemu trebamo pridati znacaj i istaci to isto.
tvoje obrve mi se svidjaju,iako ti kazes da su krace meni su na prvi pogled ok,garderoba je ovde vise sportska,pa je i sminka takva,i kao sto i ti kazes mozes i znam da mozes i a se nasnkas i obuces,delujes mi bre stvarno ko je riba i po i nemoj se zanemarivati,jeste da imamo sve decu,ali uvek odvoj vremena da bar maskaru i sjaj stavis ,ili malo rumenila ,isto vazi i za frizuru,bar je isfeniraj ili da ti ne bude tako zalepljena,vise ti po meni stoji malo leprsavija i nemoj je vezivati.to jako steti kosi,a i prelazi u naviku,jer sta ce ti onda duga kosa...

zeno menjaj samo sitnice,lepota ti je vidljiva i majka priroda te ocigledno nije stedela,imas divno lice,a i figuru...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 11:28 am

IVANA ::Reno,gornji sloj bi ti vise osisala,na primer da bude gornji deo do usiju i posle sve duze,mada bih to morala oceniti uzivo,tako da uzmes na primer gela malo i samo razbarusis gornji deo,siske isfeniras i provuces rukama koje imaju ostataka gela...
imala sam i ja slicnu frizuru i super je

ivana taj fazon sa siskama i razbarusenim gornjim delom mi se cini izvuci ok,meni i treba tako nesto sto nije puno zahtevno...a taj gornji sloj sto ide od usiju mi se ne svidja,mislim da sam slicno i imala,jer mi to stalno upada u oci,lice kad se sgnem,da ecimo presvucem nikolu li ih kupam,a prekratko je staviti iza usiju,mozda malo duze od usiju,ili neznam sad vise sta da radim...jel sad stepenasta varijanta ili ala meg rajan bolje...pomagajte sad sam u nedoumici i dilemi... confused
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od maja31 Sub Mar 08, 2008 11:30 am

Hvala draga, trudim se malo vise da poradim na sebi, mada generalno ja sam sa sobom super zadovoljna. kada se dovedem u bolju formu saljem sliku na analizu, zene su ipak bolje u komentarisanju nego muski.
E i hvala za ono da mi nebi dala 31 godinu.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 11:34 am

ne bi majke mi generalno gledano izgledas bolje nego ja sa 27 affraid ...ali zaista,mozda imas bolji ten ili neznam sta vec ili samo bolje znas da se pazis ,odrzavas i negujes sto sam ja zapustila po pitanju sebe u poslednje vreme moram priznati...
ali kao sto i ti rece..nekako mi draze i bolje da cujem komentare zena na temu mohg izgleda,one su uvek iskrene i emaju potrebe da te lazu i mazu,tako da evo obecavam da cu malo vise raiti i posvetiti se sebi.
p.s.danas sam posle ko zna koliko stavila maskaru,sjaj i rumenilo ,tema i vi ste uticale...zivela milica koja je otvori,jos samo da se usaglasim sa odbirom frizure i ode ja u isti za promenu...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sub Mar 08, 2008 11:45 am

Reno,prvo idi stepenasto,pa to malo nosi,pa kad ti dosadi onda Meg Rajan
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sub Mar 08, 2008 11:47 am

Majo,nikad nti ne bi dala toliko godina,ali poradi malo na frizuri,makar je malo osisaj,daj joj punocu,i preporucila bih ti onda kratke siske,neke do obrva da ti ne padaju u oci
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 11:49 am

ok ivana pobedila si i meni se vise svidja varijanta stepenasto,evo od nedelje cu zovem frizerku i slikam se sa novim frizom,a siske cu da pustim da malo porastu... :igram:

hvala zeno... :komp:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od maja31 Sub Mar 08, 2008 11:53 am

hvala sestro, nego imam ja jedan program moj bata mi doneo , gde ubacis svoju fotku i mozes da isprobas sve moguce frizure i boje kose dok nenadjes odgovarajucu pa mozes sa gotovom idejom otici kod frizera i napraviti totalno obrt a ne da oni rade po njihovom.
Inace Renata moram priznati da najmanje koristim kreme ili bilo kavkve preparate za lice jer zaboravljam ili sam previse umorna da uvece namazem lice , tako da samo mogu da zahvalim majci prirodi na kozi.
Ima zapravo mleko zepterovo koje sam dobila od kume i ono mi je malo poboljsalo lice ali ga stavim jednom nedeljno, bebac mi spava u sobi pored kupatila pa se trza na svaku glupost zbog toga uvece zaboravljam na sebe.
Mislim da bi tebi Renata dobro stajala kraca pa bas meg rajan friz ali nesto svetlija ili sa pramencicima otvorice ti lice.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sub Mar 08, 2008 11:54 am

Renata ::ok ivana pobedila si i meni se vise svidja varijanta stepenasto,evo od nedelje cu zovem frizerku i slikam se sa novim frizom,a siske cu da pustim da malo porastu... :igram:

hvala zeno... :komp:
ma,opusteno,probas tako,pa ako ti se ne svidi,uvek mozes da skratis i budes Meg Rajan
jos i da se ofarbas svetlije i izvuces pramenove,bila bi riba ipo
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 12:03 pm

imam i ja taj program,ali nesto me zeza...probacu da ga otvorim...

sad me opet zbuni zeno...nekako mi to meg rajan kratko,onda mi lice dodje do izrazaja,a kao malo vise je buckasto,pa to nevolim..
mislim da cu ipak poslusati icu i njen savet iz frizerskog ugla,a kad mi dosadi,sisanje meg rajan... :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Sub Mar 08, 2008 1:08 pm

Evo i moje slike pa komentarisite. Ne znam sta da radim vise sa mojom kosom da li da je nastavim skracivati da bude kratka ili da je pustim? Skratila sam je iz razloga jer sam je stalno skupljala u rep a to me nerviralo. Evo slike sa kratkom i dugackom kosom

Mama i Anastazija
https://2img.net/h/i84.photobucket.com/albums/k39/vtanja/Picture190.jpg
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 8:09 pm

stazi po meni ti lepse stoji kraca kosa,ne skroz kratka vec kraca,mada ni na ovoj prvoj nije lose,nekako te duga kosa sakrije,a sakracom ti lice dodje do izrazaja..obrve su ti lepe i pune i tu nemoj nista menjati,oci takodje,neka diskretna sminka i to je to,vidim da imas tanja usta poput mene pa ih naglasavas ruzem,ja ti predlazem neku bez boju recimo,ne ovako da dreci...
eto nisam bila previse stroga,i umesto ove crvene boje kose ja bi ti predlozila neku tamno braon ili nesto tako boja lesnika ili cokolade recimo...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 9:12 pm

evo vam jos par mojih slika...pa udrite po kritikama... Laughing

Stilska milicija - Page 4 Th_HPIM3600Stilska milicija - Page 4 Th_Picture095_edited

Stilska milicija - Page 4 Th_DSC00017_editedStilska milicija - Page 4 Th_Picture021_edited

Stilska milicija - Page 4 Th_HPIM2782
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 10:20 pm

Lepa si na ovim slikama, ali definitivna promena frizure
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sub Mar 08, 2008 10:27 pm

hvala mici...danas si bas blaga... Laughing definitivno cu vas poslusati...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 10:34 pm

Pa nisam blaga, ja bih tu jos neke stvari promenila ali prirodu ne mozes menjati..mozda da kupis onaj sjaj za usne sto uvecava usne,inace je moj savet botoks..ali to je nerealno
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Sub Mar 08, 2008 10:51 pm

Ja sam dala komentar gore za MAJU i isto bih i sad napisala samo sto sada predlazem kestenjastu boju sa plavim pramenovima.Malo stepenastije.Kod STAZI mi se ni malo ne svidja boja kose. Na njoj se vidi da je veoma odvazna i zenstvena, ima odlicno drzanje ali boja i duzina kose mi se ne dopadaju..Krace u svakom slucaju...i malo poplavi, makar i pramenovima
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mildan Sub Mar 08, 2008 10:58 pm

Bojana ::
Mildan-preslatka zenica sa divnom frizuricom i osmehom koji osvaja...podocnjaci su jedino sto kvari sliku ali gde su deca tu su i podocnjaci...hvala Bogu pa danas sminka dobra moze mnogo toga da popravi

U pravu si Bojana.Moj san traje po pet sati.Ujutru ustajem u pet i petnaest, zbog posla, a uveče ležem oko pola jedan, dok pozavršavam sve po kući.Vikendom me deca bude rano, jer su male vampirke.

Iki preslatka si mi.Rene mislim da bi ti baš legla ona frizura Meg Rajan, gde su šiške sa strane, a kosa kratka i isfenirana ka spolja.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 4 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu